Sháním ROM...

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
touchpropavka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 13, 2011 14:27
Zařízení: HTC Touch pro

Sháním ROM...

Příspěvek od touchpropavka »

DObrý den,
měl by někdo odkaz na ROM aby byla CZ a měla stejný vzhled jako originál klidně to může být ROM na český originál...
Za pomoc moc děkuji..
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Sháním ROM...

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

a vítej na našem fóru. Na téhle stránce najdeš všechno co potřebuješ. Pokud ti nevadí angličtina tak je tam všechno co hledáš. Originální česká (sice T-Mobile) a anglické ROM stejně tak i návody jak je nahrát. Pokud je angličtina problém tak dej vědět rád ti s nahráním pomůžu.

Jinak se dá myslím česká ROM stáhnout ze stránek Sunnysoftu. To jsem ale nikdy nezkoušel s tím už ti bude muset poradit někdo jiný. Já používám anglické ROM.

Já používám ve svojem Touch Pro uvařenou TAEL WM 6.5.5 ROM a jsem nadmíru spokojený. ROM je stabilní, výdrž baterky je super a rychlost je taky lepší než WM 6.1. Já bych se už k WM 6.1 určitě nevrátil.
touchpropavka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 13, 2011 14:27
Zařízení: HTC Touch pro

Sháním ROM...

Příspěvek od touchpropavka »

Ahoj,
díky moc za pomoc ale nějak se v tom nevyznám tak děkuji že mi s tím pomůžeš tak jestli mi pro začátek můžeš poslat bližší odkaz na ten ROM od T.Mobile česky ale na těch stránkách to nějak nemůžu najít... a jesště nějaký postup jak s tím ROMem postupovat děkuji...
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Sháním ROM...

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

tu T-Mobile ROM najdeš tady. Včera jsem si na zkoušku tu ROM od T-Mobile nahrál. Všechno funguje jak má. Klávesnice je stejně namapovaná jako na mojem Vodafone Touch Pro. Takže tady taky není problém. Dokonce je v ROM i TomTom navigace s mapou jednoho města na zkoušku.

Další českou ROM najdeš třeba tady. Ta už je ale uvařená.

Jelikož máš teď v telefonu EnergyROM tak máš telefon odemčený a připravený na flashování.

Před samotným flashováním je třeba mít alespoň 50% Baterky a vyndej SIM kartu.
Na Root karty nahraj stažený soubor RAPHIMG.nbh (Karta musí být ve formátu Fat32, nemusí být prázdná ale doporučuje se to)

Nechce se mi sem psát postup tak jsem udělal videjko jak na to. Není uplně v nejlepší kvalitě ale snad to bude stačit. Videjko je natočeno, namluveno a sestříháno na iPhone 4. Stejný postup flashování je u všech ROM jak originálních tak uvařených.

*** Veškeré úpravy děláš na vlasní riziko ***

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hoUhgcNp4RI[/youtube]
touchpropavka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 13, 2011 14:27
Zařízení: HTC Touch pro

Sháním ROM...

Příspěvek od touchpropavka »

Tak tohle je super návod a moc díky za odkaz ted už to zvládnu i já.. děkuji mnohokrát!!
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Sháním ROM...

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

tak pak dej vědět jak to dopadlo.
touchpropavka
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 13, 2011 14:27
Zařízení: HTC Touch pro

Sháním ROM...

Příspěvek od touchpropavka »

Dopadlo to dobře.. jen si musim zvyknout na růžovou :-) original HTC je lepší ale to budu muset asi ještě ten ROM někde pohledat... To bude asi dost těžké sehnat českou vezzi original rom htc že?
DeaN
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 25, 2011 8:45
Zařízení: HTC Touch Pro

Sháním ROM...

Příspěvek od DeaN »

Ahoj, taky plánuji koupi HTC Touch Pro, bohužel je v angličtině, tak jsem trochu pohledal.
Na http://firma.sunnysoft.cz/htc/?lang=en jsem si našel češtinu na originální ROM v. Europe_5.05.401.1

Jelikož je to na originální ROM přímo ze stránek HTC, nepotřebuji žádný odemknutí atd., nebo se mílím?
Pokud bude mít jinou ROM, než potřebuji, jednoduše stáhnu a přes PC naistaluji, ano?
Pak bych jednoduše naistalovat češtinu.

Pochopil jsem to správně ?
Děkuji, jsem nováček, tak se chci ujistit, zda-li je to správně. :?:
P.S dá se nabíjet přístroj pouze přes USB pomocí PC ?
Egon
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob zář 22, 2007 13:28
Zařízení: Motorola Defy+

Sháním ROM...

Příspěvek od Egon »

zkus ToZeR
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů