graficky vykon

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
kapi
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon lis 24, 2008 12:20

graficky vykon

Příspěvek od kapi »

dobry den.rad bych rozvedl diskuzi o grafickem vykonu HTC Touch Pro.
ZXa tyden si tuto masink porizuji a jsem si tim jisty,ale v minulych dnech jsem pri brouzdani internetem vsiml toho ze raphgael ma az smesne maly graficky vykon.testy oproti jinym zarizenim byly katastrofa a dokonce diamond dopadl o chlup lepe.

jak to tedy je?

-je slaby/nebo ne
-problemy s ovaldacem graf chipu?
-zkusenosti s ohledem na grafiku...
-zvladne treba fpsece?
-da se s tim graf ovladacen neco delat??

dekuji za vsechny odpovedi a nashledanou:]
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

graficky vykon

Příspěvek od bj »

Jestli se chceš podrobně dozvědět o výkonu Raphaela /a jakehokoliv PDA/ tak si vygoogluj výsledky SPB Benchmarku /2007/ a jejich porovnání pro různá zařízení. ( Výsledky pro Raphaela orientačně: graphics 2212, others 2276, jpeg 4664, games 1765, sound 1605, final 2504 v bodech - výborný výsledek) Výsledky a výkon ovlivňují aplikace spuštěné na pozadí a "zaneřádění" přístroje a verze ROM atd. Každému vyjdou výsledky trochu jiné. JInak subjektivně si myslím, že Raphael je docela našlápnutej a u mě s výkonem maximální spokojenost.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Re: graficky vykon

Příspěvek od Jiří Hrma »

Také si nemyslím, že zrovna Raphael by měl problémy s grafickým výkonem. To se týkalo spíše starších modelů (TyTN II, Cruise...).
kapi
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon lis 24, 2008 12:20

graficky vykon

Příspěvek od kapi »

moc dekuji.opravdu me to znepokojilo,protoze se videl nejake screeny z testovani a am vysel treba tytn asi o 5x lip...
to jsem si ulevil :smile:
Andy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 23, 2008 12:59

graficky vykon

Příspěvek od Andy »

Nezda sa Vam ze podavate zavadzajuce informacie?
vid. link
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=449391
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

graficky vykon

Příspěvek od bj »

Za tím, co jsem napsal, si stojím, doporučil bych ti, přečíst si ten tvůj odkaz opravdu pečlivě, nejen první příspěvek. Nelze posuzovat výkon přes program, který k tomu není primárně určen. Dále viz. můj předešlý příspěvek (ten si taky přečti).
Jo a už Winston Churchill řekl : "Věřím pouze statistikám, které jsem sám zfalšoval" :-D

p.s. mimochodem, měl jsem v roce relativně dost PDA a, zcela subjektivně, Raphael na tom není vůbec špatně, kdyby to byl chcípáček, tak mi věř, že bych si ho nekoupil :smt018 a ještě jedna věc, nutno měřit vše bez TouchFlo 3D, to je totiž dost vražedná aplikace :evil:
Andy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 23, 2008 12:59

graficky vykon

Příspěvek od Andy »

No kvoli grafickemu vykonu a nefunkcemu GPS som sa rozhodol TP nekupit- je o tom pisanych viac diskusnych vlakien-celkovo procesor ktory HTC pouziva nie je vobec odladeny a neda sa porovnat s vykonom Intel procesorov-co je skoda pretoze si myslim ze najlepsi design ma prave HTC. Najlepsie na tom je to ze cena tychto zariadeni nie je vobec nizka a ponukaju svoje produkty ako multimedialne zariadenia,ktore maju slaby graficky vykon (vid. prehravanie videa a diskusie k tomu). Potesilo by ma keby si HTC uvedomili danu situaciu a presli na vyrobu PDA s Intel cipmi -mozno v roku 2020? :-)
eta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 24, 2008 22:43
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Bydliště: su Moravák ;-)

graficky vykon

Příspěvek od eta »

bj píše:a ještě jedna věc, nutno měřit vše bez TouchFlo 3D, to je totiž dost vražedná aplikace :evil:
Ty to "TouchFlo 3D" nepoužíváš?
Co používáš místo toho?
Co se stane, když se to "TouchFLo 3D" vypne?
Jak se to dá vypnout?
Díky. :roll: :wink:
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

graficky vykon

Příspěvek od bj »

Jednoduše 8-)
Start - Nastavení - Obrazovka dnes (Today) - 2. záložka (ENG - Items) - a zrušit zaškrtnutí TouchFLO 3D - restart a objeví se klasický Today screen Windows.
Podle mě asi nejlepší jsou aplikace od SPB - Mobile shell, nebo Phone suite, nebo Pocket plus s phone skinem. Jsou ale i další S2U2, Inesoft Phone atd. Určitě si něco vyGooglíš. :idea:
eta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 24, 2008 22:43
Zařízení: HTC Touch Pro (Raphael)
Bydliště: su Moravák ;-)

graficky vykon

Příspěvek od eta »

bj: Děkuji za tip! :wink:
Rozchodil jsem "spb mobile shell 2.0" a skin "iphone-with-style-ii-black-v2.1".
Konečně je můj TOUCH PRO ovladatelný. :smt041
Ten "TouchFlo 3D" mě svým ovládáním občas přiváděl k šílenství.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů