HTC Touch PRO a GPS navigace

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
volks
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 21, 2010 22:16
Zařízení: htc touch pro

HTC Touch PRO a GPS navigace

Příspěvek od volks »

Rád bych se zeptal, s jakou odchykou vám gps ukazuje nadmořskou výšku. Protože mě ji ukazuje pořád o 50-100 metrů větší. Ten rozdíl je někdy i 50% oproti skutečné výšce. Taky jsem si všiml, že navigace reaguje s velkým zpožděním, asi 20 sekund (změna polohy v mapě a rychlost)- je to podle vás normální? Jinak je to OK, fix během 10 sekund, přesnost jakžtakž ucházející. Verzi radio mám 1.02.25.19 a rom 1.90.401.1
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch PRO a GPS navigace

Příspěvek od alternativ »

Ja jsem mel s TP a navigaci taky dlouho problemy a prestal jsem ji pouzivat. Tak pul roku zpatky jsem ji zase zkusil s TT a ejhle, funguje ted moc dobre, pozici zameri zhruba do minuty. Ale cim to je, nereknu. Telefon musi asi dozrat ;-)
11milan11
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 08, 2011 16:24
Zařízení: HTV touch pro

HTC Touch PRO a GPS navigace

Příspěvek od 11milan11 »

ahojte vie mi niekto poradit mam v HTC touch pro memorz storage kartu na ktorej mam nahratu navigačku igo8 ked to odtiaľ idem spustit, nič sa nedeje, ako keby stustilo ale nejde to, vraj treba nastavit cestu k tomu programu, ževraj nevie najst tento program, nevie mi niekto poradit ako na to? kde sa to popripade nastavuje? dík. mal som tu kartu v MDA artemis 3300 a nebol s tym problem, isto to, prelozil som pamatovku do HTC touch pro a nič.
David M
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 13, 2011 11:43
Zařízení: HTC Touch Pro T7272

HTC Touch PRO a GPS navigace

Příspěvek od David M »

moravak007 píše:
pepino34 píše:A má tohle už někdo takhle nastavený ?? Při mém povolání řidiče se přesnost a rychlost GPS hodí.
Ahojky. Prosím chtěl bych se zeptat, jestli nevíš, kde se dají stáhnout mapy do htc touch pro? Obědnal jsem si ho, ale doslechl jsem se, že mapy neobsahuje. Díky.
čus, já stáhnul na http://navigatorfree.mapfactor.com/cs/" onclick="window.open(this.href);return false; navigaci a nemůžu si ji vynachválit... je dost aktuální a data si bere z open street maps, takže na ní pracuje i široká veřejnost. co se týče map, ty jsou hodně podrobný a např. tam jsou vypracovaný i pěší cesty (ocenil jsem ve švýcarsku, když jsme lezli do hor).. takže za mě thumbs up
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů