PROBLEM S HTC TOUCH HD

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Kenji_24
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 12, 2013 12:43
Zařízení: HTC Touch HD

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Kenji_24 »

Caute , HTC Touch hd mam doma asi mesiac, no a mam taky problem ze ke dam zablokovat displey hornym tlacidkom , a dam si ho do vrecka, tak niekedy sa stane ze ked ho odblokujem mam tam postlacane rozne blbosti ako keby som ho ani nezablokoval a vo vrecku sa mi to postlacalo . Niekedy sa mi stane ze aj niekomu nechtiac zavolam . Stretli ste sa uz s takymto problemom ? Alebo poznate riesenie ako to mozes vyriesit aby mi to nerobilo ? Na ostatynch fonoch {asi len s androidom } existuje zablokovanie klavesnice hned po zablokovani telefonu , napr pospajanim tych guliciek . Neexistuje nieco take aj na HTC TOUCH HD ? pls skuste poradit
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od koumes »

Pokud nemas pouzdro a PDA v kapse,je to mozne.Displaye byly drive jen rezistivni a reagovaly na jakykoliv dotek.
A presunil jsem to do sparvne sekce.
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Ranger »

No tak nevím, já horním tlačítkem pouze vypnu displej. Pokud nemáš nastaveno jinde, je standartní že zamykáš podržením tlačítka "zavěšení hovoru". Jsou aplikace které uzamknou mobil po vypnutí displeje, hezký je třeba tento: S2U2 (Slide 2 Unlock 2).
Kenji_24
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 12, 2013 12:43
Zařízení: HTC Touch HD

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Kenji_24 »

ja viem ze to by s puzdrom bolo lepsie, ale chcem ho mat bez puzdra, no a ranger, da sa dat do mojho htc ten uzamkinac displeya , aby to bolo zakazdym ked stlacim horne tlacitko zablokovat ? napr tie gulicky pospajat,alebo slide unlock ,co by si odporucal ?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od koumes »

Zalezi jak si to nastavis.Jde oboji,ty si vyber,co je lepsi.
Kenji_24
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 12, 2013 12:43
Zařízení: HTC Touch HD

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Kenji_24 »

mohol by si mi teda poradit ? chcel by som tam ten slide unlock , a so stahovanim a instalaciou nemam ziadne skusenosti , takze ci by si mi tim mohol poradit ?
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Ranger »

Bud si aplikaci stáhneš přímo do mobilu (v případě že si připojen), nebo přes PC, potom zkopíruješ "cab" soubor do mobilu a tam ho spustíš. Pro připojení s PC potřebuješ aplikaci ActiveSync. Dále k tomu S2U2 je i S2U2LanguagePack i se Sloveštinou. Já to už nepoužívám protože mi připadne že to ubírá energii z baterie, ale jinak tím jde nastavit spousta dalších věcí, to sis snad přečet. Časem si to pěkně přizpůsobíš.
Jo ještě až si s tím budeš hrát zazálohuj si toto základní nastavení, já měl později nějaký problém, kdyby jsi měl taky problém, zase vše vrátíš ze zálohy.
Kenji_24
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 12, 2013 12:43
Zařízení: HTC Touch HD

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Kenji_24 »

skusim to stiahnut teda cez wifi , lebo nemam ActiveSync , ako to mam staihnut do mobilu tak aby som potom ked cab subor skopiroval ? ci jak ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od htcjirka »

A co ti brani si Active Sync stahnout a nainstalovat do PC??
Kenji_24
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob led 12, 2013 12:43
Zařízení: HTC Touch HD

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od Kenji_24 »

nejde mi to nainstalovat do pc , nwm preco , vyskoci mi ze nejde nainstalovat pre w vista , 7, ....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

PROBLEM S HTC TOUCH HD

Příspěvek od htcjirka »

Tak na tyto OS to instalovat nemusis,tam je v zakladu Windows Mobile Device Center,ktery staci spustit a pripojit telefon..
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů