SMS - Raphael nenabízí při psaní SMS návrhy slov

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
franbrok
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 24, 2008 13:58

SMS - Raphael nenabízí při psaní SMS návrhy slov

Příspěvek od franbrok »

Raphael nenabízí při psaní SMS návrhy slov, měl jsem Glofiish x500+ a ten naprosrto bezproblémů při psaní sms např. po druhém písmenku Ah..ihned nabídne Ahoj, atd...myslím že vše je nastaveno dobře a HTC Touch Pro nic ??!...kde je chyba ??
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

A to máš s lokalizací do CZ nebo ENG verzi?
franbrok
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 24, 2008 13:58

Příspěvek od franbrok »

mám HTC Touch Pro CZ od sunnysoftu
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

nainstaluj si tohle a pak přes FN+ SPACE se ti otevře nastavení T9 a tam si vyber jazyk a T9 mód ;)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja to mám nainštalované, ale aj napriek tomu mi FN + SPACE nerobí nič. Navyše tam nie je slovenčina. Neviete niekto ako dodať tej SW a HW klávesnici SK znaky?
franbrok
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 24, 2008 13:58

Příspěvek od franbrok »

Po nainstalování toho update, už vidím T9 slovník v češtině a také ve spodním řádku již vše nabízí tedy když napíši např. Ah...tak dole ihned nabízí Ahoj atd......tedy supr.......děkuji , rozchodili jsme další věc ...jen ještě mi stále nejde toto ...jak jsem psal kolega má X500+, odinstaloval si vše od sunnysoftu, tedy tam má pouze angličtinu....a má zapnuto (když se odškrtne , tak mu glofiish nic nanabízí) v ikoně imput ....nabízení slov....a to dokonce tak že , když někdy v minulosti napsal "Preji hezky den"...tak při zadání Pre...tak mu to ihned nabídne celé tři slova co někdy v minulosti napsal...tedy můj problém je asi v tom že T9 nyní funguje ale nefinguje (asi ho ten sunnysoft přebíjí) nabízení přímo windovsovské...asi
franbrok
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 24, 2008 13:58

Příspěvek od franbrok »

A nemůže to být že do tohoto telefonu sunnysoft nedal žádný slovník??....tedy nikde totiž nevidím v programu Sunnysoft InterWrite v záložce klávesnice v seznamu klávesnic není u klávesnic žádný slovník ....můj kolega má u svého Glofiishe X500+ slovníky sunnysoft vždy napsáno ...já nic
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů