Zavodni hra K-Rally (SP,PPC)

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Zavodni hra K-Rally (SP,PPC)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Infinite Dreams celkem dlouhou dobu vyvíjí závodní hru kRally, která by se měla brzy objevit v hotové verzi pro Windows Mobile, Palm i Symbian...

A prave ze symbianove verze hry pochazi tato videoukazka... grafika hry je opravdu uchvatna a uz se moc tesim, az tenhle titul spatri svetlo sveta ve finalni podobe.

Obrázek Obrázek Obrázek

Stránky výrobce
Luckyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pát kvě 19, 2006 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luckyn »

mno tak tohle jestli pude na mym MDAku jedniče tak to bude libice fakt hustá hra =) snad mi to pude
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

nevidim problem proc by to neslo. Idreams dela velmi kvalitni a graficky povedene hry, avsak jejich engine je velmi dobre optimalizovany !
D.Haba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned črc 30, 2006 17:36
Zařízení: HTC One
Bydliště: Čerstvá Vepřová

Příspěvek od D.Haba »

celkem mi to pripomina PC hru IGNITION.jinac to vypada slusne
Bobroněnko
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: ned čer 25, 2006 11:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

to je spíš +, ignition byla super hra :tlem: eh..chtělo by to vědět, na čem všem to pojede..
marash
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 30, 2006 15:26

Příspěvek od marash »

myslim, že na mpx220 by to mělo jít. už aby to vyšlo, zatim tam maj jen trial verzi pro symbian...
D.Haba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned črc 30, 2006 17:36
Zařízení: HTC One
Bydliště: Čerstvá Vepřová

Příspěvek od D.Haba »

mit jeste muj predchozi foun od panasonicu, tak bych moh zkusit tu trialku ale uz sem ho vratil, kvuli neopravenymu repraku.tak si budem muset pockat az vyjde demicko na WM
R4ms3S
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 06, 2006 15:39
Kontaktovat uživatele:

heh

Příspěvek od R4ms3S »

Hry od Infinity Dreams sou asi ty nelepsi pecky jako SkyForce a SuperMiners nebo PopperZ jsou fakt narezovy lepsi grafiku a hratelnost jsem nikdy na mobilu v tehle podobe nevidel! Uz aby to spatrilo svet!! 8-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Bobroněnko píše:to je spíš +, ignition byla super hra :tlem: eh..chtělo by to vědět, na čem všem to pojede..
Hra je vyvijena pro SP i PPC s WM (a jeste palmOs a Symbian). Ted jsem se dival na web vyrobce, a idreams chystaji dokonce portace vsech svych her! pro PC :-)

Zkusim se vyvojaru zeptat na dalsi informace ohledne relase date, jsou velmi ochotni.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Výrobce vypustil novy trailer chystane hry k-Rally. I kdyz na nem vice nez ingame zabery prevazuji pocitacove rendery, je z nej dobre patrny cely koncept hry a hlavni features, na ktere se muzeme tesit :-)

video a dalsi informace naleznete zde
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Výrobce vypustil novy trailer chystane hry k-Rally. I kdyz na nem vice nez ingame zabery prevazuji pocitacove rendery, je z nej dobre patrny cely koncept hry a hlavni features, na ktere se muzeme tesit :-)

video a dalsi informace naleznete zde

Trailer ve vysokem rozliseni (24MB) muzete stahovat z Filefront
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Škoda, že hra nevypadá jako v thrileru

Obrázek

To by byla jiná káva, ale zvládaly by to asi jen silnější stroječky. Realita mezi 2D a 3D se mi nezdá nějak převratná..

Obrázek Obrázek
Vlastik

Příspěvek od Vlastik »

Sejdeme se zde s 14ti vylepšitelnými vozy, několika zbraněmi ( miny, rakety ) a bude dokonce možné do hry stáhnout novou grafiku, tratě, auta apod. Bude zde i možnost hrát se svými kamarády rovnou po bluetooth. Grafika by měla být stejně kvalitní jako u jiných her od Infinite Dreams. Datum vydání zatím není známé :tlem:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na tuhle hru se nesmirne tesim, Ignition na PC byla skvela zabava a od kRally ocekavam podobny zazitek, jen uz je ve vyvoji dost dlouho :( ale panove z iDreams.pl delaji jen kvalitni hry (SkyForce...), takze uspech bude zarucen!
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Jop, naprosto s Jirkou souhlasím. Jen se celkem obávám jestli mi se slabšími strojky budeme mít šanci :-) Jak to bude s náročností především na procesr.?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Hra tusim bezi na upravenem engine SkyForce, ktery na Variu chodi velice dobre (alespon myslim), takze toho bych se nebal, v zajmu vyvojaru je, aby hra bezela na co nejvice strojich...
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Tak super, to se moc těším :-) SkyForce mi běhá nádherně, bez nejmenších problémů, takže v tom by problém být neměl :-) Fain
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

btw SkyForce beha mnohem lepe na Variu nez treba na Universalu ! Je to kvuli optimalizaci hry pro QVGA displeje, na VGA se grafika musí roztahovat (jako u většiny her), ale speciálně u SkyForce je pak hraní o poznání pomalejší. Ptal jsem se vyrobce, zda bude nekdy SkyForce podporovat skutecne VGA rozliseni, a bylo mi receno, ze starsi tituly uz ne, ale na podporu VGA se muzeme tesit u titulu SkyForce 2! A to je urcite pozitivni zprava :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak K-Rally je od vcerejska venku! A to jak pro PocketPC, tak i Smartphone telefony. Bohuzel neni k dispozici zadna demoverze, pouze nekolik videoukazek na strankach vyrobce... Plna verze stoji 15USD.
D.Haba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned črc 30, 2006 17:36
Zařízení: HTC One
Bydliště: Čerstvá Vepřová

Příspěvek od D.Haba »

tak se mi povedlo akorat sehnat verzi pro PPC pro SP sem zatim nic nenasel:( :x
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů