Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Legend »

Odkazy na stránky
http://forum.xda-developers.com" onclick="window.open(this.href);return false; – Stránka, jež je centrem komunity Windows Mobile nadšenců. Naleznete zde mnoho informací, bohužel ale jen v angličtině.
http://wiki.xda-developers.com/index.ph" onclick="window.open(this.href);return false; ... C_Software – První část anglického seznamu programů podporovaných HTC Touch HD.
http://wiki.xda-developers.com/index.ph" onclick="window.open(this.href);return false; ... Software_1 - Druhá část anglického seznamu programů podporovaných HTC Touch HD.
http://wiki.xda-developers.com/index.ph" onclick="window.open(this.href);return false; ... ware_Games – Anglický seznam her podporovaných HTC Touch HD.

Základní informace pro nováčky, otázky a odpovědi
Několik základních informací a odpovědí k Touchi HD
GPS navigace - nastavení navigačních programů, problémy...
Konektivita a připojení - GPRS, EDGE, Wi-Fi, Bluetooth, USB
Aplikace a software - problémy, rady, návody
Hry kompatibilní s WVGA
Přehrávání videa a řešení problémů s tím spojených
Český návod na odemčení SPL (HardSPL unlock)
HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody
Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)
Vlákno s oficiálními i neoficiálními hotfixy pro HD

Další články a videopohledy
Velká recenze HTC Touch HD: Výkonný, stylový a se smyslem pro dotek
Velké videopreview komunikátoru HTC Touch HD
Sledování videa na HTC Touch HD (WVGA, VGA...)
HTC Touch HD, 3G a Viva: Trio nových komunikátorů oficiálně představeno
T-Mobile pravděpodobně nabídne brandovaný Touch HD se systémem Android!
Segoy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 05, 2008 22:43

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Segoy »

Ahojte,

stranka http://www.smartwiki.cz" onclick="window.open(this.href);return false; uz nejaku dobu zial nefunguje. Kam sa prestahovala? Bolo tam vsetko potrebne..:(

Dakujem za informaciu.

Martin
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zdravím, projekt SmartWiki byl ke konci roku 2010 zrušen. Většina potřebných věcí byla přesunuta do příslušných témat ve fóru - nebylo v našich silách udržovat několik projektů najednou a diskuzní fórum jej myslím bez potíží nahradilo.
Segoy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 05, 2008 22:43

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Segoy »

Ahoj,

chapem ako je to s casom a jeho potrebou delit ho na x projektov. Len je skoda, ze tomu padla za obet prave tato sumarizacna stranka, kde to bolo napisane vsetko na jednom mieste a ako pre deb.... laikov/zaciatocnikov.

Zial, ako pises: "...Většina potřebných věcí byla přesunuta do příslušných témat ve fóru..." Nie vsetko, ale hlavny problem je, ze teraz nieco najst, co robit od uplneho zaciatku, je takmer nemozne... Znamena to preklikavat sa mnohymi forami a v ich ramci desiatkami stranok, obsahujucich mnozstvo napadov, niekedy si aj protireciacich, bez uceleneho postupu (vacsinou iba niektore kroky zo vsetkych, bez vysvetlenia suvislosti)...

Nemohol by si mi preto prosim poslat aspon mailom textovu verziu toho co tam bolo napisane k Touch HD a Touch Diamond 2? Ulozil by som si ju k sebe a pouzival ako vyborny startovaci bod ak chcem nieco robit s telefonom (mam doma oba vyssie uvedene). Predtym som si to nestahoval, mysliac si, ze to je (a bude) vsetko na webe a kedykolvek si to tam najdem..

Dakujem.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Rád bych, ale data už nemáme k dispozici. Jak jsem psal, přišlo nám jednodušší starat se o fórum, kde se dá řešit to samé a ještě k tomu uživatelé mohou psát komentáře, než k tomu udržovat ještě další web. Co konkrétně potřebuješ dohledat? Na Xda-developers to určitě stále bude dostupné :)
Segoy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 05, 2008 22:43

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Segoy »

Ahoj,

momentalne chcem hlavne nainstalovat Weather Database editor (najma tu mi chyba co vsetko k tomu este treba, kde co zadat, ako pridat,...) do Touch Diamond 2 a sucasne pridat nejake nove male mesta do Touch HD.

Boli tam tiez nejake dobre sumarizacne udaje o HSPL a USPL, ale to teraz neriesim, ten Weather editor je momentalne to hlavne.

Dakujem velmi pekne.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak na Xda-developers jsem tu diskuzi už bohužel nenašel, na přes Google jsem se dostal na tento návod, tak třeba pomůže (je v češtině). Přece jenom už je to trochu starší záležitost, takže netuším, zda to stále bude fungovat a žádné zařízení s WM už po ruce nemám, abych to mohl vyzkoušet.
petrulin1
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 09, 2011 10:38
Zařízení: HTC HD2+DHD

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od petrulin1 »

Mě osobně ten program zbořil systém.Nenaběhlo mi už Sense,cyklilo se to furt dokola,musel jsem udělat hard reset.ROM Duttys HG R0.WM 6.5,Sense 2.1.Škoda,město mi tam naskočilo,počasí se mi zaktualizovalo,sedělo mi to pěkně s realitou,ale po restartu telefonu-výše uvedené.Takže bacha!
Segoy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 05, 2008 22:43

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Segoy »

Ahoj, dakujem za tip i upozornenie. Na Touch HD mi Weather dtb funguje v pohode, asi to v najblizsich dnoch vyskusam aj na Diamond 2. Rozhodne vsak predtym vsetko zazalohujem.:)
Viktor
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 25, 2011 15:38
Zařízení: HTC Touch HD

Rozcestník pro nováčky: Odkazy, návody, tipy a triky...

Příspěvek od Viktor »

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, před nedávnem jsem si z bazaru koupil zachovalý komunikátor HTC Touch HD. Na internetu jsem viděl jak si tam někdo zapne v programech "Remote Desktop" a spustí se mu tam např. Windows 2000 nebo Windows XP.
Jsem úplný začátečník s mobilem, takže tam nic moc neumím a strašně bych si taky chtěl skusit si tam zapnout nějaký ten Windows na "Vzdálené ploše". Prosím pomozte mi, co mám napsat do řádků:
Počítač:
Uživ. jméno:
Heslo:
Doména:
? ? ? ? ? ? ?
Předem moc děkuji za ospověď, moc si toho cením :-) .
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů