Zenonia

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

Zenonia

Příspěvek od Aspire »

Snad nejočekávanější hrou pro všechny smartphoňaky a iPhoňaky byla Zenonia. - klasická akční RPG. Již na GDC ' 09 uchvátila mnoho lidí a získala si své fanoušky.

Obrázek

Příběh je v podstatě klišé. Mladý chlapec pátrá po své identitě ve světě, kde válčí nebezpečné klany Dragon Clan a Holy Knights. Po své cestě plníte úkoly, zabíjíte monstra, získáváte zkušenosti a nalézáte stovky úžasných věci, které vám pomáhají zlepšovat profil postavy. Na své cestě děláte rozhodnutí, která vás navedou na cestu zla, nebo dobra.
V mnoha prvcích hra připomíná Diablo, nebo World of Warcraft . Překvapením asi bude, že ve hře se mění čas a tak se děj odehrává v den, či noc. Čisté nebe střídá déšť. Postava potřebuje pravidelně jíst a má omezenou nosnost, to přidává na realističnosti.

Zenonia namakaná RGP se stylovou grafikou, nabízející 40 hodin zábavy.

K dokreslení tohoto mini topicu nabízím náhledy ze hry, trailer títo hry Apple iPhone a video paření této hry.


P.S. Uvědomuji si, žwe hra není peckou vánočních svátků a mnozí ji již dohráli. Ale já ji viděl poprve dnes a velice mne zaujala. Moc toho na českých stránkách není, proto jsem založil tento topic.
Uživatelský avatar
Maail Ateyr Tyiir
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 04, 2010 17:06
Zařízení: T-Mobile MDA Compact V
Bydliště: Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

Zenonia

Příspěvek od Maail Ateyr Tyiir »

To asi nebude anglicky natož tak česky, co ? Na těch obrázcích to jinak vypadá jako pěkná hra...
noker11
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2007 12:26

Zenonia

Příspěvek od noker11 »

Da sa kupit tu: http://www.handango.com/catalog/Product ... tId=263574" onclick="window.open(this.href);return false; .
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zenonia

Příspěvek od Jiří Hrma »

Hra je v angličtině, i když podle komentáře na Handango ten překlad není úplně ideální (z původní rozsypané rýže). Ale jinak je prý hra super a na HD2, které autor komentáře má, šlape skvěle. Plná verze stojí 10 USD.

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů