Zkušenosti s pouzdry?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
qwaser
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 09, 2009 14:53
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od qwaser »

Zdravím, používám orig. pouzdro od htc, docela ujde, ale je jen do kapsy a přijde mi že ty ohýbané hrany moc nevydrží tak ho chci nahradit lepším. At už taky jen do kapsy nebo na opasek. Viděl jsem několik pouzder Krusell, ale vždy horizontální, mnou upřednostňované vertikální je jen Krusell Orbit flex a k jeho konstrukci nějak nemám důvěru, potom ještě hliníkové pouzdro Brando, ale u něj nevím jestli by se dal pohodlně ovládat např posuvník či těsné okraje displeje i prstem.

Jaké máte vy zkušenoti se kterými pouzdry? dobré, špatné...
duuri
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř říj 17, 2007 10:24
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od duuri »

ja mam horizontalne krusell zo zaciatku bolo dost tesne ale zvykol som si :) original mi neprisiel moc dobry co sa tyka ochrany a hlavne ta paska co ej na jednej strane mi vysuchala pruh na folii
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od bj »

Já mám taky horizontální Krusell, ale jsem z něj dost rozpačitý, dost těsné pozdro. A co je hlavní, blbě se zapíná, jakoby byl krátký pruh kůže na zapnutí. Prozatím ho "ručně" roztahuji a čekám kdy povolí švy :-D
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od nirman »

Mam to same, prvnich 14 dni bylo tesne, pak uz akorat. Zavirani musite mit v ruce, staci lehce primacknout a zbytek si najdu cestu samo diky magnetu. V zacatcich jsem si taky myslel, ze to je kratke :D

Jinak Krusell "na stojaka" je kvalitni, o to strach nemej.
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od bj »

No to jo, musí se to mít v ruce :-D , ale pouzdro jsem kupoval s Raphaelem (v říjnu) a pořád to dopíná blbě (je leden) a to i přesto, že magnet se snaží seč může, tak musím dost tahat abych dopnul :smt017 . Prostě to je o kousíček kratší než by mi bylo příjemné, ale kůže pouzdra je kvalitní, vytáhnout nejde :smt018
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od nirman »

Ted si vzpominam, ze mi toto pouzdro (kdyz ho mam na flipu) casto vypadava. Prijde mi ten flip nejaky kratky nebo nevim
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od ziminix »

Jestli se jedná o SpringClip, tak s tím mám stejnou zkušenost.
Jinak pokud ti nevyhovuje horizontální pouzdro, tak je tu Krusell Apollo, které je vertikální.
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od nirman »

Ano ano, Spring Clip mam na mysli. U pouzdra drzi perfektne ikdyz ho casto sundavam ale pokud pouzdro s clipem povesim za kalhoty, tak musim casto kontrolovat, jestli drzi kde ma. Jedine reseni je asi sundat clip a nosit pouzdro navlecene na opasku.
eta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 24, 2008 22:43
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Bydliště: su Moravák ;-)

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od eta »

Zatím používám originální pouzdro, které bylo přibalené u TouchPro.
Pořídil jsem si též Krusell (tu verzi, jak se pod ten průhledný plast strká celá klávesnice a display se přes to přešoupne).
Jednou jsem to nasadil, šlo to hodně špatně, bylo to moc natěsno a byl jsem rád, že jsem u toho ten TouchPro nepoškodil.
Pak jsem to hned sundal a hodil do skříně.
Používat to nebudu.
Časem si pořídím pouzdro, do kterého strčím CELÝ ten mobil a zase ho CELÝ vytáhnu.
Přijde mi to praktičtější.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od ziminix »

nirman: Doporučuju SprinClip vyměnit za něco takového:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/092PKR ... 45-mm.html
Tam máš jistotu, že ti nespadne.
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od nirman »

Chvili jsem to koumal nez mi doslo jak to funguje :D
Bohuzel ale toto by mi nepomohlo - jestli tomu rozumim, tak se ta velka vec da na opasek. ja prave potrebuju nejaky styl uchyceni kdyz pasek nemam. V techto situacich pouzivam prave Clip, ktery prd drzi. Nadruhou stranu - spadl mi uz tolikrat, ze mi muzete verit - bezny pad z metru a telefonu se nic nestane. Pady na beton, asfalt, kameni, kachlicky, no problem. Tuhle praci pouzdro odvede skvele. Kdyz totiz spadne, tak se na zemi "zhoupne" a nestreli to s nim kolmo.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od ziminix »

Tak potom jedině nějaký z "větších" klipů toho typu od Krusella, ale jde o to, jak moc se jim dá věřit...Osobně mi mnohem lépe drží klip u neKruselláckého pouzdra, který je v něm přímo integrovaný...
qwaser
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 09, 2009 14:53
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od qwaser »

díky, Krusell Apollo jsem nějak přehlídl, asi se na něj v týdnu zajdu podívat a uvídím, takhle na netu vypadá celkem v pohodě...
jo a s tím hliníkovým pouzdrem Brando asi nikdo zkušenosti nemáte, nebo nevíte o nikom co... jde mi tam hlavně o to ovládání u krajů displeje, jestli to jde nějak normálně i v rychlosti, nebo je třeba se prstem hodně snažit a soustředit se na to?
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od bj »

Hliníkové pouzdro mám u iPAQu rx3715 a je to super věc, sice se mi asi po dvou letech rozbil klip na opasek, ale pouzdro vlastní je v pohodě. iPAQ nemá klávesnici a pouzdro je řešené jako otvírací kniha, ale nijak mi v práci neomezuje. Při použití klávesnice Touch PRO v hliníkovém pouzdře se pouzdro taky musí otevřít. Vlastní pouzdro je vevnitř "vystlané" pěnovou gumou a zařízení v něm drží velmi těsně a rozhodně nemůže nijak vypadnout. Dá se s ním fotit, tlačítka jsou dostupná v pohodě a displej taky. Klip vlastní je s pojistkou, která je dobře dostupná a zařízení se dá vycvaknout jednou rukou, přitom samovolné vycvaknutí je prakticky nemožné. Sám o černém hliníkovém pouzdře dost uvažuju (až budu mít cestu okolo Sunnysoftu). Pokud někomu Raphael padá na zem častěji než je zdrávo, je v tomto pouzdře prakticky nerozbitný. Zažízení se ale trochu zmohutní a vypadá trošku futuristicky. 8-)
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od nirman »

Jenze pokud mi spadne zabaeny ve tvrdem hliniku tak mam vic pocit ze se mu neco stane nez kdyz se skutali v kozenem pouzdre.
qwaser
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 09, 2009 14:53
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od qwaser »

uf, díky to je vyčerpávající info :grin: už nějakou dobu o něm uvažuju, ale ted sem vůbec neměl čas abych se na něj šel podívat, tak snad mi to v dohledné době vyjde a pár těch pouzder vyzkouším
jinak když jsme u těch pádů... proti tomu bych k ochraně spíš využil to kovový, protože ze zkušeností mi telefony vždycky padaly spíš z ruky, případně ze stolu nebo tak, když jsem si ho chtěl podat a v takovým případě v řekněme měkčím koženým pouzdře stejně není, od pasu nebo prostě ještě zavřenej v pouzdře mi snad nikdy žádnej nespadl
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od bj »

2 nirman: :-D Ano, zvukové efekty jsou mnohem hrůzostrašnější, ale pokud si to "vyzkoušíš" v praxi, což jsem já opakovaně absolvoval :-D , tak zjistíš, že zařízení je bez následků.
mitman
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob pro 20, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy S

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od mitman »

Nazdar,chci se zeptat,nevite jestli existuje nejaky silikonovy pouzdro na TouchPro?Jeste uvazuju o hlinikovem pouzdre ( http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA ... cerna.html )
klasek
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv kvě 07, 2009 11:45
Zařízení: HTC Touch Pro

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od klasek »

Zdravím, tak jaké máte zkušenosti s pouzdrem Krusell Apollo? Uvažuji nad ním.

Díky
qwaser
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát led 09, 2009 14:53
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

Zkušenosti s pouzdry?

Příspěvek od qwaser »

Taky bych byl rád za nějakou zkušenost s pouzdrem Apollo, jestli není na Touch Pro moc volný nebo naopak těsný, případně další postřehy z delšího užívání..
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů