Výměna digitizéru a displeje

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od htcjirka »

Me zadne ksefty nekazis :) Jen jsem mel moznost porovnat.Navic nejsem jedinny kdo si objednal hodne levne lcd pres ebay(na ce4you) a pak se divil vyblitym barvam.Nejsme tak bohati aby jsme mohli kupovat levne veci.
sunic78
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 01, 2009 4:00
Zařízení: HTC Touch HD

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od sunic78 »

Tak si měl asi smolíka na kus nebo prodejce, protože já jsem maximálně spokojenej.. není v tom novém oproti originálu sebemenší rozdíl.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od htcjirka »

Nyni mam jineho prodejce a spokojenost :)
sunic78
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 01, 2009 4:00
Zařízení: HTC Touch HD

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od sunic78 »

Tak o tom to je hlavně, aby jsme byli spokojení, né? Měj se.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 01, 2009 18:08) --

Ale jestli jsem Tě nenaštval svejma moudrama, potřeboval bych poradit nebo aspoň nasměrovat na správné vlákno, jak nainstalovat novou ROMku. Už jsem jich zkusil několik a furt mi každá zamrzá. Nebo normálně se nainstaluje, ale pak při normálním běhu to tuhne. A hlavně pak po zapnutí mám úplně divný barvy.. tak nanejvýš 4 místo 65tis. Ono se to po krátkém zhasnutí a rosvícení display tlačítkem power srovná, ale normální to není. Ale hlavně to zamrzá. Neporadil bys mi teda nějakou osvědčenou ROMku? Musím Tě využít když si online :)

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 01, 2009 19:58) --

tak dík..
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od Milan Pištělka »

Je to starším HSPL. Musí se dát 1.56.
Dobře popsaný postup je např. zde. Je to ale věc na tomto foru hojně diskutovaná, stačí jen pohledat. :)
eliishha
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 13, 2011 2:53
Zařízení: sAMSUNG GALAXY S

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od eliishha »

Ahoj, mám takový problém... spadl mobil na zem a totálně se mi rozflákal displej... nevíte kolik bude stát oprava?
Vavroch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 30, 2009 16:58
Zařízení: HTC Touch HD (Xannytech ROM Grid Evolution 2.8)

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od Vavroch »

Displej stoji 1800,- dotyková vrstva 600,- a nějáká práce. Tak pocitej tak 3500 v neorigo servisu, v origo bych to tipoval tak 4500 ... v podstate se to u tohohle telefonu uz nevyplati, kup si novy telefon - pokud se bavíme o HTC Touch HD (kdyz je tohle vlakno a tomhle konkretni tipu telefonu).
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od Tomáš Kubec »

LCD 1439 Kč http://www.mnshop.cz/zbozi-2082-lcd_dis ... uch_hd.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Digitizer 599 Kč http://www.mnshop.cz/zbozi-1756-dotykov ... uch_hd.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
LCD+digitizer (slepené) 1799http://www.mnshop.cz/zbozi-2197-lcd_dis ... uch_hd.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Speciální lepící páska 59 Kč http://www.mnshop.cz/kat-546-lepici_pasky.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
robert1
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř úno 27, 2008 22:02
Zařízení: Lumia 92'30

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od robert1 »

poraďte, viděl jsem na ebay sadu digitizer+nářadí za 10 dollarů. dá se to někde koupit v CZ v obchodě? nechce se mi to objednávat a na českých eshopech zase jsem nenašel komplet s nářadím....
robert1
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř úno 27, 2008 22:02
Zařízení: Lumia 92'30

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od robert1 »

tak vyměněno a funguje!!! trochu mi pomohl kolega s přidržením dílů v některých fázích. mám radost! MNSshop můžu jen doporučit! včera objednáno, dnes doma. paráda
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Dík za pochvalu :-) Jen jsme MNShop a ne MNSshop :-)
teericknow1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 04, 2012 9:38
Zařízení: HTC Touch HD

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od teericknow1 »

ahoj ahoj ahoj... mám na vás pár otázek:

jelikož mám HD, bez ochranné folie a display mám již trošku poškrabaný (každodenní používání, nošení po kapsách, v kabelce, apod.), tak ješi se vyplatí koupit a přidělat display nový nebo ješi na to existuje nějaká vychytávka, jak ty šrámky malinko zamaskovat :)

Taky se chci zeptat, zda na HTC Touch HD windows mobile 6,6 existují aplikace jako WhatsApp či tak něco.. Vím, že "jablíčka" s tím problém nemají, tak ješi HTC není nijak diskriminován? :P

A poslední otáka, jak nastavím, respektive, jak se posílají soubory přes Bluetooth....?


Mockrát děkuju za odpovědi.
T.
teericknow1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 04, 2012 9:38
Zařízení: HTC Touch HD

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od teericknow1 »

pardon, WM 6,1
Misisiak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 06, 2006 7:29

Výměna digitizéru a displeje

Příspěvek od Misisiak »

Ujasnite mi prosím jednu vec... v dohľadnom čase ma čaká výmena digitizéru na ONE X .... zohnal som to zruky za pár šupov, stým, že nešiel dotyk a stým, že digitizér už bol od displeja oddelený, to síce netuším, ako sa podarilo bez poškodenia, ale potešil som sa tomu... Takže môj problém je: Je to tam lepené nejakou špeciálnou hmotou, resp. fóliou pri určitej teplote ( preto sa to tak ťažko oddeluje ) takže pýtam sa či je nutné aj pri vrátení nového digitizéra dodržať tento postup a touto špeciálnou metódou to tam lepiť, alebo stačí, len olepiť kraje a vložiť to do krytu ??? Menil som to už na iPod Touch a tam ten digitizér išiel krásne za pár eur z Číny, bez nejakého špeciálneho lepenia ... Teda či to lepenie má nejaký vplyv na funkciu dotyku potom ... Lebo v servise by najradšej objednali nový displej komplet už aj s digitizérom za 200€ a to sa pri kúpe digitizéra za 12 dolarov NEOPLATÍ :) Dík za radu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů