HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Math »

Tak nejak jsem se rozhodl pro flashnuti, ale jeste porad nevim jestli dat ofiko(anglickou) nebo nejakou neofiko.
Co jsem cetl u neoficialni se musi nahrat Hard SPL (cimz pravdepodobne prijdu o zaruku), radio a rom.
U oficialni pouze rom?
Pokud nahraju oficialni ENG rom neprijdu o zaruku?

Jakou neoficialni rom + radio by jste doporucili? vybaveni oficialni rom mi vcelku vyhovuje, takze nemusi byt nejak vyrazne zmenena co se tyce programu. TF3D taky pouzivam

A kde sehnat oficialni eng rom? muzete nekdo poslat?

dekuji za odpovedi
Lucky;)
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 20, 2008 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Lucky;) »

Hard SPL použít musíš (s tou ztrátou záruky to neni tak uplně pravda, ono to Hard SPL jde zase vrátit), ale Radio má spousta neoficiálních (většina) ROMek rovnou v sobě a když ne, mělo by ti zůstat současný, takže toho bych se nebál.

Já momentálně používám PROven 1.14 CZ, což je imho dobrá romka s několika spíše kosmetickými bugy (namátkou, sem tam něco anglicky, sem tam chybka v český diakritice, nezobrazuje se jméno operátora).
Oficiální eng ROM najdeš na oficiálních stránkách HTC (stačí tu zalistovat trochu zpět) a zřejmě i na XDA-developers, kde najdeš všechny neoficiální :)
vectra
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř říj 31, 2007 8:09

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od vectra »

A nemate nekdo prosim origo rom pro htc touch pro cz nebrandovany ?

Vectra
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od perm »

Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Math »

Tak dal jsem tam oficialni 5.05.401.1 a rozdil oproti puvodni je znacny. zatim jen sama spokojenost.
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od perm »

ale je jen EN, ze?
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Math »

je EN, ale vubec to nevadi. Je malickost se v tom zorientovat a pokud mas PRO delsi dobu nebude to vubec zadny problem.
eta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 24, 2008 22:43
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Bydliště: su Moravák ;-)

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od eta »

Math píše:Tak dal jsem tam oficialni 5.05.401.1 a rozdil oproti puvodni je znacny. zatim jen sama spokojenost.
Mohu se zeptat, v čem ty "značné rozdíly" spočívají?
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Math »

No nejvetsi rozdily v rychlosti. predtim se mi zpravy oteviraly cca 5s (i kdyz uz byly zapnute) kdyz jsem najel na posledni listu programu, tak se zobrazily taky kolem 5s kalendar a podobne mene narocnejsi programy se spoustely cca do 3s, po otevreni klavesnice se prepnul do lands kolem 2s. a to i s nove reinstalovanym systemem. Ted vetsinu techto operaci zvladne kolem 1s. Predtim me neskutecne stvalo pomale pokladani hovoru (cca 3-4s ale taky sem tam klidne 7-10) ted se mi zda ze reaguje mnohem rychleji. I zvedani hovoru je mnohem lepe udelane, predtim se mi ne jednou stalo ze jsem hovor zvedl uz v kapse. A jedna vec co me stvala uplne nejvic (tohle se ale vyskytovalo asi jen u me), kdyz jsem zapnul editor zprav a zacal psat, tak se po cca 3 vterinach vypnul do puvodni obrazovky lands., zapnul se sice okamzite z5 do editoru, ale treba uz pro jiny kontakt. Nepomahalo ani reinstalace SW, az zmena ROM. Jak je na tom vydrz baterie netusim, vzdy jsem mobil nabijel denne, takze se mi nestalo ze by se mi vybila baterie.
Takze rozdily jsou opravdu "znacne" jelikoz predtim se ten mobil nedal pro praci rozumne uzivat a mnohokrat jsem vzpominal na stary P1i, ktery slapal jako hodinky.
mitman
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob pro 20, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy S

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od mitman »

Cauves kluci,mam problem a bojim se ze nebude jina cesta nez reklamace.Ale jeste se zeptam Vas,jestli se Vam to taky nekdy nestalo.U Raphaela me proste prestal fungovat reproduktor,nejdriv vypadaval a pak prestal uplne.SW chyba to asi nebude,ROM jsem prehraval mezi tim asi tak uz 30x .. nestalo se vam to nekdy? vim ze u nekterejch HTC s tim problem byl,ale SW chyba to taky nebyla..a dalo se to nejak opravit ...dik za kazdou radu.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od rein »

Mal som ten isty problem najskor len sem tam vypadaval a potom celkom prestal ist.
Riesenie je len jedno reklamacia, v reklamacnom protokole napisali "vymena vysielaca,". :???:
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Petr Němec »

Podle toho co jsme se tady docel mam spis takovej pocit jako bych si mel dat svoje váario vytunin nekteryma dilama z Touch Pro protoze je tady takova radka nedostatku...az hanba.Kolikrat si rikam proc jen do varia nedali lepsi vnitrnosti?

Kdyby tam dali dva repraky treba z Nokie 7500 Prism misto tech puvodnich ktery mimochodem nejsou nejhorsi tak by to byla celkem pecka.
NAvic ma tenhle malej velkej komunikator spoustu hardwarovych tlacitek za ktery ho vynasim kazdej den do nebe.Touch Pro ma jen dve tlacitka na hlasitost neco ze predu a po nejakych informacnich diodách a "mackacich" ovladacich prvcich jako by se slahla zem.

Cekal jsem ze HTC svoje zarizeni vylepsuje.Nevim proc bych mel pro zapnuti WIFI nebo BT lozit do nabidky a zdlouhave to hledat kdyz jde zmacknout tlacitko.

Jediny co mi na varu vadi je mala RAM a slabej procek a absence GPS.Ty dve posledni veci se daji castecne kompenzovat pretaktovanim a koupi externi GPS.

Vylozene chci mit na zarizeni byt jn nepatrnou diodu, ktera by usnadnila hledani zarizeni treba ve tme.Jsem zvyklý na tento vydobytek jiz z SE P800,P900,P910i...a nedam na to dopustit.Tam to navic blikalo jinou barvou jen par sekund.Tady u varia to blika podle nastaveni.

Co nemuzu posoudit tak rychlost navigace.Nemam GPS takze nemuzu rict jak je to rychly prřes Bluetooth jak je aktualni zuobrazovana poloha na displeji.

Dale mi na Raphovi vadi e nema Jacka byt jen 2,5mm.Zvykl jsem si na pouzití redukce a Kossáků...

Jestě k HW tlacitkum.Jestli nekdo hledate neco pohotovejsiho,Wizard má klávesnici a spoustu mapovatelnych HW tlacitek...tudíš člověk pro nepouživanejsi funkce nemusi lovit udicí (stylusem) a staci udelat cvak a je to.Navic Vario funguje jako podle me dost dobrej diktafon.

Podle mýho nazoru je Raphael trosku krokem zpet...
Egon
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob zář 22, 2007 13:28
Zařízení: Motorola Defy+

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Egon »

2 Petr Němec:
mám Rapha asi 2 měsíce, je to můj 1. WM tydlifon, ale má přesně to, co od něj chci / potřebuju. Jako krok z5 bych to teda neviděl. Jistě, nějaký chyby se najdou, vždy a na všem. Nikdo není dokonalý ... :roll:
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Petr Němec »

svatá pravda
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od shaman171 »

2 Petr Němec možná teďka budu vypadat jako že hájím Rafa jenom proto že ho mám ale jediná věc co mi na něm vadí je to že je podle mehé názoru spatně konstručně řešen a občas mam stach že mu ublížím i při běžném používání :-) jinak s ním nemám absolutně problémy :-) pokud nepočítam drobounké bugy na romce ... splňuje všecko co kdykoliv chci .. ohledně té GPS jak jsi psal pokud máš správnou verzi iGO není s ní problém .. chvilkz trvá než najde satelity .. ale pak to stojí za to ... :-) věř tomu .. :-) porovnával jsme ji se zabudovanou GPSkou do Touarega a je to dost podobný a že v Touaregu je vážně dobrá GPSka to mi veř a pak jsme jí porovnával s Garminem myslim že nüvi 7xxx nwm tedka presne to cislo .. a taky byla dost dobrá ... není na co si stěžovam možná jen na malej displej .. ale mě osobně vadí jen konstrukční řešení :-) nic víc ... tlačítka mi neschází možná proto že je to taky muj první WM mobil .. a tak na ně nejsem zvyklej a ty co pišou že jim to chibí podle mě zvyk = železná košile toť celej problem :-) já jsme zvyklej všecko dělat stylusem .. nebo spíše prstem :-) a jde to .. :-) NO PROBLEM :-)
Lucky;)
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 20, 2008 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Lucky;) »

1. Už z názvu "TOUCH" - proto absence tlačítek
2. Co se konkrétně wifi týče - dva kliky prstem na displej... ano, tlačítko by byl jedinej klik, ale zase bych tam měl imho zbytečný tlačítko, klik na víc přežiju...
3. Stylus osobně používám takřka výhradně ve hrách...
4. GPS neposoudím, momentálně nepoužívám, ze začátku jsem jen ze zvědavosti zkoušel TT6 a moc mě to nenadchlo, nevim, zda to bylo SW, ROMkou, Radiem či přístrojem
5. 2,5mm jack... vyhovují mi originál sluchátkam tudíž mi jack začne chybět, až mě originál sluchátka opustí
6. dioda a hledání ve tmě - boha je přístroj za 15tis. nenechávám nikde válet bez dozoru, tak ho pak nemusim hledat ve tmě :) ale jinak se stačí modlit, že je na něm zmečkanej hovor či smska, pak taky bliká :)

jinými slovy - každý chce od přístroje něco jiného a podle toho si má vybrat zařízení, mně raph splňuje přesně to, co od něj očekávám, ano, má nedostatky, například mně osobně se špatně pracuje s jeho tlačítky na čelnim panelu, vzhledem k tomu, že jsou pod jednolitou plochou a já mam pracky jak kopáč, tak občas zmáčknu jiné tlačítko než chci... ale to je asi nejvýraznější nedostatek, zbytek jsou jen drobnosti, které imho nikdy nevyladí naprosto žádný přístroj (tak aby se zalíbil všem)

co se kroku zpět týče, neposoudím, je to mé první wm zařízení... ale už jsem na něj četl spoustu názorů a tak si dovolím tvrdit, že krok zpět určitě ne, možná tak krok stranou :)
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Petr Němec »

Zdravím, dnes jsem se byl konečně podívat na Touche Pro,byl jsem v Brně u Sunnysoftu. Byl tam ochotnej prodavač, který mi půjčil tento “šperk“ z vlastní kapsy. Podle něj tam byla dána lepší a rychlejší ROM a také dodal, že ta původní byla mnohem pomalejší, a že byla naprosto nepoužitelná, teda spíš hrozná.
Už v první chvíli jsem se docela zhrozil. Čekal jsem od HTC mnohem lepší zpracování. Nelíbí se mi, že se tlačítka na regulaci hlasitosti přesunuly ze spodního dílu s klávesnicí na horní díl s displejem. Vylétává z toho hned několik více či méně šikovných mušek, které by mohli případné zájemce odradit. Když chcete stisknout boční tlačítka na úpravu hlasitosti v zavřeném stavu, komunikátor se tím dá velice lehce rozevřít. Jakmile překročíte aretační mez, displej poměrně rychle vyjede za pomoci pružin. Mně osobně tohle docela vadí, mám mnohem raději pevnější uchycení, jako je například u starého dobrého Varia a posuvník u kterého nehrozí žádné nechtěné vysunování ani pohyb. Asi by mě hodně štvala taková vlastnost, že když chcete zvýšit hlasitost, celý displej se hýbe. Proto by asi bylo lepší umístění těchto tlačítek na spodní díl. Na horním dílu s displejem je také vypínač, nezdálo se mi, že by to mohlo něčemu vadit.
Další věc, absence softwarových kláves. To jsem vůbec netušil, že se dá taková věc vůbec udělat teda nedělat. Chápu, jedná se o „touch“ zařízení kde se počítá s primárním využíváním dotykového displeje, ale když nechcete mít PDA neustále „zasviněné“ bez tlačítek by to asi nešlo. Co bych chtěl ale vyzdvihnout je skutečnost, že ovládání prsty je dovedeno k naprosté dokonalosti. Jakoby PDA samo tušilo, co chce člověk zmáčknout, takže stisk malých tlačítek na displeji není žádným problémem.
Co mi trochu vadilo, bylo velké rozlišení displeje na malé ploše. Tam kde má Vario 240x320px má Touch Pro VGA. Rozlišení je to krásný, pěkně vyhlazený, ale věci jsou na tom pekelně malý. Je to hodně o zvyku, ale kdyby displej s větším rozlišením i trošku povyrostl, vůbec by to nebylo na škodu. Co se velikosti týče, je velice podobná Variu, jen je trošku těžší.
Zkoušel jsem také přehrát nějakou hudbu přes reprak, hraje slušně a rozhodně lépe než Vario.
Celé zařízení mi ale připadá „pomalé a neohrabané“. Čekal jsem od takového hardwaru mnohem lepší výkony než od Varia, alespoň jednou takové. Vždyť se jedna skoro o trikrát tak rychlý procesor a o mnohem vyspělejší zařízení, a přes to to není to právé ořechové. Nevím, jestli měl majitel filmy v příliš vysoké kvalitě, ale sekaly se. I když jen trochu. Rychlost používání je ale hodně ovliněna samotným uživatelem a tím jak s ním zachazí. Člověk se s tím po čase srovná a pak to všechno jede jako po másle.
Když chce člověk udělat blbou fotku tak se musí proklikat přes menu. Focení mi přišlo celkem v pohodě a fotky vypadají o mnoho lépe než na Variu.
Ještě bych měl něco ke konstrukci. Horní panel s displejem se vykle, jsou tam znatelné vůle. Nevím, jak dlouho byl tento komunikátor v provozu ale asi ne moc dlouho na to aby se to mohlo takhle vyklat. Tohle mě docela hodně zaskočilo a to dost nemile. To se to nedá vyrobit tak, aby tam nebyla taková vůle? Vím, že tuhle otázku tady asi nevyřešíme, ale mně osobně tyhle věci neskutečně vadí, je to pro mě nedůkladně zpracované zařizení.
Nechci tady nic shazovat ani pomlouvat. Nejsem žádný odborník a to co tady píšu je čistě má subjektivní zkušenost. Abych pravdu řekl, to, co jsem si o tomto zařízení myslel po přečtení recenze z iDnes a odsud, se diametrálně odlišuje od toho, co jsem měl na vlastní oči možnost vyzkoušet. Toto zařízení mě docela zklamalo, hodně jsem uvažoval o koupi, ale ani klávesnice není tak dobrá jako na Variu. Nemám rád, když jsou klávesy tak těsně nahečmány u sebe…
Budu se opakovat, ale stále jsem toho názoru, že jde tak trochu o úkrok stranou. Bez tlačítek to není pohotové udělátko na všechno.
Spoustu mých výtek vůči tomuto jinak skvělému a hodně hodně nabušenému zařízení by asi zpravilo testování rozhodně delší než půl hodiny. Tento příspěvek jsem nepsal proto, že bych chtěl HTC nějak pomlouvat nebo kazit dobrou pověst. HTC velmi fandím už od dob DataPhone I a očekávám vždy nová zařízení s nadšením. Komunikátory jsou mojí nevětší zálibou a zejména pak ty od HTC, tím chci jen říci, že případným zájemcům by tohle mělo alepoň trochu pootevřít oči, čeho si všimnout na první pohled, co si vyzkoušet, čemu se případně vyhnout. Nechci tím ani pobuřovat spokojené majitele.
11.3.2009 20:00

12.3.2009 01:15
Po neustálém mozkovém hloubání a dloubání musím pořád na Touche Pro myslet. Těch pár mušek co jsem psal ze začátku po nějaké době buď se zvykem zmizí a nebo budou důvodem ke koupi nového zařízení. Rád ale Rapha pořídím domů, až bude nějaká ta koruna po ruce, protože i přes to všechno je to pro mne velice zajímávé zařízení a co mě úplně dostalo tak stylus který drží magnet. Stylus sám zaskočí do zařízení. Úchvatné, jako by sám věděl, kde má své místo. Geniální…
8-)
Lucky;)
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 20, 2008 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Lucky;) »

1. Co se týče tlačítek hlasitosti - souhlasím, jsou umístěny divně a vždy mám pocit, že tím musím Rapha otevřít. ALE... zatím (více neř půl roku používání) vždy zůstalo jen u pocitu... Pokud Rapha držím v ruce, tak nevim, možná jsem divnej, ale vždy mám automaticky (aniž bych nad tím přemýšlel, prostě je to přirozené) naproti nějaký prst, který otevření brání. Jediné, kdy je to problematické je situace, kdy Raph leží na stole a já přidávám hlasitost, protože pak obvykle Rapha nechytnu celého, ale právě jen vršek s displejem... Ovšem takto se mi zase nepodaří hlasitost přidat (páč to prostě klouže), takže ho dřív nebo později chytim pořádně a normálně přidám/uberu volume... Ale uznávám, pocitově to divné je...
2. K rozlišení displeje se vyjádřit nemůžu,m na jiné rozlišení nejsem zvyklý, obecně mi malé ikonky spíše vyhovují, takže tohle je asi spíš otázka zvyku (a snad očí).
3. Co se týče pomalosti - hodně záleží na ROM, která v zařízení je. Pěkně rychlá je údajně nová oficiální ROM, zato původní oficiální ROM je děs a hrůza. Nejlepších výsledků v rychlosti ovšem prý dosahují některé neoficiální ROM, tam ovšem hrozí různé nemilé bugy (někdy naprosto bezvýznamné, typu - nezobrazuje se jméno operátora, někdy zásádní, typu blbne GPS či synchronizace, pak si prostě člověk musí najít tu svou ROMku).
4. Ano, udělat fotku je prostě zdlouhavý, při zamčeném zařízení je to 4 kliky na displej plus mechanická spoušť mačkaná nadvakrát, nastavení je krkolomnější (zejména zapnutí přisvícení jsou další tři nebo čtyři kliknutí na displej). Při odemčeném zařízení je to o dva kliky méně. Dlužno dodat, že je potřeba se z Raphem naučit fotit a využívat "dvoufázovou" spoušť se zaostřením. Když to neuděláte 90% bude rozmazaných, když to uděláte, tak při dostatečnm světle bude naopak 90% krásně ostrých. S úbytkem světla samozřejmě klesá kvalita - imho mohl mít Raph klidně blesk, a ne jen přisvětlovací diodu.
5. Co se konstrukce týče, nadává na ní víc lidí. Asi jsem klikař a mám lepší kousek. Mám ho více než půl roku, nezacházím s ním zrovna v bavlnce (i pár metrů po silnici se mi proběhl - bez pouzdra), ale žádné vůle nepozoruji. Nicméně co vím převážně z tohoto fóra, tak i tyto vůle se dají vyreklamovat, kdy vám servis dotáhne patřičné "šroubky" a vůle odstraní. Holt to chce asi šťastnější ruku při výběru.
6. A k té klávesnici - tlačítka má sice nahňatlaná u sebe, ale vzhledem k tomu, že jsou veprostřed vystouplá, tak se na ní píše dobře. Mám skutečně velké ruce a bez problémů si na tom píši poznámky z přednášek, celkově na Raphu píši jen o málo pomaleji než na PC (a rozhodně o mnoho rychleji než rukou).

Myslím si, že Raph, i když má své mouchy (pro někoho třeba nepřekonatelné) je jedno z nejlepších zařízení současnosti a rozhodnutí to s ním zkusit určitě není marné ;) Ale zaslechl jsem, že se šušká něco o jeho nástupci, tak bych si možná zjistil nějaké informace (přepokládané datum vydání) a případně si počkal...
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od shaman171 »

2 Petr Němec
naprosto s tebou souhlasim v tomhle:
Ještě bych měl něco ke konstrukci. Horní panel s displejem se vykle, jsou tam znatelné vůle. Nevím, jak dlouho byl tento komunikátor v provozu ale asi ne moc dlouho na to aby se to mohlo takhle vyklat. Tohle mě docela hodně zaskočilo a to dost nemile. To se to nedá vyrobit tak, aby tam nebyla taková vůle? Vím, že tuhle otázku tady asi nevyřešíme, ale mně osobně tyhle věci neskutečně vadí, je to pro mě nedůkladně zpracované zařizení.
pak par dalsich malickosti ale tohle mi hodne vadi jinak jsme s Rafem spokojen :-)

2 Lucky Souhlasim s body 1,2,3,4
k 5 bych dodal ze je to vazne o vyberu .. ja mam rafa jako v bavlnce a uz byl jednou v servisu kvuli vulim .. pritahli a jako kdyby se nic nezmenilo ... :-( strasne me to stve k***a stalo to 16 litru a je to takhle blbe udelany :-( proste mam kus delanej v patek odpoledne :-(
k 6 bych dodal ze si neumim predstavit psat na rafovi rukou na SW klavesnici :-D to neni mozny :-D nez bych napsal sms doslo by mi 20 sms proc neodepisuju :-D :-D
Lucky;)
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 20, 2008 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Lucky;) »

SW klávesnice je pro ty, kdož jí použijí leda na vytvoření nového kontaktu a pak ještě možná pro masochisty :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů