Sony Ericsson Xperia X1 v redakci MobilManie (Fotogalerie)

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Sony Ericsson Xperia X1 v redakci MobilManie (Fotogalerie)

Příspěvek od Lukáš Mano »

Do redakce MobilManie dorazil velmi očekávaný komunikátor Sony Ericsson Xperia X1. Na recenzi si musíme ještě nějaký čas počkat, ale již dnes se můžeme pokochat živými fotografiemi.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Více forografií na MobilMania.cz
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Jedním slovem - náhdera :-)
Více slovy: Já to chci! Já to chci! Já to chci! :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Nadherny stroj,zrejme neodolam :wink:
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

ale jo, až bude jednou na našem trhu :-D , tak mu dám šanci a pár dní jej otestuju. Osobně mi Raphael plně vyhovuje-fcemi i vzhledem a výměnu za X1 na 99,8% neplánuji, ale za osobní srovnání nic nedám. X2 by za určitý čas mohla ty moje váhy, při dalším rozhodování o nové mašince, rozhoupat víc.
milan.smart
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned dub 15, 2007 13:10
Zařízení: iPhone 3GS, MacBook Pro 13"
Bydliště: Havlovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan.smart »

kurna ja ji chci.. jenze uz sem ted vyhodil tolik penez.. :-| ze nevim nevim jestli do ni pujdu.. zase si rikam jestli nebude lepsi pockat na WM7..
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

no ked si spomenul WM7 , je mozne ze sa bude dat napriklad do xperii alebo HTC touch HD nahrat WM 7 ? na xperii ma este stve ze nema pohyblivy senzor, to je skoda
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDT »

Ach ne! Budu muset řešit otázku, zda budu používat Xperii X1 nebo Touch HD. Touch HD nemá klávesnici, ale jinak je lepší. To znamená, že si počkám na Touche HD s klávesnicí... :-D
samson010 píše:...je mozne ze sa bude dat napriklad do xperii alebo HTC touch HD nahrat WM 7 ?...
To možné pravděpodobně nebude, protože multidotykový displej je otázka HW. Xperie X1 ani Touch HD ho nemají.
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

tak to je sakra skoda no , aj tak asi pojdem do HTC touch HD , display je dost velky, a soft klavesnica mi postaci ,
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Termín dodání

Příspěvek od Kwazzy »

Už se nemůžu dočkat až mi to přijde poštou. K sakru s nimi, dost dlouho napínají lidi s tím dodáním na český trh. :shisha:
TheMelin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pon kvě 28, 2007 9:54
Zařízení: htc

Příspěvek od TheMelin »

Můžete zodpovída dotazy, nebo máme čekat na recenzi? Zajímala by mě velikost RAM. Každý zdroj udává jiné hodnoty.
Thor Steinar
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 05, 2006 23:43

Příspěvek od Thor Steinar »

Odkládali to tak dlouho, že už to vydržim a jdu taky do Touch HD :tlem:
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

TheMelin píše:Můžete zodpovída dotazy, nebo máme čekat na recenzi? Zajímala by mě velikost RAM. Každý zdroj udává jiné hodnoty.
Na 95% je tam 256MB RAM (+ 32MB pro CPU)

Ach jo, lidi, tohle číst... stejně tak byli všichni vyklepaný z iPhonů a koukejme, jaká je to s**čka
Ale nebudu svými názory obtěžovat zdejší FanClub X1.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Příspěvek od Kwazzy »

... je jedno co se komu libí a na co vydrží čekat, hlavně aby to makalo tak jak člověk očekává. ;-)
Parametry X1 vypadají fajnovo, uživatelské prostředí taky tak a proto ho chci probnout. Potřebuji foun co už vydrží nejaký ten pátek. Až se mi to na Vánoce narodí pak už peníze na "kraviny" mít asi moc nebudu.
Jo a s pamětmi je to asi takhle 128 MB RAM, 512 MB ROM. Procesůrek Qualcomm MSM7200A, 528 MHz .... což je vcelku pohoda. Ještě jsem zvědav jestli to zase nebude jen další z tisíců firem co prodají něco nedoladěného. Toho se bojím nejvíce ...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

128MB RAM to nemá má to 256MB RAM+32MB přímo v CPU
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Příspěvek od Kwazzy »

Ups ... novymobil moc asi nekouká co píše. A ja nekoukám jinam ... O to lépe, že to má 256RAM. :smt035
mysaq
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 03, 2008 13:31
Bydliště: Brno

BERU!

Příspěvek od mysaq »

Ja na nej teda cekam od chvilky, kdy ho predstavili. Akorat su ted na vazkach jestli chcu ten cernej nebo ten stribrnej... Nejdriv se mne libil vic ten cernej, ale ted zas cim dal vic uvazuju o stribrne variante... :P
pfhawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: úte čer 24, 2008 18:31
Zařízení: iPAQ 214, N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pfhawk »

to je otazka kdy se dostane stribrna na trh a jestli to bude i u nas...nedodelane to snad nebude. Jak bylo to video na unwired, tak to vypadalo na velkej pokrok ve vyladenosti FW(hlavne prepinani panelu a poloh displeje doznalo vetsich pozitivnich zmen). Ted by bylo jeste dobre, kdyby ty jednotlive panely byly aktualizovane hned jak na ne clovek prepne a ne jak jsem videl na videu, ze to tam chvili nabihalo...Jinak trosku mi vadi, ze to ma leskly ty kontextovy tlacidla, ale s tim se da zit. Hlavne je plus, ze to ma konecne zapusteny displej...

2Lausien: tak si to tu necti ty extremisto a utikej si hrat se svym HTC(ktere se mimo jine dost podilelo na vyvoji Xperie). Nemam rad, kdyz nekdo neco nema rad, ale furt o tom mluvi i kdyz se ho na to nikdo nepta a jeste je to naprosto neopodstatnene...
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Ano, neopodstatněné, jasně.... to je pak vidět, kdo je tu do čeho zakoukanej :-D Je vidět, že jsi jeden z těch co prostě Xperia, Xperia, Xperia a nic jinýho. Já nejsem ten, kterej by měl svůj stroj a ostatní by odsuzoval.
Mimochodem, toto je svobodná diskuse, kde každej může vyjádřit svůj názor. A o to mě to motivovalo víc, když vidim, jak to tu všichni hltáte.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Příspěvek od carnero »

Původně se mi XPERIA X1 líbila. Ale zapuštěný displej a dost oříznutá klávesnice... mě přesvědčila, že jsem za Touch Pro neskutečně rád. Ale design se SE (nebo ho dělalo HTC) velmi povedl. Jen škoda, že z boku je vidět do šterbiny kde je schovaná klávesnice, moc dobře to nepůsobí.
TheBiG
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 27, 2008 22:31

RAM

Příspěvek od TheBiG »

Tak zdravim panove musim priznat ze na tento mobil docela vsazim a jsem sakra zvedavej co nakonec ukaze. A doufam ze pak rozhodovani mezi nim a HTC touch pro bude jeste poradnej orisek. Jinak je strasna skoda ze nebude mit akcelerometr nekdy by se hodil. A dalsi vec nevite nahodou jak to nakonec bude s tou RAM protoze na The Unwired dokonce pisou ze na tiskovce SE potvrdili 384 MB :D http://www.theunwired.net/?item=follow- ... sts-update
zacinam byt sakra zvedavej jak to vsechno nakonec dopadne :smt027 :smt117
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů