vypadky pri hovoru na htc touch hd

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
czechfoto
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 07, 2010 20:23
Zařízení: samsung note2

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od czechfoto »

zdravim potrebuju pomoct koupil jsem jiz zmineny tel na inzerat a asi to neni dobre kyz nekam volam nebo nekdo vola me tak me chvili slysi dobre chvili spatne chvili vubec takze mam pri kazdem hovoru ze me druha strana neslysi nebo slysi spatne malo kdy je cisty hovor bez problemu prosim o radu nebo zkusenost co stim ..menil jsem i rom ale nepomohla ani jedna a zkousel jsem jich asi sest mam od miri wm 6,5 a radio 1,14 dekuju za rady
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od koumes »

A zkusil si přehrát i Radio Rom?
czechfoto
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 07, 2010 20:23
Zařízení: samsung note2

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od czechfoto »

ano prehraval jsem i rom i radio mel jsem tam 1,14 1,15 1,17 a stale stejne asto je na reklamaci bo nevim
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od jacek »

už jsem to někam na fóru psal, HD 1 mi to dělala taky. Lehce pomohla výměna SIM karty, stále to ovšem nebylo ono a to jsem s HD dělal psí kusy, nahrával ROM, kombinoval ROM x Radio a žádná změna, takže pá,pá. ( jo 100% nemáš mé HDéčko, neboj :wink:
Jo, výpadky se děly pouze v síti O2, v ostatních naopak luxusní zvuk.
czechfoto
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 07, 2010 20:23
Zařízení: samsung note2

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od czechfoto »

aha ja delam to same a nic a mam t mobile tajkze jedine posledni reseni je...zitra odesilam na reklamaci jen prosim o pomoc muzes mi dat prosim odkaz na nejake stranky kde stahnu orig wm6.1 v CZ ??mam tam jinou rom a odemceny tel dekuju
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od Mezek »

Podívej se sem
czechfoto
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 07, 2010 20:23
Zařízení: samsung note2

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od czechfoto »

hodne dobrej odkaz prehledny a hned jsem to mel diky pak pisnu jak jsem dopadl
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od Mezek »

Tvůj problém mě připomněl moji zkušenost s výpadkem hovoru. Telefon se mě vrátil z reklamace kvůli chybnému konektoru na sluchátka a pln radosti jsem volal manželce, že už mě můj miláček přišel. V půlce hovoru na mě manželka řve, že nic neslyší, já řvu na ní že jí slyším, no komedie. Pak jsem telefon přendal do pravé ruky a najednou to bylo vše OK.
Levým malíčkem jsem si zakrýval chvílemi mikrofon, který je na spodku telefonu. :tlem: Od této události cca rok, vše v pořádku a bez výpadku.
Ale jinak z reklamace se vrátil asi po 4 dnech. Bylo to bez problému.
Přeji hodně štěstí.
czechfoto
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 07, 2010 20:23
Zařízení: samsung note2

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od czechfoto »

takze dnes jsem si kontroloval stav objednavky na strankach servisniho strediska a zkopiroval jsem sem co mi tam pisou tam uz jen cekam na odeslani a jak to bude makat a jak koukam ten dotykovy panel je asi ten digitizer bo jak se tomu rika objednal jsem si novej tamtem byl dost ponicenej ale nastesti ho nemam za 1200 kc jak ho tady nabizeji na netu ale mam ho za 11dolaru...kdyby mel nekdo zajem.....staci pisnout na meila a muzem se domluvit ..a ted ta zprava
Číslo zakázky:
Záruka: v záruce výrobce
Stav zakázky: Oprava je ukončena. Zařízení čeká na odeslání zpět zákazníkovi.
Reklamovaná závada: u MT při hovoru volaný špatně slyší, několikrát hovor vypadl, nyní nepoužitelný
Zjištěná závada: Závady popisované zákazníkem se projevily.
Zpráva technika: Na zařízení byla provedena záruční oprava:výměna dotykového panelu ,základní desky,hlavní FLEX kšandy a Camery.
Provedená akce: opraveno
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

vypadky pri hovoru na htc touch hd

Příspěvek od Golficek1 »

Tak to Ti toho měnily docela dost,mě,když začalo odcházet gsm,tak to bylo podobné,než jsem byl úplně bez signálu a putoval do VSP,tam jsem zjistil,že mi odešla základní deska a že už byla,než jsem ho koupil jednou měněná,teď mi HD umřelo úplně,ani nabit nejde,nejdřív začal pohasínat displej,pak už se nechtěl rožnout po probuzení,ale na dotyk telefon fungoval,a teď už nejde ani zapnout,ach jo,zase reklamace. :???:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů