Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od ziminix »

2) HardReset ti vymaže veškerá tvoje data a vrátí telefon do stavu při koupi. SoftReset je, jak již bylo zmíněno výše, stejný jako restart PC.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Shooter »

Co se tyce ty 2ky tak misto ptani se stacilo zamyslet, co bys asi delal kdyby ti zamrzl mobil? Samozrejme soft reset a k cemu by ten byl kdyby ti vsechno smazal. Nebo jina cesta... jak znamo z PC nektere programy vyzaduji restart, takze k cemu by to asi bylo kdyby jsi nainstaloval program, ten si vyzadal reset a po nabehnuti by nebylo nic, ani ten program.
md379
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:31

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od md379 »

Přesně, SHOOTER si hraje na chytrýho, to miluju takovýhle rozumbrady :-P
Sabre
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon srp 25, 2008 10:46
Zařízení: HTC ONE X

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Sabre »

Zdravim, chci se zeptat,
1, dají se nějak přeházet oblíbené odkazy v TF3D, když člověk používá Operu? Jde mi o to, že v opeře jsou seřazeny jinak než v TF3D a tam nevim jak to mám proházet.
2, existuje nějaký program nebo v nastavení, aby se při nulové aktivitě připojení (po nějaké době nepoužívání) automaticky odpojil telefon od EDGE?
Díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od htcjirka »

Odpovim pouze na 2 dotaz,samozrejme ze da pomoci tohoto programku,ktery pridavam.Po instalaci se ti objevi v zalozce settings-system,ne v programs.
Přílohy
GB-SOFT_GPRS-EDGE-UMTS_Tweak_WM6.1.CAB
GB-soft GPRS-Edge-UMTS-tweak WM6.1
(21.29 KiB) Staženo 68 x
eis
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte pro 02, 2008 13:49
Zařízení: Desire HD
Bydliště: Praha

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od eis »

Zdravim pánové,

mam jeden dotaz. Předevčírem sem najednou zjistil že se mi zničeho nic uplně vybila baterie. Telefon jen ležel na stole a nebyl aktivní žádný bateriově náročný proces jako např. Wi-Fi. Telefon jsem zapnul a přestaly mě fungovat všechny programy (skype, CP) nejspíš proto že jsem neměl vůbec přístup na cartu :lol: Nikde sem s nim nepraštil ani ho sám nevybil ?! Musel jsem PPC hardresetnout a vše přeinstalovat, problém je že mi ted tel občas zamrzá což nikdy před tím nedělal. No zkusim ten ofiko antifreeze fix a uvidim. Nestalo se něco podobnýho někdy někomu?
paviuk
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 11, 2008 21:20

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od paviuk »

Zravím
mám takový problém když vypnu display nebo i když HD zamknu pořád fungují boční klávesy pro zesilování zvuku, mám HD v kapse a tak se stane že je na max hlasitost a nebo i bez zvuku a to je horší... :-( nevíte někdo o řešení, prostě když vypnu aby ani hlasitost nešla ovládat, myslím že u Diamonda to tak bylo, nikdy se mi nic takového nestávalo. Je to nepříjemné i při přehrávání hudby, je v kapse a na jednou max...

Díky za pomoc
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od sanchezz »

To eis: tak mi to začalo dneska dělat, zamrzá mi telefon. Ale zjistil jsem, že to je paměťovou kartou, když ji vyndám, telefon v pohodě běží ale jak jí tam dám a spustím třeba složku Programs, telefon zamrzne a musím vyndat paměťovku a rozeběhne se to, takže teď se do programs ani nedostanu....HR se mi nechce dělat
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Legend »

Myslím, že na tohl by měl pomoci HR a zformátování karty, pak to musí šlapat. Vím, že se to snadno říká, ale po cca 2 týdnech práce na HD jsem přišel na to, že se to od stolního PC liší nejvíc rozměrem, ale pak je to velmi podobné (vím, je to velmi objevné..).
zdenal_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 09, 2009 11:18

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od zdenal_cz »

Zdravim,

rozhodl jsem se pro koupi Touch HD. Prochazel jsem toto forum uz nekolikrat, ale stale se nemuzu rozhodnout, zda koupit ENG nebo CZ verzi.

Anglictina by u me nemela byt problem, na desktopu jedu na ceskych XP a na sluzebnim notebooku na anglickych XP (taktez pouzivam anglictinu v praci). Ale jelikoz jsem vzdy mel jen "hloupe" telefony (kde je lokalizace vetsinou od vyrobce, hadam???), tak si v tomto pripade nejsem jisty... abych pozdeji nelitoval... Nelibi se mi totiz ve foru zminovane problemy s preklady (v touchflo3d napr. pocasi), pripadne bugy (napr. pri posilani files pres BlueTooth).

Sice jsem se docetl, ze pokud koupim CZ verzi, muzu pri HardResetu preskocit instalaci CZ, ale nechci tak riskovat ztratu vsech dat (kdyz uz koupim tu CZ verzi).

Nehlede na to, ze vetsinu apps, ktere jsou ke stazeni, jsou v ENG. Jde spis o "subjektivni nejistotu" zda CZ nebo ENG verzi... :?:

Diky moc za Vase nazory!
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od SirTom »

EN + český t9 a jsem naprosto spokojen
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Shooter »

K ty CZ a EN verzi.
Vzhledem k tomu ze ti nedela anglictina problem tak bych se na tvym miste rozhodl velice rychle - EN.
Hlavni duvody:
1, Jak jsi zminoval ty bugy tak urcite kvuli tomu
2, Pomoci zmeny registru se da TF3D hodit do cestiny... neni to nijak riskatni vsechno mi slape(kdyztak se podivej na mobilmania.cz mam tam recenzi k HDcku a je tam odkaz na tó forum, kde je ta zmena popsana... je to sice smartmania forum sekce HD/tweaky/navody, rady 1, ale nevim na jake je to strance tedka zhlavy) + si tam potom muzes naistalovat WkTask, kterej je cesky a dalo by se rict ze ti udela dalsi nabidku moznosti, ktery vyjede z tlacitka OK kdekoli v systemu( po dlouhym stisku OK, nebo podle toho jak to mas nastaveny) a protoze je cesky mas to pak jako temer dokonalou iluzi CZ systemu :)... anglicky ti zbydou jen nastaveni, ktery jsou stejne nejlepsi anglicky. Jinak samozrejme neprelozi to vsechno, takze Cz verze tam toho bude mit v cestine vic.
3, Diskutovalo se o tom, ze ceska lokalizace muze zpusobit zpomaleni systemu(kvuli nacitani externiho souboru)... nevim jak to nakonec dopadlo, protoze diskuze se nejak zastavila :), ale uz kvuli te moznosti zpomaleni jsem i ja volil EN. Nicmene krk za to nedam ze se to tou cestinou zpomaluje.
4, Myslim ze casem stejne prijde ten InterWrite vytazenej z cesky verze, takze i my ENkaci si tam tu cestinu muzem pridelat - to samozrejme jde i v CZ verzi naopak.
zdenal_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 09, 2009 11:18

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od zdenal_cz »

^ diky za info...
Jeste, doufam, posledni otazka - budu mit v Seznamu/Adresari podporu ceskych znaku i v ENG lokalizaci??? Tedy budu si moci ulozit kontakt ve forme Sarka Kasparkova nebo Šárka Kašpárková...?

Diky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od htcjirka »

Pokud si naistalujes ceskou klavesnici tak ano.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Shooter »

To s tou klavesnici myslim proto, ze bys to tam jinak nemohl zadat, nebo tam je ze strany klavesnce nejaka podpora znaku pro mobil? Jinak ja tam cesky kontakty mam.
zdenal_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 09, 2009 11:18

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od zdenal_cz »

Super, takze jsem se rozhodl pro ENG verzi (pak si tam snad nejak doinstnu i ceskou klavesnici)... ufff.
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Lutri »

Neřeš to, kup si EN a CZ si tam donahraješ podle chuti sám. Jinak ta rychlost se po doinstalování nezmění, nebo aspoň já ji nepostřehl. Vše šlape jak má :D
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Mira96 »

Mohu jenom potvrdit. Koupil jsem si EN verzi, časem doinstaloval CZ od Sunnysoftu a k žádnému zpomalení nedošlo.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Vitezslav2 »

Má někde HD dirku na poutko?
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Misha kulicka »

Myslím, že byla jenom na těch předprodukčních kusech.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů