HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
dedek2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 10, 2008 18:12
Kontaktovat uživatele:

Dorucenky

Příspěvek od dedek2 »

Je mozne zapnout dorucenky ( v Touch Pro ) pro vsechny sms a ne jen pro jednotlive?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Coze? :lol: To jde snad pouze pro vsechny, ne? V nastaveni zprav
dedek2
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 10, 2008 18:12
Kontaktovat uživatele:

profily u HTC touch PRo

Příspěvek od dedek2 »

No ja jsem to nasel pouze pro jednotlive sms pred odeslanim... ale globalne pro vsechny ne.

EDIT: Tak dorucenky uz jsem nasel. byli tam schovane v nastaveni.
Ale jak funguje nastaveni profilu? u HTC touch PRO kdyz nastavim v nastaveni zvuku v "profilu normalni" vyzvaneni a nejaky typ vyzvaneni, a pak se prepnu na "profil vibrace" a nastavim vyzvaneni jen na vibrace, tak se mi to automaticky zmeni i v "profilu normalni".... jak to? diky za odpoved.

//Používej tlačítko Upravit, tslany
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od rein »

Branco píše:Caute z nicoho nic mi prestalo fungovat natacanie obrazovky. Pri fotografiach mi to bud neotoci vobec, alebo to trva cca 5 sekund kym sa fotka prisposobi obrazovke. A pri browsovani cez Operu mi to nefunguje vobec. Neviem ci som to nejak mohol sposobit ja alebo sa to nejak "urobilo" samo. Mate niekto podobnu skusenost???
Mam ten isty problem zatial som neprisiel co to sposobuje inak je uz zalozene vlakno tu http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=10017 kde sa to prebera.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Rád by som sa opýtal, či už existuje novšia oficiálna ROM, než 5.2.19965? Už sa aj u mňa začal prejavovať problém s dobíjaním baterky. Večer dám HTC nabíjať a ráno mám povedzme 79%. Ale stačí softreset a už je tam 100%.
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

Příspěvek od Gina »

Tak se pomalu prokousávám nastavením a poprosila bych ještě:
1 - nechce se mi sesynchronizovat telefon s PC v kontaktech, háže mi to chybu PC, přestože jsem nainstalovala přiloženou trial verzi MO 2007 - takže se s tím trápit nebudu a chtěla bych vědět, zda lze nějak z Outlok Express, který používám běžně, vyexportovat adresář do kontaktů v telefonu , jestli ano, tak kam, do které složky?
2 - lze přiřadit k jedotlivým kontaktům různá vyzvánění - jeví se mi, že nelze, rovněž tak se mi jeví, že nelze dát vlastní melodii k vyzvánění budíku, kromě přednastavených
3 - jak zakážu zobrazování kontaktů na SIM, když tytéž mám v tlf a tak se mi zobrazují 2x?
4- odpoledne mi přijde 8G karta - lze všechny kontakty a složky s obrázky, zvuky nahrát na kartu?
5- jak nainstalovat a rozchodit navigaci a kde stáhnout mapy? A jak zaplatit poplatek za ně?


Moc se omlouvám všem, pro které je výše uvedené samozřejmostí, je to můj první telefon s VM, před tím jsem měla SE P1i
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

to Gina
ad 2) lze to "jednoduse" v Kontaktech si najet na kontakt ke ktremu chces jine zvoneni dej nabidka - upravit vyzvaneci ton - a nastav jakej chces :-)

ad 3) mam pocit ze to umi Advanced Config :-)

ad4) nevim jak myslis kontakty ale hudbu video hry atd s pocitace muzes nahrat na kartu a spoustet v telefonu v otm neni problem :-) (asi enchapu otazku :-D )
ad5) moznosti je spousta 1) koupit egalni (vsechno bude u toho)
2) stahnout z netu jako warez (kdyztak napis SZ)
k te 1 otazce nwm nepouzivam to :-)
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

Příspěvek od Gina »

díky, posílám SZ
telatko23
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř lis 12, 2008 1:11
Kontaktovat uživatele:

HW klavesnice obcas nereaguje

Příspěvek od telatko23 »

zdravim panove,

HW klavesnice.. nejspise po pripojeni pres wifi ( nebo vypadku a znovupripojeni ) zamrzne, zhasne.. finitum :cry: az do soft resetu. pak zase jede.. a znova a znova...

nasel sem ze tento problem resil uz shaman171 ALE mam jeden zasadni problem :cry: kdyz chci totiz v nastaveni - zadavani - polozka metoda zadavani ---) nastavim telefonni klavesnice potvrdim ok --- JENZE podivam se zpet abych prekontroloval a mam tam opet TRANCRIBER.. nefunguji ani variace se SoftResetem a podobne..

pls help .. kuli tomu jsem si prece kupoval Raphaelka :roll: :roll:

jsem ztoho opravdu moc smutny :oops: :oops:
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

problemy s Gina a telatko23 vyreseny po ICQ :-)
sebesticek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát říj 24, 2008 15:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sebesticek »

Brej,
rad bych se zeptal jesli nekdo nemel problem s navigaci IGO8 v Touchy Pro... me to v podstate bezi ale poloha auta na mape je tak o 100m pozadu no a navigovani ve meste je pak skoro k nicemu ale nebezi to takhle spatne jen ve meste, to same to dela i na dalnici...
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

to sebesticek ahoj jj je to zanma vec uz jsem to u hodnekrat psal mam stejnej problem je to cca 2 sekundy nekde par stranek spatky je "reseni" lepe receno urcite nastaveni ktere by melo pomoct jde o nastaveni frekvence atd .. skus zalistovat a najit to :-) s dalsima verzema iGO by se to melo zlepsit uvidime cim nas prekvapi :-)
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

Všechny navigace kontrolují svou polohu minimálně 1x za sekundu, při určité rychlosti pohybu auta se ujetá vzdálenost zvětšuje až na 100m /i více/ mezi ověřeními polohy, některé navigace to řeší třeba odhadem pozice, iGo8 ne. Je to celkem normální rozdíl reálné a zobrazované polohy a fyzikálně chytřejší by k tomu měli jistě spoustu "užitečných" vzorců jak to vysvětlit :-D
sebesticek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát říj 24, 2008 15:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sebesticek »

2 bj ale to stejne neresi to ze ja bych to potreboval vyresit a ne vedet co stim nejaky chtrousove delaj....:-(
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

bj: mozno je to ako vravis "celkem normální rozdíl reálné a zobrazované polohy ", ovsem to nic nemeni na tom - ako to niekto nado mnou spomenul - ze potom takato navigacia, hlavne v meste, stoji za ho.no ! :-)
sebesticek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát říj 24, 2008 15:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sebesticek »

jo a to jeste jedna vec me napadla jde nekde nastavit to aby kdyz mam HW klavesnici vysunutou a jsem treba v opere kliknu na nejaky okenko kam budu zadavat nejakej text aby mi stale nevyjizdela SW klavesnive???
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

2 landov: ja netvrdim, že to neni na H...O :-D , ono to totiž je na H...O :-(
pokud, ale pročtete obecně články o GPS, zjistíte, že určité zkreslení přesnosti je bohužel technologicky neodbouratelné při současné technice, která je určena pro běžné použití /pokud teda neděláte někdo pro tajný služby 8-) /

2 sebesticek: a pokud ti vyjede soft klavesnice a ty zmáčkneš znak na HW klavesnici, tak by SW měla zmizet /to není řešení, já vím/
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

bj: IGO som zatial nepouzival, na mojom Cruise pouzivam TT (6 a teraz uz 7) a nemam ziadne problemy v mestach s akokolvek hustou zastavbou...zatial ma nejakym spozdovanim TT nesklamal.
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

Co jsem zatím četl, tak TT snad údajně defaultně polohu upravuje na předpokládanou, iGo8 to nedělá, je ale taky pravda, že GPS v Raphaelovi má svoje "mouchy". Možná je to ROMkou, možná je to průšvih v čipu.
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

Příspěvek od Gina »

Měla bych ještě jeden drobný problém - při hovoru se vypíná displej, a to i přes úpravu v registrech (za vydatné pomoci shaman171), nula byla nastavená v obou případech a přesto se vypíná. Máte někdo podobnou zkušenost?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů