Toki Tori Slimy Sewer 10level??????

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
Návštěvník

Toki Tori Slimy Sewer 10level??????

Příspěvek od Návštěvník »

Chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nahodou projel tenhle level? Jestli yo, dam vse za navod.
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 216
Registrován: stř lis 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od Jiří Hálek »

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

To mi pripomnelo, ze bych mohl konecne do sekce Navody vlozit nas stary (a kompletni) navod na TokiTori vcetne HARD levelu - nejak jsem na tohle pri presouvani dat ze SmartGames.site.cz zapomnel...

tady alespon citace z navodu:
,,Seskočíme a seberem 1.vejce, seskočíme, připravíme vysavač a vyčkáme na červa. Jakmile se ocitne ve stejném patře, vysavačem změníme jeho směr. Seskočíme o tři patra níž (cestou seberem vejce) , slezem po žebříku, seberem 3.vejce a z okraje položíme most, přes díru další most, seskočíme a po žebříku rychle pro 4.vejce, seskočíme, po žebříku dolů a po dalším nahoru pro 5.vejce, rychle seskočíme, jdeme na levý kraj plošiny a počkáme zde na červa, použijem vysavač ke změně směru plazení , přes mezery hodíme most, seskočíme pro šesté a sedmé vejce, na plošině počkáme na červa, kterého znovu poškádlíme vysavačem, doběhnem pro 8.vejce, skočíme pro další vejce, červa rovnou vysajeme a hurá pro poslední, desáté vejce.,,

(jinak autorem navodu je nas redaktor Radek Mikudik).
semi pepino
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned kvě 21, 2006 1:54

Příspěvek od semi pepino »

Už někdo dokázal upravit Toki Tori Pro QVGA 240x320?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

bohuzel ne, tahle hra jede spravne jen na 176×220px. Ale tady na foru (ted to nemuzu najit) je link na aplikaci, ktera umi nektere programy pro SP optimalizovat prave pro QVGA (slapou takhle pak treba Wormsy atd). Ale zda to pujde i u Toki Tori netusim.
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů