HTC Touch Pro (Raphael), rady, postřehy, poznatky

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Zamčeno
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

no, tak přímo ledku ne, ale když máš např. zmeškaný hovor, tak kolem toho směrovacího tlačítka "obíhá" bílé světlo. ale že by to měnilo barvy nebo tak nějak, tak to ne
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

tak to by melo byt dostacujici... :-) dekuji...
Pabo1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 04, 2008 16:41

Příspěvek od Pabo1 »

Nallim píše:TomTom 7 taky funguje, taktéž i SmartMaps 3.3.8.
Jak jsi rozchodil tomtom7?Mě to najde 6 družic , ale nespojí ji s tomtomem.Stále hledá a hledá-přitom stačí 4 družice,ne?

EDIT:
tak už to jede ale hrozně dlouho to načítá družice i po použití QuickGPS.Nevíte někdo kde je chyba.??
A dobrá zpráva TMC přes gprs funguje!!Ale jen na měsíc-asi se musí zaplatit?
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Se signálem nemám problém a po stažení poloh družic přes QuickGPS signál naběhne skoro hned.

Platit za TMC? Děkuju, ale nechci...
Pabo1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 04, 2008 16:41

Příspěvek od Pabo1 »

A používáš integrovaný GPS modul.?Na externím modulu přes BT mě to taky frčí jako víno....
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Používám integrovaný GPS. Na co ještě externí modul, když je GPSka v pda?
Pabo1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 04, 2008 16:41

Příspěvek od Pabo1 »

jakou máš verzi TomToma?Dělal jsi nějaké nastavení v PDA?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja používam integrované GPS a iGO 8. Pokiaľ mám cez QuickGPS stiahnuté aktuálne pozície družíc, tak sa mi pozícia zafixuje za takých 10-11 sekúnd, čo je paráda.

Mne signalizácia podsvietením smerového tlaqčidla plne vyhovuje, nakoľko pri nabíjaní sa tlačidlo podsvecuje od spodu hore, plnme nabitý stav je signalizovaný svietením a zmeškaný hovor obiehaním svetla okolo tlačidla. A je super, že mi večer v aute nič neblikoce neustále do očí ao u iných PDA (zelená a modrá LED).
Pabo1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 04, 2008 16:41

Příspěvek od Pabo1 »

Igo 8 mi taky frčí ale ptám se na tomtom7.Igo 8 se zpožďuje a třeba v Palermu ,kde jsou uličky těsně vedle sebe se prostě s Igem nechytáš.Tomtom tam jel perfektně přesně.Měl jsem je na HTC TyTn

Edit
Tak bohužel asi odešla integrovaná GPS...nebo má známou chybu v citlivosti a nabíhá třeba hodinu :evil: :evil: Je o tom hodně na foru XDA
Vannax
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 08, 2008 0:48

Příspěvek od Vannax »

Chci se zeptat na par veci, ktery jsem u Raphaela zjistil (Treba tu odpoved uz je, ale nechce se mi procitat 15 stranek predchozi diskuze):
1. V horni liste se mi vedle symbolu site objevuje symbol "1". Jde o nejakou multilinku. Nevim co to je, nevim jak se toho pripadne zbavit. V manualu jsem o tom nenasel ani zminku.
2. Obcas se mi stava, ze kdyz nekomu volam, nebo nekdo me, ze spojeni sice probiha, ale ani jeden ani druhy se neslysime. Jedine, co mi pomaha je vypnuti a opetovny zapnuti. Nevite cim to je a jak to odstranit? V manualu bohuzel zadny troubleshooting neni.
3. Vydrz baterie. Docela me nastvalo, ze se vsude inzeruje vydrz baterky az 14 dni v pohotovostnim rezimu. Me baterka vydrzi i pri minimalnim pouzivani stezi pul druheho dne. Jaky s tim kdo mate zkusenosti?

Predem diky za rady a nazory.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

K tej jednicce, v tvem pripade budes mit jiste operatora Vodafone a ta jednicka je oznaceni "linky" a tusim ze se toho beznym zpusobem neda zbavit... ale snad by to nejak slo pres upravu registru ale to uz bohuzel nevim jak... a k tej vydrzi: je to asi tak ze tech 14 je pri vyplem telefonim modulu, podsviceni na minimum atd... bezne maji PDA vydrz max 4 dny ale je potreba s cca polovicni hodnoutou...
wrana
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 24, 2008 14:18

add my word

Příspěvek od wrana »

zdravim panove, mam maly dotaz, projizdel sem nastaveni founu ale nejak sem nenasel config na to kdyz pisete sms, tak se to zapisuje do add my word..a docela solidne to otravuje. vite co myslim? sem slepej?
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

wrana: koukni na smartwiki, myslím, že to tam někde je.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

2 Vannax: té "1" se zbavíš použitím nějakého tweakovacího softu a deaktivací video hovorů (např. advanced config - phone - enable/disable video calls)
kbx
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř zář 10, 2008 13:11

CZ?

Příspěvek od kbx »

čus Lidi nemáte někdo info, kdy se bude prodávat cz verze v čr?Bude to ještě teď v září?Děkuji za odpověď. Jinak četl jsem tady už mnohokrát dotazy na češtinu v raphaelovi,ale pořád mi to neni jasný. jakej je rozdíl mezi cz ROM a českou lokalizací?děkuji.
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

nazdarek lidi delam si predbeznou objedavku na Touche PRO a chci se zeptat jestli folie na displej pro Diamonda pasuje na Touche PRO ?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

nepasuje
nicanikdo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát čer 20, 2008 18:00

Příspěvek od nicanikdo »

Brý den, mám prosbičku.
Porád řeším zhasínání lcm během hovoru. Návod na uporavu reg na smartwiki nezabral:-(
Napadá někoho něco?
Pabo1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 04, 2008 16:41

Příspěvek od Pabo1 »

shaman171 píše:nazdarek lidi delam si predbeznou objedavku na Touche PRO a chci se zeptat jestli folie na displej pro Diamonda pasuje na Touche PRO ?
Součástí balení je i folie....dost dobrá
Pabo1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 04, 2008 16:41

Problémy s Raphaelem

Příspěvek od Pabo1 »

Hodně o Raphaelovi najdete i tady http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29721
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů