Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Uživatelský avatar
JK
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 12, 2006 18:53
Zařízení: HTC HD Mini

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od JK »

Nemáte návod jak odstranit prázdné zástupce "čtverečky" v programech v TF3D. Funkčních jich může být pouze 15. Holka se mi hrála s Diamondem a přidala mi jich tam asi 40 pochopitelně obsazených jich mám pouze 15. Zbývající "čtverečky" jsou prázdné a nemůžu se jich zbavit.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od wizaard »

Je to chyba software. Pokud nemáš nejnovější ROM, nahraj si ji. Jinak na nápravu je bohužel potřeba hard reset.
Uživatelský avatar
JK
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 12, 2006 18:53
Zařízení: HTC HD Mini

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od JK »

wizaard píše:Je to chyba software. Pokud nemáš nejnovější ROM, nahraj si ji. Jinak na nápravu je bohužel potřeba hard reset.
Mám romku 1.93.479 je nějaká ofiko novější?
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od wizaard »

Není - je to nejnovější.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od All.Os »

Taky mi to dela, proste najednou to z niceho nic prida dalsi policko [ + ] do programu (pouzitelnych jich je 18, ne 15), takze jich tam mam 19, co me stve predevsim proto, ze za normalnich okolnosti, kdyz chci sjet na druhou cast programu, tak jenom posunu prstem nahoru a mam druhou devitku pred sebou. Ale ted to sjede az na to 19. policko, takze o radu niz, nez bych potreboval.

Pokud se to nekomu podarilo vyresit, tak se prosim podelte. Hard reset to sice vyresi, ale jen docasne, casem se to zase objevi.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od wizaard »

Víte, co je ale zvláštní? Mně se to nikdy nestalo - ani s ROM 1.37, ani s 1.93... (ťuk, ťuk, ťuk)
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od All.Os »

Mozna nejaky konkretni soft, ale nevypozoroval jsem v tom zadnou zakonitost, trikrat jsem mel cisty system a trikrat se mi nahodne vytvorilo policko navic. Nekdy po chvilce, jindy po delsi dobe...
jyny
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 14, 2008 11:36
Zařízení: HTC Desire , LeeDroid
Kontaktovat uživatele:

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od jyny »

neda sa radsej zrobit, zeby sa dali priradit programy do tych prazdnych policok? to by mi vyhovovalo najviac
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od All.Os »

Flashnul jsem si jinou ROM (neofic.) a stejne se to znovu stalo. Uz jsem si docela jisty, ze se to nestava po nainstalovani nejake konkretni aplikace, ale stava se to pri mazani/pridavani programu do matice. Smazat jsem to nijak nedokazal, pridat na to policko zastupce taky ne. Mozna by pomohla nejaka uprava registru, ale fakt nevim...
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Odebrání prázdných zástupců TF3D Diamond

Příspěvek od All.Os »

Tak se mi povedlo vyresit tenhle stary problem. Je to pro me velky uspech, protoze mi tam ty prazdne policka hodne vadily a jediny zpusob, kterym jsem se jich dokazal zbavit byl HR. Je fakt, ze ted jsem to asi dva mesice resit nemusel, protoze se mi to nestalo, ale po flashi nove Erziky a nekolika mazanich a pridavanich zastupcu do karty Programy v TF3D se mi zase 19. (a nasledne i 20. a 21.) policko objevilo.

Tak jsem se rozhodl teda projit registr a najit definitivne reseni a tady je:

Kód: Vybrat vše

\HKLM\Software\HTC\Manila\ProgramLauncher\
Maji tam byt pouze slozky s cisly 0-17, cokoli jineho je navic (mel jsem tam slozky 18, 19 a 100). Takze staci odmazat, co tam nepatri a Programy jsou zpatky v puvodnim stavu. Jednoduche :???: :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů