problém s klávesnicí phone keypad

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
pavel.hurta
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 26, 2008 18:51
Zařízení: iPhone 4

problém s klávesnicí phone keypad

Příspěvek od pavel.hurta »

1) Můžete mi prosím poradit? Mám Diamond zakoupený u Vodafone, když chci používat k psaní sms klávesnici "phone keypad" (ta největší), při stisknutí tlačítka "šipka vlevo" by se správně měl kurzor vrátit o jedno místo zpět doleva, avšak kurzor se posune o jedno místo opačným směrem-vpravo, takže člověk ani není schopen smazat případný překlep. Dále při stisknutí tlačítka "zalomená šipka" (jakoby enter) se neděje nic a přitom by kurzor měl skočit na začátek následujícího řádku. Dále při stisknutí tlačítka "space" (mezerník) kurzor místo mezery provede skok na začátek následujícího řádku. Dělá vám to také? V čem je problém? Hard restart jsem dělal.
2) Z mého původního Cruise jsem přetáhl někde sehnanou klávesnici "Touch keypad" (zatím nejlepší, co jsem měl možnost vyzkoušet), do Diamondu ji nainstaloval (do program files), avšak v nabídce klávesnic se mi neobjevuje, můžete poradit?

Moc děkuji.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

problém s klávesnicí phone keypad

Příspěvek od Jiří Hrma »

1) nevím
2) a má ta Touch keypad klávesnice podporu pro VGA displej? Zjistíš to na webu výrobce. Ale můžeš zkusit i další, podobné softwarové klávesnice, například ta od Resco je výborná ( www.resco.net ) nebo ještě SPB Keyboard.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

problém s klávesnicí phone keypad

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Delal jsi SoftReset po instalaci nove klavesnice? Pokud ne, tak ho udelej ted a jestli je zminena klavesnice kompatibilni s diamondem, tak by se mela objevit v nastavení. Jinak taky doporucuju RescoKeyboard.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů