Problém s baterií a ROM Eržika

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
joker88
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 25, 2008 13:39
Zařízení: HTC Diamond

Problém s baterií a ROM Eržika

Příspěvek od joker88 »

Zdravím, chci se zeptat jakou používáte v Diamondu ROMku, jakou doporučujete? Dal jsem si do něj nejnovější verzi Eržiky a telefon se zapnutým WiFi vydrží asi tak hodinu a půl a poté už upozorňuje na slabou baterii, myslíte že je to chyba v nějaké nastavení nebo v něčem? Dělá to i se spuštěným, i s vypnutým TF3D. Předtím jsem měl ROM "Windows Mobile 6.5 & 6.5.1 Revolution" a přístroj vydržel o mnoho déle, někdy i dva dny s poměrně časým používáním připojení přes WiFi, ale Windows 6.5 se mně absolutně nelíbilo a bylo pro mě nepřehledné, tak jsem flashnul na Eržiku a od té doby mi to dělá tohle. Děkuji za jakoukoliv radu nebo pomoc.
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Problém s baterií a ROM Eržika

Příspěvek od Petr Němec »

jaky mas RADIO? ja pouzivam 1.9......nevim ted presne a jede celkem v pohode...mam ale radsi i zalozni baterii s 2000MAH...pokud budes pouzivat zarizeni stridme, doladis si podsviceni rucne nebo s aplikaci LUMOS tak tak to neni tak hrozny...mam zarizeni necelej tyden a zatim mi nevydrzi den bez nabyti...vecer nabiju a kolem druhe nebo treti hodiny nabijim znova, protoze neustale neco testuju, stahuju, zkousim...ale tak za mesic nebo dva se dostanu cca na 2 nebo na 3 dny...uvidime...je to hodne o pouzivani:-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů