Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Slim84 »

jeste ze me ve VSP data na servisu pracuje kamos aspon nemusim nic moc resit, donesu a odnesu :)
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mezek »

V pondělí mě přestal fungovat konektor 3,5mm na sluchátka. Sluchátka zasunul a žádný zvuk. V úterý dopisování s prodejcem a na jeho doporučení odesláno do VSP Data.( Mohl jsem k prodejci ale v rámci zkrácení reklamace rovnou do VSP Data. 2 dny by balík putoval jen tak). Odpoledne odeslán "obchodní balík". Středa doručeno. Čtvrtek se objevil v "Servis HTC - Informace o zakázce".
Pátek z formuráře jsem zjistil, že telefon je opraven, funkční a na mojí žádost nahraná nová ROM. (Když už tam jednou je). A odesláno zpět zákazníkovi.


Tak takhle si něják představuji reklamační řízení..................... v pondělí netrpělivě budu čekat pošťáka. :tlem:
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Slim84 »

hehe tak presne tvuj telefon opravoval kamos :)
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mezek »

Jen mě není jasné jak, podle protokolu je tam nahraná nová ROM a konektor funguje.(vyčištění, výměna ?). To je fuk, hlavně aby šlapal.
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Tonda512 »

Oni stejně ROM přehrávají tak jako tak ne? Myslim, že musí po každé opravě..
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mezek »

Ano, sami mě to v emailu odepsali, že aktualizace v rámci zaručního období dělají automaticky.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od carnero »

Tak s VSP Data jen ty nejhorší zkušenosti. Bohužel. Evidentní chybu výroby odmítli řešit. A není evidentně žádná cesta, jak je k tomu donutit. A nejsem sám, bohužel vím o dalších asi 20ti lidech. Prostě HTC koupit a až se rozbije, tak vyhodit.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Já zase vím o pár lidech, kterejm přístroj přímo zničili :-(
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mezek »

Uff, věřím že to bude ok. Potom je tedy otázka "Kam sním ?"
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od jacek »

ufff, lidi neděste, asi mám v prčicích reprák, jak děl chlapík z VSP, (projevuje se tak, že při hovoru se občas slovo protistrany prodlouží, jako by ti někdo dal herdu do zad, prostě zamečí :P ). Takže buď repro nebo základní deska.

Slim84 - hele chlape, jde zařídit, aby šel telefon tvýmu kámošovi rovnou ?
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od jivo »

Take mam z VSP spatnou zkusenost. Co se tyce rychlosti, nadhera. Zarizeni HTC Mteor (Breez) jsem odnesl do sberneho centra v Praze a pozarucni placena oprava byla rychla. Bohuzel, telefon byl skoro kompletne znicen. Kryt poradnen nedrzel, kryt baterky padal. Nasledna reklamace servisu bez uspechu, ze zarizeni jiz takove bylo a je nutne pristroj prekrytovat. Spise to nekdo nemohl povolit nebo to neumel a znicil.Takze doporucuji pred odeslanim fotodokumentaci pristroje a nejeky popis v protokolu. Protoze ten telefon byl sice odreny a stary, ale s XDA flashi 100% fukncni a perfektni do ruky, tak jsme tech 3000CZK skoro 50% ceny noveho za vymenu displeye po tydennim vahanim akceptoval. Skoda. Castecne pomohlo rozebrani, vyrovnani krytu roukou a prilepeni vterinakem. Bohuzle, vrsek uz nedrzi a kryt baterky take ne. Diky tomu tel. i nekolikrat spadl a po 3 letech upadlo kolecko na hlasitost. Ale ted premyslim, do ceho dalsiho jit. Diky servisu se dalsiho HTC docela bojim.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Tohle mi psal náš zakoš (mimo jiné je i tu na fóru):

"tak telefon uz mam zpet, ale nastali jine problemy Displej je usazen hodně nízko v horní části je menší mezera a z tohoto problému lze velice špatně telefon zapínat/vypínat horním tlačítkem on/off. Další problém je, že v telefonu chybí plíšek u stylusu, který je magnetycký. Stylus lze pouze zastrkovat bez toho aby si ho plíšek přitáhl."
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Slim84 »

hele to je slozity ono jich na servisu je asi pet co rikal a jak ty telefony prijdou a jak si to rozeberou tak to zacnou delat. Hlavne tam prej neni moc co kde ozuilt. Uz sem taky koumal kdybych mel nejakej problem co primo do zarucni opravy nacopat nejde jestli to jde obejit a rikal, zej e to problem pac HTC si vsechno tezce hlidaj a vi o vsem, hlavne kvalita servisu nezalezi na nich, oni chtej udelat maximum jenze shora na ne tlacej at kdyzu uz telefon udelaj dle pozadavku od zakose, tak at se v tom dal nerejpou a nehledaj chybu a delaj dalsi. Asi bycho mohli podekovat tem co vedou servis ve VSP ze tlacej do kvatity a neresej kvalitu
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od carnero »

Něco podobného jsem se od nich také dozvěděl. Jenže něco podobného mi říkali i kdysi dávno v servisu Alcatelu a později se ukázalo, že to nebyla pravda a účtovali od výrobce i to, co nikdy nedělali... jinými slovy okrádali výrobce i zákazníka. A moc nevěřím že skutečnost je taková, jak jí VSP popisuje. Už jen protože ze strany VSP jsem také neslyšel moc pravdivých informací. Vlastně žádné.

A nakonec, i kdyby byla. Mizerný servis HTC prostě je a je celkem jedno zda je to vinou HTC nebo VSP.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od jacek »

to Slim84 : co píšeš, tomu rozumím, jde mi o normální, kvalitně provedenou a řádně odvedenou záruční opravu. Nic, co by se mělo schovat do záruky a na co se záruka nevztahuje.
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Slim84 »

hele jdu vecer s kamosem a jeho pritelkou na vecu tak se ho muzu zeptat jestli je schopnej vyfiltrovat jeden specifickej telefon a mrknout na nej osobne
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Sir Andrew »

... a to jste mě kamenovali, když jsem před rokem upozorňoval, že ani VSP není bezchybný servis...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od jacek »

to Slim84 : to zní dobře :tlem: , pokud to půjde, tak se budu revanšovat, zatím díky !
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od olda »

TO Sir Andrew tebe jsme nekamenovaly za hanění firmy VSP Data ale za něco úplně jiného.Jinak také zkusím yjistit něco na té pravdě o tlaku ze strany HTC. Též tam pár lidí znám,však je to tu u nás v Táboře.Ahoj Olda :wink:
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Slim84 »

hele uprimne ono je to stejny ve vsech servisech zalezi na koho zrovna narazis a jakou ma ten dotycny naladu, kdyz sem treba kupoval notebook tak mi rikali ze ASUS servis je na nic a ze sou neochotny a buhvi co jeste a kdyz sem reklamoval tak nejen ze byl reklamace rychla a notebook sem mel za tyden doma ale i na info lince byli strasne ochotny. Opravdu zalezi jen na tech lidech
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů