Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od gulii »

Děkuji za odpovědi.. už se mi ozval i alfacomp, že mohu řešit opravu u VSP. Takže hurá na to. Sice to je celkem jedno, ale když si objednám kurýra, tak budu platit i dopravu? /jedná se přeci o záruční opravu/
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Jak kde, ale nikdo to logicky prodejci či distribuci nepřikazuje. Když jdeš něco reklamovat do krámu, tak ti také nikdo neplatí lístek na autobus nebo benzín :-) Ale myslím, že kdys šlo objednat kurýra na VSP stránkách a to jsi dopravu neplatil.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Mira96 »

Své HTC Touch HD jsem vždycky posílal poštou jako cenný balík s pojištěním na 15 000. Zpět to VSP posílalo PPL.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od nAscA »

Mam za sebou prvni reklamaci HTC zarizeni (a ze jsem jich uz par vlastnil). Slo o HD2, ktera samozrejme zkolabovala presne v okamziku, kdy jsem ji potreboval nejvice a byl zrovna v zahranici.
Vymenil jsem si s pi Hodonskou (pani ze servisu) nekolik emailu, vzdy odpovedela behem chvilky, i kdyz jsem mel takove vsetecne otazky. Nejvice me prekvapila dnes, kdy jsem napsal celkem dlouhy email a ona odpovedela snad behem dvou minut.
Servis taky zvladl opravy behem tydne.

Ano, takto si predstavuji sluzby!
x3on
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon srp 03, 2009 11:39
Zařízení: dead tytn

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od x3on »

zdar, sice se tohle netyka touch hd ale touch pro 2, ale taky me zajima reklamace... mam 3 zavady, zatim jsem je nereklamoval, protoze jsem v zahranici... spatne sluchatka (po pripojeni jedno nehraje a blbne tlacitko) a samovolne restarty (po vysunuti hw klavesnice, ne pokazde ale obcas se to stane).. zatim jsem to nereklamoval.. jenze tedka mi uplne vytuhl display.. po zapnuti jde, po uspani a probuzeni uz ne... muzu zadat vraceni penez ?
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od nAscA »

Myslim, ze vraceni penez muzes pozadovat, kdyz budes mit 4 zavady.... nebo 3x za s sebou reklamaci se stejnou zavadou.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Sir Andrew »

Ano, máš. Ale musíš si to výslovně napsat do protokolu. Jednou mi na notebooku do půl roku odešla deska, disk a baterka, ale na prodejně mi řekli, že jsem požadoval opravu, ne vrácení peněz a poslali mě se "super spolehlivým" notebookem domů. Deska vyměněna za 3 měsíce znova :-/

Jinak přesně je to:
- 3. oprávněná a uznaná reklamce stejného druhu
- čtvrtá oprávněná a uznaná reklamce různého druhu (pozor, počty reklamací, ne počty vad = při 2 vadách reklamovat "po jednom")
- oprávněná a uznaná reklamce 3 podstatných vad na věci zároveň = tvůj případ, ale s těmi sluchátky moc nevím, aby ti neřekli, že sis sám zlomil kabel...
x3on
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon srp 03, 2009 11:39
Zařízení: dead tytn

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od x3on »

se sluchatkama se to ma tak, ze jsem je mel 2x na sobe a uz to delalo tohle... tedka bych te moc poprosil o radu jak postupovat aby mi vratili penize ...
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamace HTC - prodejce/výrobce?

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nejsem si nyní na 100% jistej, ale sluchátka se k počtu reklamací počítat nebudou. Příslušenství je bráno zvlášť.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů