MMS

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Somi
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned lis 16, 2008 18:36
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Plzeň

MMS

Příspěvek od Somi »

Ahoj,
mám problém s MMSkama. Mám operátora O2, no a ten nemá v seznamu nastavení MMS moje HDéčko, takže jsem to nastavila podle Diamondu- to mi doporučila nějaká paní od O2. Před tim jsem si to samozřejmě aktivovala, pak jsem si to podle toho diamondu nastavila a co to dělá? Když už mi ta MMS příjde tak o tři dny dýl a ještě pouze v odkaze na web. Lidičky zlatý poraďte mi, prosím. Děkuju :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

MMS

Příspěvek od lukas.manak »

zkus použít http://smartmania.cz/images/navody/dato ... /O2_CZ.pdf fungovalo mi to na všech přístrojích
Uživatelský avatar
Somi
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned lis 16, 2008 18:36
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Plzeň

MMS

Příspěvek od Somi »

Tak jsem si to nastavila, abych to vyzkoušela tak jsem chtěla poslat obrázek a napsalo mi to že to nelze odeslat a že to zůstane v konceptech... Fakt nevim co s tim. :oops: :evil:
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

MMS

Příspěvek od hafush »

Asi blbá poznámka,ale máš MMS aktivované u operátora. To nastavení může být správné.
Doer
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 13, 2009 18:31
Zařízení: HTC Touch HD, N900

MMS

Příspěvek od Doer »

Mne se přístupové body operátora vždy nastaví automaticky po vložení nové SIM. Nebo k tomu využívám aplikaci, která se nachází v "SETTINGS" / záložka "Connection" a zde "Connection Setup". Ta sama nastaví přístupové body Internet, WAP a MMS. Pokud tuto aplikaci Vaše ROM nemá, určitě by se dal na internetu dohledat. Pak je důležité mít u operátora aktivní nejen přístupový bod MMS, ale také WAP. Pokud nebudou aktivní oba, tak MMS nefungují! - VLASTNÍ ZKUŠENOST.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů