Mezera mezi displejem a dotykovou vrstvou

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
RoverCZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 01, 2010 14:28
Zařízení: HTC Touch HD

Mezera mezi displejem a dotykovou vrstvou

Příspěvek od RoverCZ »

Ahoj,

nechal jsem si reklamovat HTC Touch HD, protoze se na nem objevila casto zminovana "olejova skvrna". Kdyz mi telefon vratili, tak hned pri prvnim doteku mi prislo ovladani neprijemne, protoze kazde stisknuti znamenalo kontakt prstu s displejem, ktery se prohnul a pote "narazil" na dotykovou vrstvu. Ze ma timto zpusobem telefon fungovat je mi jasne, presto mi prijde mezera mezi displejem a dotykovou vrstvou znat/citit vice, nez by mela.

Toto prohnuti se projevuje i zkreslenim odrazeneho obrazu na displeji, proto jsem uploadnul video, kde je problem videt.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Eo0PY7uYwNc[/youtube]

Kdyz jsem posilal do telefon do servisu kvuli mezere, vratili mi jej, ze se zavada muze projevit pouze pri silnem stlaceni a ne pri beznem pouzivani (moc nevim co tim mysleli) - proto na videu ten papir.

A ted bych se chtel tedy zeptat - muzete prosim nekdo porovnat zakriveni odrazu se svym HTC Touch HD? Nevim, jestli se mi to fakt jen zda, nebo me zblbnul iphone, u kteryho zadna mezera citit neni, nebo to takhle proste u HD funguje.

Diky.
PoolWolker
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv kvě 14, 2009 20:25
Zařízení: Samsung Galaxy S Duos ... Acer IconiaTab W510

Mezera mezi displejem a dotykovou vrstvou

Příspěvek od PoolWolker »

Ahoj,
tak to co jsem viděl ja tom videu...tak to se mi rouzhodně nezdá normální...Já to na mim HD vubec nevidim...že by se to prohybalo!!!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Mezera mezi displejem a dotykovou vrstvou

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak tohle mi také normální nepřijde a taky bych to rozhodně reklamoval. Kamarád takhle kdysi reklamoval Touch Pro, také se mu na displeji objevovaly "olejové skvrny". Nafotili jsme to a poslali a ze servisu to přišlo pouze s přehranou ROM a vyjádřením, že závada se neprojevila. Malá mezera tam vždycky je, to je dáno technologií výroby displeje, ale aby to dělalo tohle, tak to je trochu moc.
idiver9088
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř čer 10, 2009 11:04
Zařízení: HTC Touch HD

Mezera mezi displejem a dotykovou vrstvou

Příspěvek od idiver9088 »

Můj HD vykazuje pouze minimální prohnutí, display se nechová jakoby tam byla ta mezera, ale pouze jakoby byla vrchní vrstva trochu měkká. Nejlépe se to zkouší s vypnutým displejem, který natočís šikmo proti oknu abys viděl odlesk plochy displeje. Stiskem stylusu se vytvoří pouze mělká proláknina.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů