Seřazení programů v Touch Flo

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned dub 20, 2008 19:30

Seřazení programů v Touch Flo

Příspěvek od ares333 »

Zdravím,
nák tomu Touch flo pořád nemůžu přijít na chut. Doufám , že mi poradíte. V pocket plus/ mobile shell, jsem měl vždycky kategorie např. kancelář (tam byl word, dokumenty, ukoly..apod), pak multimedia (fotky, hry...) a třeba programy. Jde něco podobného udělat i v Touch Flo, abych to měl podle kategorií a ne všechny programy dohromady? Třeba na special. záložce. To by bylo supr. Díkews
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Seřazení programů v Touch Flo

Příspěvek od Rady »

a proc nepouzivas mobil shell? Ja to udel hned na zacatku a touchflo jiz vubec nepouzivam. Je to pekna hracicka, ale pro mne nepouzitelna.
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned dub 20, 2008 19:30

Seřazení programů v Touch Flo

Příspěvek od ares333 »

Protože jsem ho měl na všech PDA a chtěl jsem změnu. Ted to dělám, že používám Touch flo, do toho wtask, kde mám odkazy na záložky z mobile shell. Kdybych chtěl to nejpraktičtější, tak určitě si nechám jen pocket plus s kombinací phone suite, ale to pak bude vypadat jako moje první PDA a to už je skoro 7 let.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Seřazení programů v Touch Flo

Příspěvek od Rady »

njn, take jsem to tak ze zacatku videl, jenze pak zvitezila prakticnost a moznost si vse nastavit coz touchflo neumoznuje. Pro mne to byl spis takovy hezky obal , bohuzel ale nepouzitelny HD :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů