Warfare Incorporated - jak vam jede?

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Warfare Incorporated - jak vam jede?

Příspěvek od Lausien »

Zdravim,

jiste vetsina znate hru Warfare Incorporated. Mam verzi 1.2 a zajimalo by me, jak vam jede na vasem PPC. S graf. detaily i bez nich.
PS: zajimaji me predevsim zarizeni s VGA displayem (i kdyz hra je na QVGA)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

hraval sem tuhle hru na Qteku 9000 (Universal), VGA displej, na high detaily a bez problemu. je to skvela hra!

Obrázek

Btw tady je jeji recenze
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Tak prosím o radu. Mé zařízení je E-TEN X500+. Mám otestováno, že i když jsem v té hře, ještě běží AS a zprávy, mám stále asi 8MB RAM volné. Dál jsem skusil vypnout i všechny graf detaily. Marné, hra se stále nehorázně seká :-(. Můžete mi poradit??
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Skus 20Mb volné ram. :-) VGA žere hodně!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

no u etenu to asi bude problem, protoze system celkove neumi s RAM moc hosporadit a hrozne rychle se zaplni :-(
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

kapu píše:Skus 20Mb volné ram. :-) VGA žere hodně!
To těžko dokážu, to nejde, po startu mám asi 20MB volné RAM, tak to těžko budu mít i po Warfaru :-(
A je fakt, že se to plní rychle :-(
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Tak udělej reset a pust to. Nechapu proč nenechali ve WM5 a WM6, tu možnost nastavit si pamět. Jak to bylo ve WM2003 a předchozích! Hold udělej reset a pust hned hru, to snad už beží svižně ne? Jestli ne tak si udělej s PDA luxusní podložku pod nohu stolu. :-) (to jsem nemyslel vážně)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

kapu: WM5 a WM6 maji uplne jiny pristup k pameti nez starsi verze WM, proto s tim nejde provadet to, co na starych WM slo. U WM5 a WM6 se uzivatelska data ukladaji do ROM, kdezto u starsich se vetsina drzela v RAM, proto kdyz ti klekla baterka (a pote i zalozni), prisel si o vse a zarizeni bylo jako po Hard resetu. To se u WM5+ stat nemuze, proto take zmizela backup battery.

Btw u X500+ nepomuze ani Hard reset, s volnou pameti se u VGAckovych etenu proste bude muset zapasit (X800, M800) :-(
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Jo ja vím Jirko. Jinak díky.
No hold zbývá ti jen ta má možnost, luxusní podložka pod nohu stolu.
A co skusit jinou hru třeba pocket heroes, transport tycon, a mnoho dalších kvalitních her. :-) S tou RAM nic neuděláš to je velká škoda,hold soudruzi s E-tenu se utli, bohužel ne poprvé. :-(
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Takže, po startu mám 21MB volné RAM. Potom, co sem vykopal vše z today, mám 23MB RAM volných. No, je to trochu rychlejší, stejně se to furt kouše. Pamatuju se, že na Palm Tungsteen T3 to běhalo uplně krasně plynule.
No, E-TEN X500+ mě prostě, at to chci přiznat nebo ne, zklamal. Cekal sem od toho víc :-( . Mohl sem mít ASUSe P535 a kdybych mohl vratit čas, asi bych do něj šel. Jenže v tý době sem ty informace a vědomosti, co mám ted díky praxi, neměl. Sem prostě trubka :-(

EDIT>> nejvíc mě mrzí, že sem do něj už nacpal prachu.... za pouzdro, folii, kartu, ted sem obědnal za skoro 600 nahradní baterku Li-ion........ a on se mi takhle odvděčuje. Třeba hra SPB Airisland 1.1 mi jede na asi 17FPS. Brachovi s ASUSem P535 na 30FPS :(. No, ale to je spíš smutnění nad svejma chybama :(
Chris.Dale
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09
Zařízení: iPhone 4 32 GB

Příspěvek od Chris.Dale »

No, já jsem se taky tenkrát zbláznil do e-tenu x800 a recenze a uživatelské zkušenosti mě rychle přiměly změnit názor o tomto přístroji. Náštěstí jsem měl v té době ještě přes půl roku do koupě :-) Výběr dobrého PDA je těžší než se zdá. Můj další kůň byl HTC Cruise a i ten se nakonec vybarvil (pomalé při hrách a sekání videa,špatný foťák), takže na své vysněné PDA stále čekám. Být tebou, e-tenu se co nejdřív zbavím a pořídil bych si buď ten asus, nebo počkal na něco nového.
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

No, nevim, co by bylo nejlepší. Kdybych ho dal se štěstím za 10k se všim vybavenim...... tak bych možná šel do X600 nebo toho ASUSe. Ale nevim, je to těžký se rozhodnout, nemám jak dostat prachy. Až budu mít nějakou brigádu, bude to něco jinýho, ale na tu nemám čas :( Takže mám jen 1500 měsíčne od taty, z toho člověk rozhazi prachy za holku, ciga, atd.., takže prostě na PDA prachy nejsou :(
Kabuto
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: úte srp 08, 2006 20:44
Zařízení: Samsung Galaxy S8+

Příspěvek od Kabuto »

No já nevim já tuhle hru hraju na M700 s kámošem který má P525 a oběma nám to šlape jako hodinky. Je to jedna z nej her po Wifi.
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Hoši držte se tématu. :-) Mužete založit diskuzi o chybách e-tenu, v tom vám nikdo bránit nebude, ale tu se hovoří o hrách a ne o nekvalite firmy e-ten!
Díky
A nerušte mě lepím folii :-D
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Kabuto píše:No já nevim já tuhle hru hraju na M700 s kámošem který má P525 a oběma nám to šlape jako hodinky. Je to jedna z nej her po Wifi.
Tak je vidět, že to fakt bude tim rozdílem mezi QVGA a VGA displayem :-( .
Chtělo by to poznatek někoho s X800 nebo X500+.....

kapu: omlouvám se, nenech se rušit :-D :-D
scrazzy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 17, 2008 13:41

Příspěvek od scrazzy »

Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Dikes moc, už jednu stranku s upravama registru z toho fora mám, ale tuhle ještě ne, tak to testnu. Dík moc
roztomily.medvidek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 06, 2008 16:27

Příspěvek od roztomily.medvidek »

na MDA Vario III šlape jako hodinky :-D
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Příspěvek od matelkoxxl »

tak ja som to skusal na diamonde a nechapem preco,ale brutalne mi to sekalo.tak 1-2 fps som mal.myslel som,ze na nom to pojde krasne,ale neviem ci som nieco blbo ponastavoval,alebo co...
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Na Raphaelovi se mi to taky seká a myslím si, že je to jen pro QVGA, že to VGA nepodporuje...
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 hostů