Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Srnka
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát úno 13, 2009 12:22
Zařízení: HTC Touch HD

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Srnka »

Trochu OT: pre Slovesnko je tiez servis vo VPS v Cechach? Odpadol mi totiz pliesok, ktory je okolo cocky fotoaparatu a neviem, ci to mam nalepit naspat sam alebo poslat do servisu. Je to vobec na reklamaciu?
Dik za odpovede.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mira96 »

Můj Touch HD takhle jednou odpoledne náhle zhasnul a bylo po něm. Nešel resnout, zapnout, nabít - prostě nic, konec po 9-ti měsících provozu. 8.7 jsem ho s těžkým srdcem odnesl na poštu a odeslal s obavami do VSP Data. Neměl jsem ani tušení, jak dlouho to bude trvat a tak jsem byl velice překvapen, že 14.7. mi volal kurýr od DHL, že pro mně má zásilku. Telefon přišel opraven - vyměnili základovou desku. Zatím funguje, akorát mě trochu rozladilo, že se jim při opravě pod kryt přední kamery dostal prach. Maličkost, na funkci to nemá vliv, ale u zařízení za 15k to nas...e. Teď to řešit nebudu, nechám to na příští reklamaci (a nebo to tam budu mít do konce záruky) :wink:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Pokračování příběhu zakoše o kterém jsem již psal, tohle už není normální.

"Dobry den, takze diamond se mi vratil z opravy vse jsem si nastavil k obrazu svemu a zjistil, ze jak ladili tlacitka museli neco provest se sluchatkem pri hovoru v nem neni nic slyset a pri zesileni se na displeji zobrazi zesileni,ale neni v nem nic slyset. A kdyz v tom samem hovoru znovu chci zesilit sluchtko je opet na min.. nevim co s tim jestli uz jim to jet osobne omlatit o hlavu? Poradite dekuji. A aby toho nebylo malo ted mi vypadl plisek na drzeni stylusu ktery tam predtim chybel. No sila."
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mira96 »

Kolega z práce si se svým Diamondem v servisu taky užil a měl podobný problém s vypadáváním stylusu. Při posledním odeslání přístroje do servisu jim sděli, že pokud dostane telefon zase "zbastlenej", tak ho obětuje a odešle ho přímo managementu HTC, ať vidí, jaký mají v ČR "skvělý" servis. Telefon se pak vrátil v pořádku.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Lemmy »

Uz jsem dlouho nic neposilal, jakym zpusobem jste to posilali do servisu vy? pres ceskou postu? Udat cenu zasilky + doporucene, nabo jak? Diky za odpoved.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od ziminix »

Normálně přes ČP, slušně zabalit a poslat jako cenný balík s dostatečným pojištěním.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mezek »

Já naposled posílal jako obchodní balík (Česká pošta), máš jistotu že balík následující den bude na místě a možnost sledovat cestu balíku na internetu. Těch cca 100kč za to stojí, samozřejmě pojistit.
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od jirka-cz »

Doporučuji také ten obchodní balík.U cenného balíku by bylo ještě potřeba poslat jako křehké.Obchodní balík se jako křehký již posílá a máte jistotu doručení do 24h.Cenný balík mi jednou šel i 10 dní. :twisted:
Sledovat se dají přes internet oba dva.Jak BO tak BX .
Jen pozor na rozměry! Aby ten obchodní balík,nebyl příliš v malé krabičce.Jsou tam rozměry i na minimální rozměr. :wink:
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od michalkosmak »

No jestli můžu přidám pár postřehů z ročního používání Diamonda. Asi po půl roce se mi začala odlepovat fólie z tlačítka vyřešeno záruční opravou tlačítka. Zhruba před měsícem se mi objevila závada z ničeho nic mi začal přeblikávat v pravém horním rohu displeje vypínací křížek podezření na závadu displeje opraveno na záruku. Ale v jakém stavu se mi vrátil přístroj nechápu do dnes. U stylusu chyběl magnet takže stylus vypadával. Boční tlačítka se vyklali jako před vypadnutím a v horní části tlačítko ON/OFF bylo zapuštěno, že nešlo skoro zmáčknout. Přístroj zaslán opět na servis VSP Data. Po týdnu se mi opět vrátil zpět. Po rozbalení uvedení do provozu zjištěno, že nefunguje sluchátko magnet stylusu opět vypadl a po půl denním používání jen jako navigaci se udělala uprostřed jakási skvrna se kterou má problém více lidí. V pondělí odesílám zpět přístroj na servis VSP a žádám vrácení peněz 4 jiná závad.
Takže mi přišel od VSP DATA mail, že mi vrací peníze. Po podivném telefonátu s paní Podlipskou jsme se domluvili, že mi zašlou dokument o vyreklamovaní a pak už to budu řešit s prodejcem.
Mimo to jsem teď napsal podrobný mail mé situace na managment HTC panu Cíchovi tak jsem zvědav jaký bude závěr.
Opět jsem si koupil HTC přímo HD tak se jen modlím aby bylo vše ok.
Jsem osoba kterou tu zmiňoval Ospen.
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Golficek1 »

Chlapi,nestrašte,nerad bych,aby se mi z VSP DATA vrátilo místo HDčka nějaké puzzle,ale asi musím doufat,že to dobře dopadne,bohužel jiný servis není.HDčko zabaleno a zítra ho posílám,jsem zvědavý,jestli uznají záruku.když odešlo Radio,uvidíme,řekl slepý.
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Golficek1 »

Takže HDčko se mi vrátilo zpět opravené,a teď se rozhoduju co s ním,jestli si ho mám nechat,nebo vrátit,protože jsem při sledování zakázky zjistil,že mnou zakoupené zařízení v červnu bylo už v květnu jednou opravované se stejným problémem.
Na druhou stranu se vrátilo celé,a zatím týden funguje bez problémů.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od hafush »

To jsi ho kupoval z druhé ruky jako starší?
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Golficek1 »

Nee,byl to předváděcí kus z Palmu.Z druhé ruky,nebo bazaru bych ho nebral,tak odvážný zase nejsem.
Wooferk
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon črc 20, 2009 13:22
Zařízení: HTC Touch HD2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Wooferk »

Ahoj.
Jak řeší VSP poslání zásilky z uznané reklamace zpět k zákazníkovi? Přes ČP, DPD a nebo PPL? Nikde jsem to nenašel. Wooferk

EDIT: To Mezek: Díky. :)
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mezek »

Z reklamace se mě to vrátilo kurýrní službou, ale kdybys mě zabil nevím kterou. Jedna z těchto : DPD, PPL. Česká Pošta to není.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od htcjirka »

Me to prislo DPD.
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Golficek1 »

Mě to přišlo také DPD.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mira96 »

Kolik je potřeba reklamací, abych mohl HDéčko vrátit? Dvě (záruční) už má za sebou za necelý rok používání.
PS: Bordel pod kamerou už nemám, jak jsem psal na straně 3, ale důrazně jsem je na to upozornil v dopise, aby to ráčili odstranit. Měl jsem HD na výměně displeje, dostal jsem novou celou přední část, takže telefon vypadá zepředu jako nový, ale abych se zase z toho tolik neradoval tak mám asi milimetrovou škvíru v místě stylusu - nějak se jim nepodařilo správně dosadit zadní kryt antény. Prozatímně jsem to pořešil vteřiňákem, (až ho budu zase posílat tak ho odstraním) nějak jsem nenašel odvahu k reklamaci - kdoví co by s tím zase vyvedli. Bezporuchová doba mezi opravami - 2 měsíce a 2 dny :-(
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Putcha »

@Mira96:
K tomu aby si mohol telefon vratit musi ti servis 3 krat uznat tu istu zavadu.
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Slim84 »

nevite nekdo jak je to s vicecetnou zavadou v pripade sunnysoftu, kdyz se mi na telefonu vyskytne v jednu chvili vice zavad a na reklamaci to uznaj jeslti mi sunnysoft vrati prachy nebo jestli teda musim trikrat reklamovat jednu a tu samou vec
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů