Problém se signálem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Problém se signálem

Příspěvek od Starbuck »

Nazdar fšichni! Nedávno jsem se přestěhoval a po nějaké době jsem začal mít doma problém se signálem. Dříve jsem mohl normálně komunikovat, ale teď mě druhá strana nejdříve slyší sekaně a nakonec hovor uplně padne. Přitom při zahájení hovoru mi ukazuje signál plný. Je jedno, jestli jsem uvnitř, nebo venku. Dokonce někdy mi ani nejde odeslat sms. A na tom mě nejvíc se.e že hlášku o tom, že sms nebyla odeslána dostanu třeba za hodinu :evil: (s těma sms se to děje i jinde).

Pro upřesnění - problém se signálem pro hovor jsem jinde nepozoroval, doma volám z Nokií bezproblémů. Do telefonu jsem nic nového neinstaloval ani neodinstalovával. Mám Miri ROM 14. Předevčírem jsem instaloval novější verzi této ROM a problém se signálem zůstal.

Teď babo raď! Žeby zkusit u operátora navou SIM, nebo jinou ROM?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Problém se signálem

Příspěvek od Jiří Hrma »

Miriho ROMky jsou v pohodě, to je divné že ti to takhle zlobí, ale určitě bych zkusil nějakou jinou verzi ROM případně novou Radio_ROM a uvidíš, zda se to nezlepší (případně si na zkoušku můžeš nahrát oficiální ROM) a když to bude dělat i s ní, tak pak bude asi na vině nějaký HW problém ==> reklamace a servis.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problém se signálem

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,uz nejmene 3x jsem tento problem zaznamenal u znamych,bohuzel ve vsech 3 pripadech to HW problem.Takze nejlepe vyzkouset nejlepe oficialni rom vcetne radia,pokud problem bude pretrvavat - bohuzel reklamace.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Problém se signálem

Příspěvek od Starbuck »

Tak to jste mě moc nepotěšili. :-( Reklamace je běh na delší dobu, do kterého se mi ale vůbec nechce. Nemáte nějakou veselejší zprávu, třeba jako že se to časem spraví samo, nebo tak nějak?! ;-)

Tak jsem ještě zkoušel, jestli mi to neruší wifina, ale taky nepomohlo. Přehodil jsem kartu do jiného telefonu a tam funguje všechno v poho, takže asi reklamace.
Ale zaráží mě jedna věc - proč mi to dělá jenom doma?
eraz
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 18, 2009 15:22
Zařízení: HTC Touch HD

Problém se signálem

Příspěvek od eraz »

já mám úplně přesně ten samý problém a to mám orig. ROM
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

Problém se signálem

Příspěvek od Golficek1 »

Já jsem měl podobný problém,a to co popisuješ byl jenom začátek,do dvou měsíců jsem byl úplně bez signálu,při příchozím hovoru byl plný signál,jak jsem hovor zvedl,tak byly dvě čárky a většinou do dvaceti vteřin se hovor ukončil,sms odesílal jak se mu chtělo a MMS vůbec,poslal jsem ho na reklamaci a byla vyměněná základní deska,když jsem se díval v průběhu reklamace na stav,tak mi to nedalo a mrkl jsem i na druhé a zjistil jsem,že v tom nejsem sám,já už mám druhou základní desku,někteří už tři. :evil:
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Problém se signálem

Příspěvek od Starbuck »

Tak včera se mi HTCéčko vrátilo ze servisu (týden aji s poštou) - vyměnili základní desku a display a ještě cosi - v podstatě jsem dostal nový přístroj :tlem: :tlem: Jenom mi teď nejde odemknout :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů