vyzvaneni ke kontaktu/skupina volajicich

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

vyzvaneni ke kontaktu/skupina volajicich

Příspěvek od perm »

nemate nekdo zkusenost s nejakym SW nebo zpusobem jak si k cloveku nebo skupine pridat vyzvaneni(nebo mu je naopak odebrat)-kdysi kdyz jsem mel jeste nokii, tak jsem mel lidi ve skupinach a mel jsem profil Vikend a tam se mi dovolali jen lidi ze skupiny Rodina a VIP - ostatni meli smulu, popr. jsem nekomu vyzvaneci ton nastavil na ZADNY

..proste mi jde o to, abych nvedel o jednom otravovi co mi porad vola, ale ostatni abych slysel...
NaTuRaL
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: stř črc 29, 2009 9:53
Zařízení: HTC - DESIRE, TP, Himalaya

vyzvaneni ke kontaktu/skupina volajicich

Příspěvek od NaTuRaL »

je to jednoduchy, staci si dotycnyho treba v seznamu vlevo dole je MENU tam vyber EDIT a pod mobilnim telefonem je Ring Tone tam si veber zvoneni.
Sworthy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 16, 2010 9:59
Zařízení: HTC Desire

vyzvaneni ke kontaktu/skupina volajicich

Příspěvek od Sworthy »

Ahoj, to ale resi vyse uvedeny problem jen castecne. Jde tu (teda alespon me, protoze to taky resim) aby se ti pri danem profilu, napriklad "spim" nebo "vikend" dovolali jen lide z urcite skupiny "VIP" nebo "Rodina" a u ostatnich skupin telefon vubec nevyzvanel. Take jsem presel z Nokie, ted mam HTC Desire a tahle funkce mi velmi chybi, takze kdybyste nedko vedel, jak to vyresit na Androidu budu moc vdecny ;-)
adam85
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 04, 2011 15:11
Zařízení: P990

vyzvaneni ke kontaktu/skupina volajicich

Příspěvek od adam85 »

tato funkcia nie je priamo v systeme??? ja som nasiel aplik group ringtones. ma niekto skusenosti?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů