Boční tlačítka od Diamonda

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
ohm
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 13, 2008 16:22

Boční tlačítka od Diamonda

Příspěvek od ohm »

Hoj, dnes mi domů přišel krásný HTC Touch Diamond, můj první telefon s WM. Chtěl bych se zeptat, zda jdou využít boční tlačítka i jinak, než na nastavení zvuku. Díky.
kesidiii
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Příspěvek od kesidiii »

Jeste jedno z nich potrebujes, kdyz chces provadet hw restart, ale preju ti, abys to nepotreboval :wink:...jinak nevim k cemu jeste by mohly slouzit. :???:
ohm
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 13, 2008 16:22

Příspěvek od ohm »

Mě zajímá, jestli nejde přeprogramovat jejich funkce. Například já bych tam více ocenil šipky pro pohyb v menu :)
SBDer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:26
Bydliště: Bohumín/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SBDer »

Taky by se mi hodily jiné/další funkce, ale na nic jsem nepřišel :( Chybí mi třeba ovládání hudby, na jaké jsem byl zvyklý z SE - dlouhé podržení tlačítka hlasitosti (cca 1.5s) přeskočilo na následující/předchozí skladbu. Fungovalo to kdykoli, ať jsem surfoval po netu, nebo byl telefon vypnutý a uspaný v kapse... Dost mi to chybí, pořád vytahovat Diamonda z kapsy je otrava, zvlášť když třeba prší...
Uživatelský avatar
Cherryp
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 14, 2008 3:05
Zařízení: HTC Touch Diamond

Příspěvek od Cherryp »

Mám Diamonda teprve pár dní a zaznamenal jsem vůli právě u těchhle bočních tlačítek. Je to běžné, dělá vám to taky? Horní vypínací je vpořádku..
zeus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte lis 11, 2008 19:15

Příspěvek od zeus »

Me se vyklaj oba, horni i dolni, a relativne (aspon pro me) fest, ale drzi...taky me to zarazilo, ale nemohl jsem si vybavit jestli to delalo ze zacatku nebo ne...Diamanta mam mesic
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Urcite by sly nakonfigurovat nekterym z progů k tomu urcenych. Kdysi jsem pouzival AEButtons Plus nebo tak nejak, ten umel namapovat kazde tlacitko a jeste k tomu na ruzne povely(jedno zmacknuti, 2x,3x, přidržení). Koukněte po foru, urcite se neco najde.
jotun
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 15, 2007 7:59
Bydliště: Vranov nad Topľou

Boční tlačítka od Diamonda

Příspěvek od jotun »

jj tie tlačice na ovládanie hlasitosti ani u mňa nič moc. Mam diamond asi 2 mesiace a už su "rozviklane" ale najviac ma mrzi, že mi okolo svieti podsvietenie displaya.
Inak AEbuttons download a nejake info http://ae.inc.ru/aebplus.php ale sam som to netestoval.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Boční tlačítka od Diamonda

Příspěvek od IkE Blaster »

Melo by stacit pouzit profesionalni prehravac -> Conduits PocketPlayer, ten by to mel umet, hlasitost namapovat umi urcite. Jen je pomalejsi a nenazrany
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů