HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

Příspěvek od Math »

Vzal jsem to z toho patra, sice maji dodaci dobu 14 dni, ale zas tak moc me to netlaci. Kdyz tak potom tady napisu referenci.
vlasta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: ned říj 21, 2007 16:04
Zařízení: HTC Advantage a Omnia 7.
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlasta »

Nemáte někdo nějakou zkušenost s nastavením tlačítek? Vypnul jsem TFLO a začal Rafhaela používat jako klasické PDA. Chtěl jsem si přemapovat tlačítka, abych měl místo "domečku" StartMenu a místo "šipky" OK. Ovšem v BUTTON nemám žádná očíslovaná tlačítka ale celkem 5x Button a pak jedno označené jako Button 1(Hold). Přiznám se, že tomu vůbec norozumím.
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

Příspěvek od sieber »

Zdravim,muzete mi nekdo poradit.Zkousim nahrat novou rom,mam problem kdyz se proklikam az na konec instalace a zacnou nabyhat procenta tak mi nabehne jedeno procento a telefon se restartuje a hodi to erorr.Nevite nekdo co stim
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

2 Vlasta: mělo by to jít pohodlně přemapovat pomocí programu AE Button Plus, podívej se kdyžtak sem.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ost2743845
a nebo použít rozhraní SPB Pocket Plus, tam by to mělo jít a hlavně to je super věc (za pár USD)

2 sieber: něco není dobře, buď není zařízení odemčeno HardSPL, nebo je chybně stažená ROM z netu (nebo má chybu), nebo není instalována tak jak má. Udělalbych kontrolu odemčení a "REdownload" ROM, nejlépe z jiného zdroje, pokud je to možné. Pak zkusit znovu. POZOR na TOTALCRASH :smt089
sebesticek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát říj 24, 2008 15:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sebesticek »

Brej chlapi,
uz sem z toho fakt zoufalej, co mam delat s tou priblblou klavesnici ktera obcas skoro vubec nepise a kdyz uz pise tak o slovo pozadu...(chvilku)
o poznamkach nemluve tam kdyz chci psat tak kazdy 3 pismeno se to sekne a pise to jenom to jedno asi tak milionkrat. Koupil sem si tenhle foun kvuli klavesnici a vlastne ji nemuzu pouzivat, to je bida.Dik za cokoli :cry:
Uživatelský avatar
Morwinyon
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 23, 2008 21:28
Zařízení: HTC Touch Pro

Příspěvek od Morwinyon »

zdravim, mám menší problém :D
povedlo se mi příd o češtinu a 3D Flo"pravděpodobně soft resetem, prosím poradíte jak navrátit telefon do původního nastavení v jakém jsem ho zakoupil?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

sebesticek píše:Brej chlapi,
uz sem z toho fakt zoufalej, co mam delat s tou priblblou klavesnici ktera obcas skoro vubec nepise a kdyz uz pise tak o slovo pozadu...(chvilku)
o poznamkach nemluve tam kdyz chci psat tak kazdy 3 pismeno se to sekne a pise to jenom to jedno asi tak milionkrat. Koupil sem si tenhle foun kvuli klavesnici a vlastne ji nemuzu pouzivat, to je bida.Dik za cokoli :cry:
Pokud se to nezlepší po hardresetu a tak asi jenom reklamace, ale jestli se ti zasekávají písmenka, tak to asi hardreset nepomůže :-(
Uživatelský avatar
Morwinyon
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 23, 2008 21:28
Zařízení: HTC Touch Pro

Příspěvek od Morwinyon »

nemáte někco zkušenosti s nefunčním TCPMP přehrávačem?při spuštění hodí chybovou hlášku a dál už se nehnu : /
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Morwinyon: Pokud vím, tak TCPMP nefunguje, je potřeba koupit CorePlayer.
Uživatelský avatar
Morwinyon
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 23, 2008 21:28
Zařízení: HTC Touch Pro

Příspěvek od Morwinyon »

ok!
btw a neni nějaký freeware přehrávač, který zvládá i titulky?
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

Ahoj vsem :-) ta jsem dneska nasel "vadu" na mem HTC TOUCH PRO :-( k zdeseni jsem zjistil ze jak je konektor USB a je tam vlastne na telefonu ta umela cast uvnitr te kovove objimky tak ta umela cast ma v pulce prasklinku a pri brizsim zkoumani jsme zjistil ze je prasnuta a pray roh se "kinkla" je to veliky problem ? nabijeni i sluchatka jsou funkcni ale mam z toho docela strach jednak nwm jak se to mohlo stat .. :-( a jednak co s tim ? reklamace je asi kravina co ? :-(
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jiří Hrma píše:Morwinyon: Pokud vím, tak TCPMP nefunguje, je potřeba koupit CorePlayer.
na xda se povaluje upravená verze TCPMP, která funguje i na TP - vyzkoušeno a fungující
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

ta se válí i tady na SM - stačí hledat :wink:
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

Příspěvek od Gina »

shaman171 - pokusila bych se to reklamovat - mohla by to být i vada materiálu, za pokus to stojí. Mně se takhle rozštíplo USB v PC a po několika používáních bylo nefunkční - muselo se to vyměnit.
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

Gino myslis ze jim to mam poslat rovnou ? nebo mam skusit po mejlu se nejak dohodnout ? jeslti to ma cenu posilat ? nerad bych byl bez mobilu vic nez je potreba :-) hihi jinak to mam od Sunnysoftu CZ verze mate nekdo zkusenosti s reklamacema atd ? diky moc ;-)

EDIT:// jsem z toho celej den spatnej rano jsme na to prisel pri soft resetu po nabijeni ..(taky uz em to pekne stve ze se to musi pokazde resetovat :-D)
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

Příspěvek od Gina »

počkej, co se musí resetovat po nabíjení? Já dávám soft reset akorát po nové instalaci - teď naposledy to počasí - Meteoservis, a jednou když se mi ty písmena na dispeji v základní obrazovce zdvojily, asi tak jako když je v PC spuštěná DOSovská aplikace a současně se spustí win. aplikace, tak ten DOS to potom rozhodí.
JInak bych jim napřed napsala mejl a domluvila se s nimi.
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

Příspěvek od Math »

Tak to ja davam soft tak 3x denne jinak je to tak pomale, ze bych s tim musel hodit o zed
Uživatelský avatar
Morwinyon
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 23, 2008 21:28
Zařízení: HTC Touch Pro

Příspěvek od Morwinyon »

tslany píše:ta se válí i tady na SM - stačí hledat :wink:
o ot jsem se už pokoušel, ale bezúspěšně : / nemohl bys mi hodit link pls? :oops:
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

Gina: nemusis to restartovat to ne ale jelikoz mam BUG an ROMce a musim po kazdem nabijeni resetovat aby mi to uakzalo skutecny stav baterie ne vymysleny vis :-) naprikald po 8 hodinach nabijeni je velice nepravdepodobne ze budu mti jen 70% ale mam 100% ale to az po resetu :-) ok skusim jim napsat mejla a uvidime co mi reknou mno :-( sme z toho na nervy jen cekam kdy to upadne a kolik by stala oprava ... jeste mi nakonec reknou ze jsem to udelal ja :-( chjo sem zvedav
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů