NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
midas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon říj 12, 2009 21:34
Zařízení: Xperia Mini, Android 2.3.4

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od midas »

Vývoj her pro Windows Mobile 6.5 ještě neumřel. Ba, dá se říci, že to nejlepší přišlo nakonec. Tato hra je graficky vymazlená, o čemž svědčí její velikost těsně pod 100 Mb. Projedete se v 20 různých automobilech po 18 tratích ve 3 světových lokacích. Nádavkem k tomu dostanete možnost multiplayeru přes WiFi či Bluetooth. Obrovskou třešeň na dortu představuje fakt, že je hra distribuována zdarma. Bohužel, je zatím jen pro HTC HD 2 a Mini - podpora G-senzoru a OpenGL ES 2.0.

ObrázekObrázek

Více zde http://sitdistribution.ae/ea/index.php? ... &Itemid=30" onclick="window.open(this.href);return false;
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Mezek »

Pěkné, nikdy jsem moc hry na telefonu nehrál, ale tahle mě bude chvíli bavit. Vše pěkně graficky udělané a plynulé.
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Qaz »

Tak ozkoušeno na Aceru S200. Grafika parádní, zatáčí se přes g-senzor...akorát by ta hra mohla jít plynuleji.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Téma jsem promazal (odkazy pro stažení). Výrobce tuhle hru nikdy jako freeware neuvolnil a nerad bych, aby to tady zavánělo warezem (viz. pravidla fóra). To stažení přes ověření IMEI stejně není pro ČR dostupné. O hře klidně diskutujte dále, ale odkazy pro stažení sem nedávejte. Díky za pochopení.
midas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: pon říj 12, 2009 21:34
Zařízení: Xperia Mini, Android 2.3.4

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od midas »

Aha, tak to mě mrzí, protože ty stránky vypadaly důvěryhodně :-( To tedy nejsou stránky od EA?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ty stránky co si linkoval ty byly v pořádku, ale tam podle reakcí co tady lidi psali to stejně pro CZ uživatele nebylo stažitelné... (respektive pro IMEI telefonů od HTC z CZ distribuce). A k tomu druhému odkazu - výrobce tu hru nikdy nevydal jako freeware, proto jsem to raději smazal. Nerad bych, aby kolem toho zbytečně byly potíže. Jinak je to ale hodně zajímavá a pěkně vypadající hra.
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Qaz »

Jiří Hrma: tak to se omlouvám za ten odkaz, vycházel jsem z toho, že je ta hra zdarma (s omezením podle IMEI) jak psal midas tak jsem myslel, že ten odkaz nebude vadit.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Qaz: V pohodě, vím že to sem nebylo umístěno záměrně, ale nerad bych tady pak řešil nějaké problémy, takže jsem ty odkazy raději sundal. Kdo chce, stejně si to najít dokáže.
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Qaz »

Ještě pro doplnění jedno video:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IMWXx-iEVMk[/youtube]

Jinak už mi ta hra jede plynule :-). A dle jiných diskuzí funguje ta hra i na zařízeních s 528 MHz procesory Qualcomm MSM7200/7201, tedy např. HTC Touch Diamond a Pro.
martink
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 26, 2010 22:08
Zařízení: htc hd2

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od martink »

Dobrý den,

Zkouším tuto hru, a hra se v pravidelných intervalech seká, je to v rozmezí ca. 1/2 sekundy, můžete mi prosím někdo poradit co dělám špatně?děkuji
Freglin
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř dub 13, 2011 7:14
Zařízení: HTC HD Mini

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Freglin »

Jiří Hrma píše:Téma jsem promazal (odkazy pro stažení). Výrobce tuhle hru nikdy jako freeware neuvolnil a nerad bych, aby to tady zavánělo warezem (viz. pravidla fóra). To stažení přes ověření IMEI stejně není pro ČR dostupné. O hře klidně diskutujte dále, ale odkazy pro stažení sem nedávejte. Díky za pochopení.
Tady je nejspíš řešení pro problém s IMEI. Taky se mi to stalo, a pak sem díky tech. prob. kontaktoval podporu a ta moje IMEI vůbec neměla v databázi...proto mi to nedalo a tady je postup.

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=141&t=24566

Napište zda fachá.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned čer 26, 2011 13:21) --

Postup při nefungujicím IMEI na stránkách EA.

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=141&t=24566
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

NFS Shift - 3D závody jak z iPhonu

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Qaz píše:Jinak už mi ta hra jede plynule :-). A dle jiných diskuzí funguje ta hra i na zařízeních s 528 MHz procesory Qualcomm MSM7200/7201, tedy např. HTC Touch Diamond a Pro.
Mě to fungovalo na HTC Touch Diamond 2 a docela i plynule ale hezky to vybíjelo baterku. :-(
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů