Multiplayer

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

Měl by někdo zájem zahrát si online Quake III nebo Call of Duty 2? Samořejmě na PDA :-) U prvního hardwarová akcelerace nutná, u druhýho lze hrát i normálně přez GAPI
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Multiplayer

Příspěvek od KVARK »

Quake3 ?! :???: Já o tom četl, že pokud nemáš alespoň Asus P565, tak můžeš zapomenout na víc jak 20fps.
Na Xperii jsem už raději nezkoušel, vzhledem k tomu, že se na ní koušou i mnohem jednodušší hry.

Neříkej mi, že jsi to na ní plynule rozjel.... :lol:
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Multiplayer

Příspěvek od Daidalos »

Já bych to zkusil,až budu mít Omnii Pro(konec příštího týdne), na tý by to fachat mohlo ne?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

Pokud Omnia umí OpenGL ES tak ano, já na Xperii dám 15fps a při míň náročnějších kolech i víc :-)
A teda pochybuju že na P565 dáš víc než 3fps, přeci jenom silnej CPU není všechno, pokud nemáš GPU tak jako dovidenia
Error_404
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: pon črc 14, 2008 9:46
Zařízení: E-Ten X500+, WM6.1

Multiplayer

Příspěvek od Error_404 »

Jojo, treba Archibald Adventures mi beha krasne (na HTC Touch Pro se sekal), ale procesor Samsung ma i sva minus. Konec OT :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

Až na to, že ta hra běhá pod GAPI, nikoliv pod OGL nebo D3D :wink:
Error_404
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: pon črc 14, 2008 9:46
Zařízení: E-Ten X500+, WM6.1

Multiplayer

Příspěvek od Error_404 »

Tak me tu nebalamut se zvladanim OpenGL ES, kdyz to neni treba, aby to umelo :) asi to zkusim :)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Multiplayer

Příspěvek od IkE Blaster »

Archibald běží pod GAPI :lol:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

Já ale mluvil o Quake III že potřebuješ hardwarově akcelerovanou OpenGL ES grafiku :wink:
Navíc teď jsem zkusil na tu Archibald Adventures podívat, a je to nějaký divný, resp. hra má načtenou GX.DLL knihovnu, ale k renderování grafiky jí nepoužívá, protože běží v plným rozlišení, takže to musíběžet pod nějakým svojím enginu
Obrázek
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Multiplayer

Příspěvek od IkE Blaster »

Ale GAPI (gx.dll) právě překresluje celou orazovku. I horní menu, prostě vše. A vlastní rozlišení jsou dána nastavení gx.dll, která tam může být zakompilovaná pro několik rozlišení.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

GAPI má několiv funkcí, jak zachytávání toho co uživatel stiskne tak i renderování obrazu, ale ten obraz, i když máš WVGA, má renderovat v QVGA rozlišení a poté provede upscale na WVGA, teda alespoň jsem nenašel aplikaci, která by se chovala jinak
Error_404
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: pon črc 14, 2008 9:46
Zařízení: E-Ten X500+, WM6.1

Multiplayer

Příspěvek od Error_404 »

Tak s tim CoDem si nejsem jistej, zkusil jsem demo a ani se nespusti, podle me to bezi na OpenGL.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

Spíš, že to neběží na Samsung CPU, je to roky ověřené :wink: Ani na TyTNovi (SC32442) mi to nešlo
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Multiplayer

Příspěvek od KVARK »

CoD že běží na OpenGL? No nevim, jednak se mi ta hra zdá hrozně stará na to a by tuhle technologii podporovala a pokud tuhle akceleraci využívá, tak to není vidět(jelikož vypadá hrozně). Nicméně, mohu se mýlit...

Jinak můžu jen potvrdit podivnou (ne)kompatibilitu Samsung procesorů. Kámoš má OmniiPRO (800MHz) a nejede mu tam snad každá třetí aplikace/hra. Každopádně ten čistej výkon je jednoduše brutální(3x výkonnější než 500MHz Qualcomm).
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Multiplayer

Příspěvek od tslany »

CoD má dvě verze - jedna softwarově akcelerovaná (nejspíš ta tvoje :-) ) a druhá vyžaduje OpenGL ES grafiku (akorát u Qualcomů je ten problém, že se nainstaluje automaticky SW verze, tudíš se musí z CABka vyextrahovat binárka pro GoForce5500 a přez tu se spustí). Btw. screeny máš tady :wink:

Jo a OpenGL ve WM že je novinka? První zařízení co ji umělo, Dell Axim x50v, ji měl myslím už v r. 2004 (nejsem si jist přesným rokem, kdyžtak mě někdo opravt )

Kdyžtak někdy natočím video jak mi to CoD a Quake valí na Xperii
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Multiplayer

Příspěvek od KVARK »

Pokud jsou ty screeny na které odkazuješ z HW akcelerované verze, tak právě tu jsem hrál.
Ale stejnak, ty textury jsou hrůza. Já vím, je to jen WM hra, ale výsledek složený z těch
ostrých trojúhelníků a čtverců nedává moc pěkný celek.

Jo a neříkej, že Quake je na těch 17fps hratelný. Zvláště taková střílečka, kde jde o rychlost.
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Multiplayer

Příspěvek od vosa »

Dobrý den,
zanedlouho budu mít HTC Universal a zajímalo by me jestli není nějaká hra která by se dala hrát na jednom zařízení. Totiž představuji si něco co bych mohl hrát se spolužákem na klávesnici ... nevím cokoliv nějakou soutěž ..třeba že by měl každý několiik tlačítek a na dysplay by byl rozdelen na dvě poloviny a na každé by bylo napsáno kdo co má mačkat a závodilo by se kdo bude mačkat rychleji...nebo nevím cokoliv ale aby to bylo zábavný a třeba i nějaká blbost....nevíte o něčem??

prosím neukamenujte mne za velice neobjektivní komentáře...děkuji...

-----------
EDIT:

Ještě mě napadá jestly není třeba bomberman nebo bulanci pro wm myslim že na takové klávesnici by se dva vešly...
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů