JINY NEZ SPB BACKUP

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

JINY NEZ SPB BACKUP

Příspěvek od TMASKA »

neznate prosim jeste nejaky program na kompletni zalohu celeho zarizeni ? z spb bachup nemam zadny problem az do tet kdyz mi nejnovejsi offico romka ale pro asijsky trh nechce obnovovat soubor ze zalohy vetvoreny prave spb backupem , tak chci vyzkouset jiny program , dekuji predem
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

JINY NEZ SPB BACKUP

Příspěvek od YAMATO »

Jednu dobu jsem zkoušel RescoBackup a nebyl špatný. Dál je třeba SpriteBackup.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

JINY NEZ SPB BACKUP

Příspěvek od TMASKA »

ok dik moc vyzkousim
ps , nenapada te proc zrovna ta romka ma s tim problemy ? zeby nejaky certifikat ze je to pro asii nebo tak neco
Stavros Niarchos
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: pát pro 05, 2008 23:08
Zařízení: iPhone 4 + pár WM veteránů

JINY NEZ SPB BACKUP

Příspěvek od Stavros Niarchos »

Kromě Spb třeba od Sprite, Resco, Sunnysoftu. Ale je možné, že je problém v tom, že to dáváš na jinou ROM - tam to není nikdy 100% jistota, že to bude správně fungovat. Lepší by bylo všechno PIM syncnout (třeba s Outlookem nebo co používáš) a zbytek zazálohovat ručně a nastavení softů vyexportovat. Pak udělat čistou instalaci všech softů.
Čistému vše čisté. :)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

JINY NEZ SPB BACKUP

Příspěvek od TMASKA »

kompletni obnovu jsem samozdrejmne nechtel udelat jen kontakty , maily a nakonec to chytlo po asi 15 pokusech , pro jistotu jsem zalohoval jeste rescem , jinak obnovu kontaktu jsem nikdy nemel problem u jakychkoliv varenych i origo romkach jak uz s 6.1 tak 6.5 jen proste tady u te offiko pro asii , jinak jsem po 2 letech pouzivani ruznych varenych 6.5 hoddddne spokojeny s origo 6.1 pro asii , po nainstalovani asi 35 cabu fici jak blesk
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů