Call of Duty 2 pro PocketPC !

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Call of Duty 2 pro PocketPC !

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na serveru PocketPCthoughts.com se dnes objevila informace o tom, že herní studio Aspyr Media (mají na svědomí např. THPS2) chystá pro PocketPC platformu portaci hry Call of Duty 2.
Na většině současných PPC si hru asi nezahrajeme, jelikož je vyvíjena pro novou genaraci čipů od Intelu (Monahans) a bude vyžadovat vlastní grafický akcelerátor...

Další informace ani žádné inGame screeny nebyly zveřejněny. Hry bychom se pravděpodobně měli dočkat nejdříve koncem tohoto roku, ale relase date bych spíše viděl až někdy na rok 2007 (až budou PDAčka s novými procesory na trhu).

Je vidět, že herní průmysl pro kapesní platformy neustále postupuje kupředu, nechci vůbec vidět (teda vlastně ano :-) ) jak budou vypadat hry na PDAčka za 2-3roky, kdy bude součástí snad každého zařízení vlastní grafický čip, výkonný procesor a dostatek paměti...
Obrázek
Thomas.
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř srp 09, 2006 14:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas. »

Podle novych informaci hra pobezi na dellu x50v/x51v.
http://www.pocketgamer.org/showthread.p ... eadid=5976
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Tak konečně vyšlo Call of Duty a jelikož jsem teď dostal HTC Universal tak jsem neváhal a hru obědnal přes pocketgear a musím říct že ta hra stojí za to a že ty peníze co jsem do toho vložil mě vůbec nemrzí :P
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Nemyslete jsi že jsem zlej nebo něco podobnýho ale každopádně nebudu nikomu posílat hru kterou jsem si koupil za vlastní peníze že vám to neni trapný mi psát v soukromý zprávě jestli bych vám to neposlal je mi líto kdybych si to nekoupil tak možná ale jelikož jsem si koupil hru na PPC za svý tak na to můžete zapomenout nebudu vám dělad ostudu abych jsem psal váš nick kdo mi to psal ale jen vám chci říct a by jste to už neskoušeli protože prostě neuspějete takže si to kupte nebo někde sežeňte ale já vám to nepošlu :evil:
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

Souhlasim s tebou. BTW zkus delat carky ve vetach a taky tecky, spatne se to cte.
Jinak referuj jake to je, a taky jestli bys to mohl zkusit i na Wizardovi. I kdyz tam asi pujde ta "slabsi" verze teto hry.
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Hele nevím hraju to na HTC Universal a na Wizardovy jsem to ještě neskoušel protože si myslím že to nezvládne a hlavně mě to nenapadlo.Tak ale jestli bude zájem můžu to skusit a hratelnost je posdle mě super a ta grafika na PPC je podle mě taky super až moc. :wink: Jinak mě už nic nenapadá kdyžtak jse zeptej neni problém. :twisted:
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

No ja pockam az to dohrajes a pak te poprosim, abys to zhodnotil. Jako napr. celkova doba hry, zda to stalo za ty prachy, jestli je tam napr. i multiplayer ....
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Pokud vím tak jak už Jiří publikoval v bleskovkách že (Do budoucna navíc výrobce přislíbil vydání multiplayeru přes Wi-Fi!) No a jinak nevím jak dlouho mi potrvá než tu hru dohraju protože mi to zatím moc nejde a navíc momentálně nemám vůbec čas
vali
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát led 12, 2007 22:57

Příspěvek od vali »

Tak uz hraju taky, ale zas jak svetovej trhak za 30$ mi to nepripada. :twisted: :twisted: :wink: :!:
Přílohy
P1060667.jpg
(100.07 KiB) Staženo 380 x
P1060668.jpg
(89.39 KiB) Staženo 405 x
P1060669.jpg
(102.37 KiB) Staženo 394 x
P1060670.jpg
(96.5 KiB) Staženo 470 x
P1060675.JPG
P1060675.JPG (138.45 KiB) Zobrazeno 13185 x
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 216
Registrován: stř lis 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od Jiří Hálek »

Tak jsem dneska zacal testovat CoD na wizardovi a musim rict ze me to fakt bavi... Vypada to uplne skvele, akorat ovladani je trochu horsi, preci jen absence mysi se na FPS docela projevi

EDIT: tak po nastaveni ovladani na HW klavesnici uz je ovladani jako na gamepadu, takze uchazejici, rekl bych...
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alesh »

takze to na wizardovi jede?
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 216
Registrován: stř lis 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od Jiří Hálek »

jede to na Wizim uplne v pohode a vypada to pekne... kdybych tu mel neco cim udelat video, tak bych ho sem dal, ale pocketcontroller dela jen 4 fps a neni to pekne pokoukani :(
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alesh »

super... ja se totiz ptal HTC Wizarda a ten rikal ze to nejde
vali
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát led 12, 2007 22:57

Příspěvek od vali »

Me se sikuje puvodni ovladani hry, nemam stim problem a ted asi trochu zmenim nazor na tu hru, zacina me fakt bavit,da pocit, jako kdyz to hraju na normalnim PC, a mise sou docela dlouhy, takze se da tady pekne zastrilet. :)
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Jiří Hálek píše:Tak jsem dneska zacal testovat CoD na wizardovi a musim rict ze me to fakt bavi... Vypada to uplne skvele, akorat ovladani je trochu horsi, preci jen absence mysi se na FPS docela projevi

EDIT: tak po nastaveni ovladani na HW klavesnici uz je ovladani jako na gamepadu, takze uchazejici, rekl bych...
Tak to je docela podivný když já jsem to taky skoušel na wizardovi a na něm mi to nejelo :roll:
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 216
Registrován: stř lis 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od Jiří Hálek »

Ani ne... staci potaktovat alespon na 240MHz a k tomu 30 volne RAMky a muzete vyrazit do valky! :tlem:
O vikendu budu doma a nahodim sem ingame video...
nowizz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: pon lis 06, 2006 14:34
Zařízení: HTC One S (Ville)
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od nowizz »

uz se tesim........ :o
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Tak to je super jestli mi to pude i na wizardovi přece jen ten nosím u sebe.A mohl bych se prosím zeptat jak si mám přetaktovat PPC :oops: ?
nowizz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: pon lis 06, 2006 14:34
Zařízení: HTC One S (Ville)
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od nowizz »

jestli ma Wizi procesor OMAP tak v DS je OMAPclock
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alesh »

Jiří Hálek píše:Ani ne... staci potaktovat alespon na 240MHz a k tomu 30 volne RAMky a muzete vyrazit do valky! :tlem:
O vikendu budu doma a nahodim sem ingame video...
de to kdyz ho taktnu hrát nbez zaplého mody low details neob jak to je?
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů