HTC Touch HD

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

HTC Touch HD

Příspěvek od Yoda »

Zkoušel jsem jich více (pocketshield, throtllelock), ale jasně vyhrálo S2U2. Naprostá spokojenost pro řešení problému a spoustu dalších možností nastavení.
Jenom nějak nevím co znamenají (dělají) volby v nastavení Power Save Mode, Neobsluhovaný mod/Safe mod a jaký je rozdíl mezi Display mod: GDI, DirectDraw, RawBuffer. Nezaznamenal jsem při jejich zapnutí nebo vypnutí žádný efekt. Kdyby někdo věděl, mohl by to napsat. :-) Díky.
radims69
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát led 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

HTC Touch HD

Příspěvek od radims69 »

Power Save Mode, Neobsluhovaný mod/Safe mod jsem ani z originalniho popisu taky nepochopil.

Co se tyce RawBuffer, GDI a DirectDraw jde o techniky kterymi lze kresit ve Win na obrazovky ci zarizeni.

-GDI by mela byt nejpomalejsi ale nejkompatibilnejsi metoda vyuzivajici ke kresleni grafiky GDI funkci WinAPI.

-DirectDraw je rychle rozhrani pro kresleni 2D grafiky - podporovano MS Win

-RawBuffer je zapis do casti pameti ktera se nasledne pouzije ke zobrazeni na displeji - tam zalezi na tom jak to hosi (nebo divky) implementovali primo v programu.

Pokud funguje DirectDraw nechal bych to tak. Pokud ne zvolil bych GDI.

update
Tak jsem zjistil neco o "Neobsluhovanem modu". Jde o to ze si muze proces bezici v telefonu vyhradit tzv. "UnattendedMode" coz je rezim procesu ktery zakazuje hibernaci daneho procesu. Normalne totiz pri vypnuti napajeni dojde k hibernaci vsech procesu a kod vubec neprobiha. Takze pokud je nastaven "Safe Mode/Unattended Mode" na ON tak to vypada ze proces S2U2 pri vypnutem napajeni nebezi. Pokud je "Safe Mode/Unattended Mode" na OFF tak S2U2 proces nehibernuje a neco dela i pri "vypnutem napajeni" - netusim vsak co.
Nastavoval jsem to ale nepoznal jsem rozdil.

Popis tehle volby je v FAQ.txt a zni:
Q. What is SafeMode?
A. S2U2 runs in special mode called "unattended mode" so that everytime the power button is pressed, it'll start in the background. If SafeMode is set to 1, S2U2 will not run in "unattended mode".
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

HTC Touch HD

Příspěvek od Yoda »

radim69: Díky moc za info. Jsem rád, že s tím Power Save modem nejsem sám. :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů