HTC Touch Pro (Raphael), rady, postřehy, poznatky

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Zamčeno
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

Příspěvek od Math »

ty myslim vypnute mam, ale nikde jsem nenasel polozku edge
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

Nejsem v tomhle uplně kovanej, ale žiju v domnění, že EDGE je varianta GPRS přenosů s 3-4x rychlejším způsobem přenosu paketů, tudíž pokud jsou vypnuta data GPRS, je vypnuto i EDGE /bez záruky/ :smile:
p.s. na Mobilmanii je o EDGE hezkej článek 8-)
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

Příspěvek od Math »

Jo to je vlastne mozne.
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Nevím jestli se to tu už řešilo nebo ne...

Mám problém s wordem. Když to chci uložit v jiném formátu než v .docx, tak to nastavím třeba na .rtf. Tak to vždy uloží v .docx. Nevíte někdo jak word donutit, aby to ukládalo i v jiném formátu?

A mám ještě jeden dotaz, když mám připojené sluchátka, tak se skoro vždy stane, že při poslechu hudby nějak zmáčknu tlačítko na sluchátkách a začnu volat poslednímu volajícímu. Nevíte někdo jak tuto funkci vypnout? Docela mě to štve, když pořád někomu volám a ani o tom nevím.
Crossover
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 02, 2008 15:51

Příspěvek od Crossover »

a kde se to da vypnout ja to vypnu normalne vnastaveni a vono se to furt samo zapina to je strasnej kram
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

Zkus se ještě podívat v Advanced configu: pod tlačítkem Menu je nabídka More settings a tam Connection a zakázat WAP a Internet od operátora /mám O2 a a je to tam/, snad ti to pomůže. Jinak datový přenos se sepne pokud je vyžádán, to znamená, že třeba ťukneš na aktualizaci počasí, YouTube atd.
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od finnak »

chci se zeptat, uvazuji o koupi noveho zarizeni, ale nejvic me odrazuje klavesnice, nezacne se po delsi dobe viklat?? cca pul roku?
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

Tak dlouho ještě nikdo Raphaela nemá :-D , ale všechny klávesnice se malililinko viklají, záleží na síle :-D , když to nejde silou, jde to ještě větší silou :-D :-D
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

Příspěvek od Math »

bj píše:Zkus se ještě podívat v Advanced configu: pod tlačítkem Menu je nabídka More settings a tam Connection a zakázat WAP a Internet od operátora /mám O2 a a je to tam/, snad ti to pomůže. Jinak datový přenos se sepne pokud je vyžádán, to znamená, že třeba ťukneš na aktualizaci počasí, YouTube atd.
Prave, nechapu na co tam je vypnuti datovych prenosu, kdyz si je ty programy stejne vyvolaji.

Datove funkce jsou tady fakt hrozne udelane. Nejsou tady co se propojuje pres jaky ucet, nejsou tady poradne vypsane ani ty ucty, neni tady blbe pocitadlo dat, nelze vybrat prez co se ma co pripojovat, je to des.
Crossover
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 02, 2008 15:51

Příspěvek od Crossover »

hele tak sem nasel jenom zakazat hsdpa/hsupa ja mam raphaela v cestine ale zakazat gprs sem tam nenasel
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od finnak »

jj, bylo to blbe napsany, myslel jsem, zda nedochazi pri beznem pouzivani k viklani obou dilu na sobe plozenych(znamej ma asi pul roku Kaisera a tam je to dost znat)
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

2 Math: úplné zakázání dat bych asi zkusil řešit nějakou aplikací na správu datových účtů a správu připojení, wokna sami o sobě to asi nemají /nebo to Bill dobře ukryl :cry: /. Ale buďme upřímní, je to komunikátor pro managery a pro práci, primárně stále on-line, bohužel v české kotlině za těžký prachy oproti zbytku Evropy /v porovnání s kupní sílou, ať jsme upřímní/ :wink:
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

2 Crossover: GPRS ani nenajdeš /já ho hledal tejden :-) /, proto se daly dohromady chytré hlavy na XDA-developers a vymyslely Advanced config, aby řešil to, na co se jíní "vykašlali"
Budiž jim za to dík :smt038
Crossover
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 02, 2008 15:51

Příspěvek od Crossover »

tak sem to vyresil tak ze sem zavolal operatorovy a nechal sem si tam vsechno zablokovat
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

A jdou ti posílat a přijímat MMS ? Není jejich přenos uskutečňovaný přes GPRS ?

p.s. skoro by si to zasloužilo vlastní diskuzi, aby nám admin nedal na pr..l :-D
Math
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 01, 2008 13:10

Příspěvek od Math »

jo to by jsme mohli zalozit, otazka dat je na rozsahlejsi diskuzi.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od wizaard »

Na bývalém E-TENu Glofiish X600 jsem na zakázání dat (GPRS a podobně) používal aplikaci MoDaCo NoData a fungovala výborně.
shaman171
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned bře 09, 2008 10:57
Zařízení: Nokia Lumia 1320
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman171 »

s tou aplikaci MoDaCo NoData muzu souhlasit funguje spolehlive ovsem plne postaci Advance Config .... protoze to ma stejne funkce :-) ovsem Advance Config umi jeste o hodne hodne vic :-)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od wizaard »

O tom žádná - bez Advanced Configu si neumím práci s žádným WM zařízením ani představit! Jde mi jen o to, že pokud by někdo měl zájem pouze o jednoduchou aplikaci na správu těch datových služeb, tak NoData je ideální volba.
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Nallim píše:Nevím jestli se to tu už řešilo nebo ne...

Mám problém s wordem. Když to chci uložit v jiném formátu než v .docx, tak to nastavím třeba na .rtf. Tak to vždy uloží v .docx. Nevíte někdo jak word donutit, aby to ukládalo i v jiném formátu?

A mám ještě jeden dotaz, když mám připojené sluchátka, tak se skoro vždy stane, že při poslechu hudby nějak zmáčknu tlačítko na sluchátkách a začnu volat poslednímu volajícímu. Nevíte někdo jak tuto funkci vypnout? Docela mě to štve, když pořád někomu volám a ani o tom nevím.
Nikdo tyto problémy neřešil?
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů