Problem s preklapenim displaye

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od davirek »

Vcera jsem si do sveho Touch pro nainstaloval, posledni oficialni Rom a mam problem s preklapenim displaye. Pokud otevru klavesnici normalne se mi otoci do landscape rezimu, ale kdyz klavesnici opet zavru uz se displey neotoci. Zustane na sirku i pri zavrene klavesnici. Nejak jsem neprisel na to, cim to muze byt. Prosim, nevedel by nekdo, co s tim? Diky
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Mno, vypadá to na bug v ROM. Zkus nejdřív HR a kdyby nezabralo, tak jinou ROM. Je to ale docela pěst na oko zrovna u oficiální ROM... pak napiš jak jsi dopadl.
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od davirek »

K aktualizaci Rom me dovedl problem s vypadavanim zvuku.. Mozna si vzpominas, resili jsme to spolu na foru v sekci "software" Slo o ty BT sluchatka... Kdyz jsem je zaregistroval do systemu, tak zarizeni po case zacalo zvuky posilat do tech sluchatek i kdyz zrovna byly vypnute ( vcetne vsech systemovych zvuku...)
Proste jsem nepoznal, kdyz mi nekdo volal.
Takze jsem se odhodlal k nove Romce. Pouzil jsem SPB Backup, nahral Rom a pak pomoci programu natahl zpet zalohu.
Musim rici, ze zvuky uz problem nedelaji, po dvou dnech testovani se zda byt v tomto smeru vse ok.
Ovsem problem nastal v okamziku, kdy jsem otevrel klavesnici. Otoci se display, ale zpatky uz nechce jit. Pokud vypnu display a zase zapnu, uz se otoci zpet. Pokud jsem v nejakem prog treba Qip, tak se mi display pri vysunuti klavesnice ani neotoci.
Zkusil jsem HR a s "cistym" zarizenim zkousel otaceni, tak to fungovalo bez problemu.
Podle me je v te zaloze neco z puvodni Rom co si s tou novou nerozumi. Mozna bych nemel delat tak rozsahlou obnovu. Spb backup se pred obnovou zepta na rezim obnovy, pozna, ze je tam aktualne jina Rom, nez na jake se zaloha porizovala. Vyberu rezim "aktualizace Rom" ktery se uz sam nabizi.
je tam moznost i uzivatelske obnovy, ale nejsem zatim takovy profik, abych si manualne vybral slozky, treba z Windows, ktere obnovit a ktere ne.
Kdyby nekdo, prosim, vedel co s tim, byl bych moc vdecny za radu. Diky
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od rein »

Myslim ze v tvojom pripade bude jednoduchsie vsetky aplikacie a nastavenia urobyt manualne je to robota ale budes mat istotu ze ti vsetko bude fungovat na 100%, ja pouzivam novu ofico rom a ziadny takyto problem nemam, vsetko ide ako ma.
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od davirek »

Samozrejme, ze me to taky napadlo, ale prave proto jsem hledal schopny zalohovaci soft, abych toto delat nemusel a v pripade problemu mohl bez komplikaci udelat obnovu..
prece musi existovat trosku mirnejsi reseni, nez manualne tam znovu vse ladovat. Potom jsou ty zalohovaci programy zbytecne...
IBT
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 14, 2009 9:57
Zařízení: HTC touch pro

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od IBT »

ja mam taky posledni offico ROM a problem s preklapenim displaye nemam. Spis bych hledal chybu v nejakem nainstalovanem softu nez v ROMce.
davirek
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 05, 2009 15:46
Zařízení: HTC Touch Pro

Problem s preklapenim displaye

Příspěvek od davirek »

Takze jsem udelal HR a vse tam nainstaloval od zacatku. V Rom chyba nebyla, chyba se stala nekde mezi Backup na stare Rom a Restore na nove. Jinak aplikace tam mam vsechny jako na stare Rom. Funguje to korektne.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů