Jakou vanila ROM zvolit?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jakou vanila ROM zvolit?

Příspěvek od jozinzbazin »

Chtěl bych znát Váš názor: je lepší instalovat hodně očesanou ROM, nebo raději co nejvíce "nabouchanou"? Mně by asi vyhovoval ta ořezaná verze, abych si mohl doinstalovat programy dle svého gusta, ale možná mám zcestnou představu. Proto prosím o názor. Děkuji.
Jožinzbažin
P.s. HTC Diamond
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Jakou ROM zvolit?

Příspěvek od ziminix »

Každý má jiné preference. Já osobně preferuji vanilky, případně si pak uvařit z nich ROM s vlastním SW.
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM zvolit?

Příspěvek od jozinzbazin »

No, sám si něco z něčeho ukuchtit, tak to bych zcela určitě nezvládl :-( . Je to zcela mimo moje schopnosti. Vždyť já se teprve začínám v těch romkách (ne Romkách :tlem: ) jen lehce orientovat. Proto vítám i jakékoliv nasměrování - třeba i na stránky v ruštině či anglině. Mě konkrétně oslovila tato ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=433808.
Jožinzbažin alias JZB
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Jakou ROM zvolit?

Příspěvek od ziminix »

ROMky jsou prostě o zkoušení, až jednou dojdeš k té, co ti bude nejvíce vyhovovat. Já s kuchtěním také teprve začínám :) a jak tak pozoruju, tak to nebude až taková hračka :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Jakou ROM zvolit?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Přesně tak . Je to individualní, prostě zkoušej, testuj až narazíš na tu, která ti bude vyhovovat. Když jsem asi pred mesicem hledal vhodnou rom pro uniho s upgradem, tak mi přes PDA prošlo třeba i 5 ROMek v jeden den a některé i dvakrát, Ziminix o tom taky ví své :wink:
Osobně mi taky vyhovují absolutně čisté vanila ROM, protože mi jde o svižný chod systemu a ne o machrovinky a ruzny utility, ktery treba ani nevyuziju nebo mi nebudou vyhodovovat. Takže moje rada je co nejčistší ROM a instalovat programy s rozumem, tj. necpat tam všechno na co narazíš :grin:
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jakou ROM zvolit?

Příspěvek od jozinzbazin »

Jj. Moje řeč. Taky jsem zastáncem raději svižného chodu a možnosti individualizovat svoje ppc doinstalováním mně vyhovujících programů, než nějakých "machrovinek". Takže, už jste mě hoši lehce nasměrovali, jen se po těch vanilkách musím poohlédnout. Nebyl by tip na něco konkrétního a příp. link? Díky předem.
JZB

EDIT
:
Teda, mrkl jsem okem bedlivákem po nějaké vanilce, co by se mi hodila do Diamonda. No a výsledek? Mám v tom absolutní gulage :-( . Mohl by mi někdo doporučit ověřenou vanilku,aby byla pokud možno VERY (či extremely) LIGHT? Nevím proč, ale Touch Flo je mi naprosto nesympatické, takže by mělo zcela určitě chybět. Díky
JZB
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Jakou ROM zvolit?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To nejde říct obecně,co zařízení-to jiné ROMky. Musel by ses zeptat přímo vlastníků Diamonda, nejlépe někoho, kdo testoval více ROMek.
Přesouvám vlákno do sekce HTC Touch Diamond, tady by ti měli poradit konkrétně.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů