HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
eta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 24, 2008 22:43
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Bydliště: su Moravák ;-)

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od eta »

Ano, je to tak, jak píše -pekr-, umím psát všemi deseti, chodil jsem ve škole do kursu psaní na stroji, tudíž píšu ukazováky (protože vzhledem k malé klávesnici se všemi deseti píše na Raphaelovi dost těžko), prostě ruce si říkají o správnou polohu na klávesnici samy, psát palcema je barbarství :lol: :lol: :wink:
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od skejpa »

nez si usadis telefon na zem, mam napsanou sms :-) jen musis mit cit v palcich ;-)
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od nirman »

Potrebuju objasnit jednu vec. V zarizeni jsem unlock SPL jeste nedelal (no ted se chystam) a jako zadni vratka si ujasnuju navrat na originalni SPL. Neni mi ale jasne, proc mi bootloader vypisuje verzi SPL 5.05.0000. To se pri upgradu na posledni oficialni verzi ROM (viz podpis) nahral i novy SPL? Na wiki je ke stazeni originalni SPL ale verze 1.90.000. Takze ted nevim jestli mam shanet SPL 5.05.0000 nebo je to fuk, hlavne ze je originalni? :) Kdybych se nekdy vracel na oficialni ROM, tak jedine na ROM 5.05.401.1. Doufam tedy, ze SPL 1.90.000 a ROM 5.05.401.1 pujdou dohromady.
mihals
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 14, 2007 13:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od mihals »

jen rychlá otázka, myslím, že se to tu již řešilo, ale nemohu najít. :-(
když mám u kontaktu zapsané narozeniny, tak mi telefon v daný den neoznámí narozeniny daného kontaktu.
mám něco nastavené špatně, nebo prostě kontakty nejsou spojené s kalendářem??
díky!
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

Myslím, že by u toho nastavení kontaktu u těch narozenin měla někde být možnost, aby se to přidalo do kalendáře.
mihals
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 14, 2007 13:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od mihals »

bohužel jsem prošel všechny položky v telefonním seznamu a nic takového nenašel :-(
Lucky;)
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 20, 2008 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Lucky;) »

eta: Promin, já osobně píšu sice všema dvěma až třema, ale rychlostí, kterou nepíší ani mnozí jiní co se pyšní psaním všema deseti. Přesto na TP píši přesně tak, jak popisoval Skejpa - tak imho píšu 99% všech obdobných zařízení a není to o moc pomalejší než psaní na klasické klávesnici. Takže ač jsme pro Tebe možná barbaři, ty jsi pro nás raritou :) (neber to nijak zle, jen se ti snažim vysvětlit, že tak jak píšeme je to normální a i zamýšlené, neduhy které ty popisuješ, jako překlápění a houpání, jsou neduhy, které sis vytvořil sám svým řekněme jedinečným stylem psaní)

-pekr- Píšeš-li více než jedno smsku denně, pak jedině HW klávesnici. Rozměrů bych se nebál, je to na úrovní mobilů Sony Ericson 750kový řady. Ale tušim, že TP1 je menší a lehčí než TP2 (za cenu menšího displeje) - tudíž pokud ti tak moc jde o váhu a rozměry, tohle bych si zjitil a možná uvažoval o TP1. Ono totiž co se týče HW, tak se jedná o stejnou čipovou sadu. Tzn. že SW vychytávky z TP2 budou velmi pravděpodobně použitelné i na TP1 (momentálně osobně používám TF3D právě z TP2)
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od nirman »

Odpovidam sam na sebe -> Originalni SPL z updatovane oficialni ROMky od HTC je vyextrahovany, na XDA ke stazeni.
Jednu kopii tu rovnou hodim.
Přílohy
StockSPL5.05.zip
Oficialni SPL 5.05.0000
(142.62 KiB) Staženo 102 x
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od sieber »

Zdravim,chtel bych se zeptat jestli nekdo nemel problem se sluchatkem,kdyz s nekym mluvim tak mi ve sluchatku chrasti.Myslim si ze to bude na servis,ale jeste se chci zeptat jestli se to nekomu nestalo.Jeste k servisu,nevite kde je nejblissi servis okres Liberec?
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od shaman171 »

Ahoj nerad sem zase otravuju :-) ale povedlo se mi hrat si s Rafem... a nejak jsme si nastavil e-mail v TF3D a mam tam furt jeden prijatej ale presto zadnej v dorucenejch neni vim ze se to tu resilo ale nemuzu to najit muze mi nekdo poradit ? jak mu tu sviti ta jednicka tak em to vytaci diky moc :-)
BTW: povedlo s emi na rafovi sprovoznit SMS grati 2,0 od vodafonu kdyby chtel nekdo radu rad pomuzu :-)
pomoci nekolika navodu atd jsem se dopracoval k tomu ze jsem si ehnal nokii 6131 stahl na ni svoji aplikaci vytahnul ji pres pametovou kartu upravil JAD soubor a pomoci navodu nainstaloval do Rafael ... neni prboelm akorad me stve ze ty cisla musim kopirovat velice slozite ze seznamu jakoby ze edituju kontakt (nejde to jednoduseji ? pres nejaky program ? ) a taky me stve ze nevidim kolik znaku uz jsem napsal :-( (nelze nejaka aplikace co by mit o sledovala ? ) Moc diky :-)
EDIT: nevite jak kontakty z outluku dostanu do founu ? :-( proste mi to pres AcyteSynch nejde a nejde :-(
EDIT2//: Tak uz mi actyvesynch slape :-) ale pouze jedno po spusteni PC a jakmyle synchronizuju a odpojim tak dokud nerestartuju PC tak uz telefon nepripojim i kdyby nevim co envite cim to je ? :-)
Uživatelský avatar
Spiderr
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob úno 09, 2008 11:34

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Spiderr »

shaman171 píše:EDIT2//: Tak uz mi actyvesynch slape :-) ale pouze jedno po spusteni PC a jakmyle synchronizuju a odpojim tak dokud nerestartuju PC tak uz telefon nepripojim i kdyby nevim co envite cim to je ? :-)
Řeším úplně stejný problém. Měl jsem ho už na Voxíkovi a teď na Raphaelovi. U Voxe jsem to řešil tak, že jsem to propojil přes BT a potom zapojil kabel, tudíž se nabíjel a byl připojen.
U Rafa mi zase nechce nefičí ActiveSynch skrze BT (se můžu na hlavu postavit, ale prostě nevidí tu službu) a taky po prvním připojení mi to potom nejde. Zatím to řeším tak, že to párkrát spojím a odpojím, spustím manuálně ActiveSynch na Rafovi a Centrum zařízení Windows Mobile na Vistě a pak to jde.

Osobně to vidím na nějaký problém v systémové službě, nestartuje tak jak má, už jsem se mrkal i do seznamu, ale nic mi tam nepadlo do oka. Vidím to asi na přeinstalování systému, protože to Centrum zařízení Windows mobile nejde jen tak přeinstalovat (Hip hip hurá Microshit).
eta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 24, 2008 22:43
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Bydliště: su Moravák ;-)

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od eta »

Docela jsem si na notebooku oblíbil IM klienta "GOOGLE TALK".
Nevíte o nějakém GOOGLE TALK klientovi pro HTC TouchPro?
Tedy aby na něm fungovala i VOIP telefonie po internetu?
bendas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 14, 2009 21:36
Zařízení: HTC Touch Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od bendas »

Mám problém se svou hardwarovou klavesnici u touch pro....kdyz pisu,chova se to divne..napr klavesa FN vubec nefunguje,misto toho je tabulator a napr kdyz chci napsat cislo 5 napise mi to tuhle tu zavorku (.....a kdyz zmacknu cislo jedna automaticky mi vyjede nabidka start...pouzivam ROM energy 2 a klavesnice intersoft 9.5....nevite nekdo co s tim??diky za odpovedi...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od skejpa »

no to nevim. normalne bych rekl reklamuj ale pokud si tam strcil energyrom tak si asi pekne nahranej :)
duuri
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 17, 2007 10:24
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od duuri »

eta píše:Docela jsem si na notebooku oblíbil IM klienta "GOOGLE TALK".
Nevíte o nějakém GOOGLE TALK klientovi pro HTC TouchPro?
Tedy aby na něm fungovala i VOIP telefonie po internetu?
skus fring alebo sling od lonelycat games oba su zadarmo :) fring zvlada skoro vsetko(icq,skype,msn,facebook,google...)

bendas: niekde tam mas program ze keyboard selector..tak si vyber touch pro keyboard a nie Fuze :)
bendas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 14, 2009 21:36
Zařízení: HTC Touch Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od bendas »

Diky...vyzkousel jsem a funguje :grin:
lukee
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 30, 2009 16:47
Zařízení: HTC Touch Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od lukee »

Mám problém s instalací originál ROMky.Chtěl jsem nainstalovat aktuální oficiální ROM umístěnou na stránkách HTC, které mi byla dostupná ke stažení po zadání SN.. ROM jsem tedy stáhl a pokusil se nainstalovat, ale po spuštění mi naběhla následující hláška: The contents of this file cannot by unpacted. The executable you are attemting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verifi its integrity, and try again.
Je mi divný, že bych se měl pokoušet získat jinou kopii souboru, když je přímo ze stránek HTC. Zkoušel jsem spustit i na jiném PC (jednou na Vistech, jednou na XP). Víte někdo co s tím?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od ziminix »

Spíš možná jestli to nemáš špatně stažený, zkusil bych to ještě jednou.
lukee
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 30, 2009 16:47
Zařízení: HTC Touch Pro

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od lukee »

To jsem právě zkoušel. Zkusil jsem znovu stáhnout ten samý pro Evropu a pak ještě pro US, ale stáhl se ten samej soubor a taky nešel spustit..
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od alternativ »

lukee: bude to problem stahovani. Ja jsem si tu ROMku stahnul tez a bez problemu jsem ji naflashoval.
Zkus ji stahnout na jinem compu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů