Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
midin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 06, 2010 18:16
Zařízení: htc tp2 w/ wm 6.5

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od midin »

Jestli to padá, zjisti si, jestli jsou ty hry opravdu na PSX :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

UPDATE:
Mortal Combat válí perfektně. Špatně jsem pochopil účel frameskipu. Na staré verzi FPSece mi Mortal taky fungoval, nesekal se, ale všechno bylo jak ve zpomalených záběrech. V nové verzi jsem si nastavil frameskip na 3 a nestíhám zírat. McRae je zřejmě akorát moc náročná hra na Qualcomm :tlem:
Ale s tim Mortalem je to fakt luxus. Akorát mě mrzí, že si FPSece nepamatuje jak jsem si namapoval tlačítka joysticku, vždycky je musim přenastavovat po vypnutí a zapnutí emulátoru. A druhá věc, že tlačíto na otočení obrazu do Landscape je u mě nějak mírně posunuté na dotyk. Často se mi stává, že místo otočení displaye vyjdu z programu. A pak taky v návodu píšou, že pro návrat z LS do Portrait mám stisknout horní pravý roh displaye (orientováno v portrait), ale to mi nefunguje. Vždycky tam musim pár minut mordovat různá HW tlačítka než se display zázrakem otočí.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Svestka »

No mi všechno nastavení včetně namapovaných tlačítek zůstává. Otočení z land do port jsem prozatím řešil zasunutím klávesnice což je nepraktické při mapování tlačítek.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od elcrys »

Ono si stačí namapovat HW tlačítko na otočení zobrazení v AEButtonu (nebo něčem jiném). Pak si může člověk otáčet displej jak chce (i ve FPSEce) a nemusí vysunovat klávesnici nebo šermovat telefonem při otáčení pomocí senzoru. Při mapování lze pak telefon provozovat s vysunutou klávesnicí a portrait režimem.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od radospol »

Farokh píše:UPDATE:
A druhá věc, že tlačíto na otočení obrazu do Landscape je u mě nějak mírně posunuté na dotyk. Často se mi stává, že místo otočení displaye vyjdu z programu.
a vyskusal si ten novy skin z xda co na druhej strane postoval Jirka?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 radospol: Nezkoušel, pokud ten funguje ok, tak zkusim, díky.
2 Svestka: já si právě tlačítka z qwerty nemapuju vůbec, na xperii si ještě vystačím s HW tlačítky na předním panelu + tlačítkem fotaku (resp. AF), takže klavesnici nevysouvam vubec. Ale když už jsi na to narazil, tak je to taky nevyhoda, že při vysunutí klavesnice se hra otočí do LS, přepne se zaroven na fullscreen a ty ovladaci prvky zmizi, takze qwerty ani nejde namapovat. Nebo mozna jde nejak komplikovaně, ale neměl jsem čas si s tim hrát :tlem:

S tím namapováním tlačítka na otočení displaye je to dobrej nápad, asi to tak udělám.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od radospol »

Ked otvoris klavesnicu,tak sa vratis spat kliknutim hore v lavo na tie male biele pismenka. a uz mapujes.Potom uz len klik na otocenie obrazovky a hrajes. Je to pohodlnejsie hrat v landscape s hardware klavesnicou:)
zelija
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 12, 2010 20:21
Zařízení: htc touch pro 2

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od zelija »

Mohl by mě někdo poradit jak do toho seženu hry poprvé mám tenhle program v rukách. :tlem:
peety1
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 21, 2008 12:26

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od peety1 »

zdar ja beru hry odsud :-D
http://snesorama.us/board/showthread.ph ... #post35346" onclick="window.open(this.href);return false;

nicmene bych mel take dotaz ,jak opustim hru aniz bych musel resetovat telefon nikde ve hre neni exit bo tak neco dikes
Petr
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od radospol »

KLiknes v lavo hore na ten biely text co stale bezi aj pocas hry. to ta vrati do FPSEce a potom uz len podrzis tlacitko na ukoncenie.
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Pacik »

Tak sem nakonec ten Xboxovej Joystick rozjel, ale bylo stim dost námahy :D Pořád mi něco nešlo, nebo hry které mi běžely dříve v pohodě najednou šly hrozně sekavě. atp... Kdyby byl zájme mohu napsat návod jak na to.
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Trapper John »

to pacik
bylo by fajn kdyby jsi sem dal nejaky navod a taky jestli bys sem mohl poslat nejaky video ze hry jestli to reaguje okamzite, me se to tak o vterinu zpozduje po doteku, ale to muze byt cimkoliv ovladam to pres display. Popripade bych te poprosil jestli bys nemohl dat sem na ten gamepad odkaz,abych si ho mohl prohlidnout diky
pukino69
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 31, 2010 18:13
Zařízení: Xperia 1

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od pukino69 »

mam stiahnuty ten emulator na tie PS hry aj nainstalovany ho mam na X1 a to uz mi tam staci len davat hry alebo mam este nieco robit s tym programom alebo co???

-- doplnění předchozího příspěvku (pon úno 01, 2010 9:34) --

sry za spam ....mam ten emulator PS a mam na nom aj tekken 3 chcem sa spytat ze ci mi ma na Xperii ist tak spomalene???
a eset sa cem spytat ze ked spustim ten emulator ze mi nejde vypnut jedine riesenie je vypnut telefon niekedy vybrat baterku....je to v poriadku vsetko .....poradtte mi pls
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 pukino69: Jo, s vypínáním jsem měl taky problém, podle mě je tam chyba ve skinu, že to prostě nejde vypnout přes to tlačítko, které k vypínání má sloužit.
Jinak zrovna Tekken3 je docela velká hra (koukni se jenom kolik má MB), má spoustu grafických prvků a PDA bez grafické akcelerace (jako u Dell Axim, Toshiba G900 atd.) nemají šanci takovou hru rozchodit na hratelnou úroveň. Ale stáhni si třeba Mortal Kombat. Je to podobná hra a přitom není moc graficky náročná a mě na X1 běhá plynule při frameskipu nastaveným na 3. Pak taky GTA2 je hratelné.
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od nofxsak »

zdravím, zkouším emulátor na HD a upřímně nečekal jsem, že mi ty hry půjdou tak dobře :) , akorat mám problém - v některých hrách viz. Ace Combat 2 nebo GranTurismo mi nereagují směrové klávesy namapované na displeji, prostě nejde manévrovat s letadlem ani zatáčet s autem - dělá to někomu taky?
díky
pukino69
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 31, 2010 18:13
Zařízení: Xperia 1

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od pukino69 »

newete niekto kde by som stiahol fifu alebo NHL alebo nejake motorky na Xperiu???
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od yxyxyx »

Takže jen abych se podělil s mýma zkušenostma....

Na ipaq 114 s 620MHz xscale to valí celkem slušně, ale ty složitější hry mají vážně jen kolem 10-15-20FPS... Takže vlastne nehratelné, ale třeba fifa mi šla pěkně(99-2000) - tedy chvíli a pak to padne, ale to je podle mě způsobeno RAMkou, jiné hry nepadají....

K tomu zpoždění na HD2, to je pravda, je tam nějaká chyba a reaguje to o cca 1 sekundu později, pokud přispějete autorovi a koupíte si za pár peněz dotovanou verzi, tam je tento problém odstraněn, navíc myslím ,že autor brzy přidá podporu senzorového zatáčení i u HD2 a na multitouch to vypadá, že taky pracuje.

Hry jsou na internetu celkem dobře k sehnání, ale po rozbalení tak aby byli vidět mají příliš MB(třeba 600 jedna hra). Takže já je vždy rozbalím a pak ripnu v Pocket iso.. Ono to vytvoří dva soubory - jeden je stejný jako ten stažený a pak je k tomu ještě druhý "informační" soubor a díky němu takovýto rip vidí i FPSECE.. :-)

K tomu hraní na HW klávesnici... Chystám se pořídit toshibu TG01, má funkční usb host, takže připojit usb gamepad a nebo rovnou nějakou menší klávesnici(třeba i numerickou - usb?? :-) )... A snapdragon se s tímto emulátorem popere famózně, navíc na TG01 už bude fungovat v placené verzi senzor, takže třeba takové GranTurismo by mohlo být luxusní záležitostí i bez HW tlačítek...

Pokud máte někdo nějaký dotaz, zkuste si nejdřív pročíst fórum přímo na stránkách výrobce, leccos se tam dozvíte ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Jiří Hrma »

Můžu potvrdit, že ta "donate" verze chodí na HD2 mnohem lépe než ta co je normálně ke stažení na jeho webu a navíc to zas tolik nestojí když si vezmete kolik času to autorovi zabralo. Dříve posílal nové verze na e-mail skoro každý týden, teď už mi asi měsíc nic nepřišlo :)
Gabzda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 28, 2010 18:33
Zařízení: HTC HD2

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od Gabzda »

Hele a kolik mam pls zaplatit, abych ziskal suporter verzi ? Stačí 5 euro ? A jak takové placeni vlastně probíhá. Nejsem v tomhle ještě nijak zběhlý. Díky
MStruhar
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 26, 2010 18:31
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ledbury, UK

Nová verze FPSEce: PlayStation emulátor pro Windows Mobile

Příspěvek od MStruhar »

-= HTC HD2 EMULATORY =-

Pouzivam na HTC HD2 Sony DualShock3 nastaveny pomocou DS3 tool, bluetooth driver - Cobalt Controller, a 3D graphics update - Chainfire-TG01-D3DM a Chainfire-HD2-3D-Driver-Patch-2.0. Tato kombinacia funguje s 1GHz Snapdragon ako sarm. (Okamzita odozva aj pri hardwarovo narocnejsich hrach ako napr. Tekken 3:)
Tak isto sa da nastavit aj Sony SixAxis a XBox 360 Controller
Vsetky potrebne navody, utility a drivery su dostupne na forume xda-developers
http://forum.xda-developers.com/

Inak okrem FpseCE pre PSX, su este dalsie velmi dobre emulatory:

MorphGear
Super Nintendo Entertainment System (SNES) Emulator, TurboGrafx-16, SEGA Genesis, Nintendo GameBoy Advance, Nintendo GameBoy Color, Nintendo Entertainment System (NES) a SEGA Master System / GameGear
http://www.spicypixel.com/web/page/morphgear/Home.aspx

MAMECE3
http://mamece3.mameworld.info/

PocketCultMAME
http://pocketcultmame.en.softonic.com/pocketpc

FinalBurn for WinCE 0.014, CPS1/CPS2/CPS3/NEOGEO/CAVE/PGM Emulator
http://www.modaco.com/content/smartphon ... nce-0-014/

Posledny uvedeny je najkvalitnejsi pre MAME, zial v tejto verzii sa neda zvacsit a ani otocit obraz:(
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů