MDA Compact IV

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Budmil
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 13, 2008 10:39
Zařízení: MDA Compact IV
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

MDA Compact IV

Příspěvek od Budmil »

Ahojte ako windows mobile panic by ma zaujimalo par veci ohladne tychto pristrojov. Zvazujem kupu MDA Compact IV, teda uz som rozhodnuty :) Vopred sa ospravedlnujem za pre vas blbe otazky:)
1. Ak ma Compact IV (Diamond) WM 6.1 da sa prehrat na chystany 6.5 pripadne 7, alebo vzdy tam zostane 6.1?
2. Pasuje vacsia bateria aj do Compact IV, alebo je ten kryt natolko iny, ze ina bateria tam nebude pasovat (pripadne aj ta zakladna 900 mah)
3. Ako je to s GPS? treba si dokupit nejaky program (pripadne orientacne ceny) alebo to uz ma v zaklade? Potreboval by som to aj ako plne vyuzitelnu navigaciu do auta. Rovnako ma zaujima ci funguje aj hlasova navigacia, ze slecna mi povie kam a kedy zatocit:)
4. Na mobilmania.cz som cital, ze ceske MDA Compact IV ma v baleni kit do auta (drziak, nabijacka) a aj GPS mapy, neviete ako je to so slovenskou verziou?
5. Ako sa da ostranit ruzova customizacia od T-mob a dat tam originalnu, ci to zvladne clovek doma abo musi to ist niekde do servisu prehrat, pripadne ci sa aj tym udcustomizovanim straca zaruka, pripadne ci sa da customizacia v pripade poruchy nahodit spat.
6. Ako je to s realnou vydrzou tohoto pristroja, viem, ze podla vytazenia, ale je pravda, ze treba nabijat kazdy den? Pripadne kolko trva nabitie.
7. Zvazujem aj Vario IV (Toucg Pro) ale platit 2 nasobok ceny je asi hlupost ak QWERTY nevyuzej az tak moc, je hrubsi, vydrzi rovnako a 4 GB mi predpokladam busu staci a bez diody sa snad tiez clovek zaobide, co vy na to?

Za akekolvek odpovede dakujem :)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od wizaard »

Ad 1 - Vždy to záleží pouze na tom, zda upgrade HTC umožní nebo ne. Na WM 6.5 bych předpokládal, že ano, WM 7 na 99% ne (i kvůli HW limitacím). Otázka "uvařených" (neoficiálních) ROM je ale o něčem jiném.

Ad 3 - Pokud je k telefonu GPS software (TomTom, iGo a podobně), pak navigaci má. Pokud ne, je nutné software dokoupit (cca 2000 Kč).

Ad 5 - Určitě jde, nevím ale jak a vrátit zpět půjde určitě taky.

Ad 6 - Při běžném použití nabíjím Diamonda každý druhý den. Jinak denně (WiFi, BT, hovory).

Ad 7 - To je otázka spíš na Tebe, ne na nás. Já jsem si vybíral mezi Touch Diamond a Touch Pro a jelikož HW klávesnice a vysouvací mechanismy nemusím, bral jsem Diamond, ale je to na Tobě.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 67 hostů