HTC Touch Pro CZ verze

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
Bodie
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát zář 05, 2008 8:19

HTC Touch Pro CZ verze

Příspěvek od Bodie »

Zdravím všechny příznivce značky HTC, kteří se těší na CZ verzi Raphaela. Zde je informace od oficálního dovozce této značky:

P O Z O R změna, po mém zveřejnění odpovědi společnosti CoLin s.r.o. (a to jsem při pokládání dotazu uvedl, že odpověď zveřejním) jsem byl odesílatelem požádán "ať odpověď dále nešířím s tím, že došlo k omylu a otázka českého potisku klávesnice je zatím nejasná a dovozce jí ještě ověří u výrobce"..

OMLOUVÁM SE VŠEM a zejména těm, co z té infomace měli stejně velkou radost jako já:-(
bohus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 05, 2008 10:19

htc touch pro cz

Příspěvek od bohus »

Tako to je paráda, protože už na něj čekám co jej oznámili a pustili na trh.. Konečně jeden z pořádných přístrojů pro komunikaci a zábavu.. vše co potřebuji v jednom :)
LonDat
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 25, 2008 19:35
Zařízení: HTC Titan
Bydliště: Pláně u Plas

QWERTY nebo QWERTZ?

Příspěvek od LonDat »

A bude mít QWERTY nebo QWERTZ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

LonDat: Tuhle informaci nyní zjišťuji přímo u HTC (viz dnešní bleskovka). Jakmile budu vědět více, aktualizuji text.
LonDat
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 25, 2008 19:35
Zařízení: HTC Titan
Bydliště: Pláně u Plas

Díky

Příspěvek od LonDat »

Nejraději bych byl, kdyby dali QWERTY s háčky a čárky, ale to bych asi chtěl moc...upřímě mi je jedno, kde bude natištěno Y a kde Z, hlavně aby se někde nějak dalo nastavit.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mne by stačilo, keby tá súčasná klávesnica vedela písať s diakritikou. Náhodou to už niekto nerozlúskol?
svkParaDOX
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 05, 2008 23:23

Příspěvek od svkParaDOX »

ako to bude so slovencinou ? oplati sa cakat na SK lokalizaciu alebo kupit ANJ ? ide mi oto aby nebol problem s diakritikou a aby sa pohode dali pisat makcene ciarky dlzne atd , popripade aby to bolo znazorene na HW klavesnici
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dnes, 9.8. jsme dostali od výrobce informaci, že předchozí zpráva byla tiskovým oddělením špatně interpretována, a HTC Touch Pro nebude mít klávesnici s českými potisky. Bude mít klasickou QWERTY klávesnici jako anglické kusy, nicméně půjde na ni psát české znaky přes klávesu Fn, tedy klasika, na kterou jsme byli zvyklí z předchozích modelů. Podobně by pak měly jíz zadávat i slovenské znaky.
vestman
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 18, 2007 9:14

Příspěvek od vestman »

A kedy bude k dispozicii lokalizovana verzia?
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

Na EN verzi TPro lze použít extrahovanou češtinu z Diamondu, české znaky jsou přístupné přes Sym tlačítko
kbx
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 10, 2008 13:11

cz?

Příspěvek od kbx »

Ahoj všichni, nemáte prosím někdo info, kdy se u nás začne prodávat CZ verze? a mohl by mi prosím někdo z vás vysvětlit, jaký je rozdíl mezi CZ ROM a českou lokalizací?Jde mi o to,že zvažuju koupi EN verze s tim,že se pak bude dát bez problému předělat na CZ,protože kláveska bude stejná,ne?Poradí mi pls někdo?Děkuji velice všem.
Bodie
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát zář 05, 2008 8:19

to: kbx

Příspěvek od Bodie »

Dovozce CoLin s.r.o. mi na dotaz k termínu dodání výrobku HTC TOUCH PRO CZ verze na český trh odpověděl, že tomu tak bude v průběhu měsíce září 2008, přesný termín dodávky nebyl v době dotazu určen (dotazoval jsem se 3.9.2008).
Jinak cz lokalizace - zpravidla se jedná o CD, které je přiložené u výrobku a je jen na Tobě, zda si své zařízení lokalizuješ. Většinu lokalizací na trhu dodává společnost Sunnysoft a ta Ti dá ještě při instalaci na výběr, zda chceš plnou lokalizaci - tedy počeštění skoro úplně všeho, nebo pouze částečnou lokalizaci - zpravidla klávesnice (softwarově) atd. Po hard-resetu musíš provést novou instalaci češtiny..
CZ - rom, zkráceně řečeno se jedná o lokalizaci, která je dodávaná přímo od výrobce a je již v zařízení připravená k použití (zpravidla po prvním zapnutí dostaneš na výběr, jakou lokalizaci zařízení si přeješ – je to podobné jako u běžných mobilních telefonů).
Odpověď je hodně obecná, ale pro základní pochopení problému by to mohlo stačit. Více se určitě dozvíš v diskuzích od profíků – já jsem jen běžný uživatel 
kbx
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 10, 2008 13:11

Příspěvek od kbx »

Díky moc za vysvětlení,takhle jsem to původne pochopil i já,když jsem si pročítal různá fóra atd., jen jsem si nebyl jistý, takže díky za odpověď. A nevíš náhodou, zda ty CZ kusy budou právě jenom lokalizace od sunnysoftu nebo to bude přímo CZ ROM? Teda pokud jí vůbec HTC dělá.thX za info.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

A nebol by link na pridanie podpory znakov s diakritikou na HW klávesnici?
Bodie
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát zář 05, 2008 8:19

Příspěvek od Bodie »

Tak dalsi zprava,dnes spolecnost SUNNYSOFT oznamila na svem eshopu,ze HTC Touch pro v cz verzi bude jiz pristi tyden..
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů