Videopohled na Sony Ericsson Xperia X1, máme se na co těšit!

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Videopohled na Sony Ericsson Xperia X1, máme se na co těšit!

Příspěvek od Lukáš Mano »

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že Sony Ericsson Xperia X1 by se měla dostat na pulty světových obchodů už 30. září tohoto roku. Ale již dnes se můžeme podívat na videopohled tohoto špičkového komunikátoru, který zveřejnil server the:unwired.

Obrázek

Zobrazit videopohled.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Já říkal že Xperia bude nejlepším komunikátorem roku 2008 a těch 18 tisíc se za to vyplatí :wink:
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

Vypadá to docela zajímavě a taky rychle, nakonec ještě budu litovat, že jsem si právě (před asi hodinou) objednal Diamonda :lol:
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

ak by mala ram ako HTC touch pro , tak by som do nej asi siel , skoda
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Konečně realny preview a ne reklamní videa. Ten display vypada fakt nadherně a ta rychlost!!! Mno, ja se aspon nemusim trápit, 18 papírů v kapse stejně nemám...
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

Nejlepší komunikátor asi ne, ale rozhodně patří ke špičce. Nicméně po zhlédnutí videa, to vidím tak: o malinkato širší displej a možná SE Panels ve prospěch X1, na druhou stranu pár bodíků pro TPro - větší RAM, evidentně lepší klávesnice, Gsensor, magnetický stylus a pár dalších drobností. Vážně nevidím jediný důvod pro to , chtít za X1 o 4000 Kč více.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Zase tak extra special se mi nejevi, ale v dnesni dobe dat za tento sroj 18 000,- je vyložené šílenství
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

RAM mají oba stejnou, jenom SE uvádí reálnou informaci o použitelné RAM, zatímco HTC uvádí i RAM, která je určena pouze pro grafiku.

X1 je prostě technologický vrchol, Touch Pro má na něj ještě co dohnat (3,5mm jack, WVGA displej, rychlost a odezva systému, rovnější zadní kryt atd.)

4Strunečka: v době, kdy každeč člověk srovnává cokoliv s iPhone (tj. jablko s hruškami se nedivím, že jim připadne cena šílená. Např. HTC Universal stával nový 30 tisíc, Athéna taky, HCT TyTN stával 19 tisíc atd. to akorát HTC vyrábí šmejdy bez ovladačů popř. jinými vady, tak proto dávají malou cenu
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Dobre no tedy, ale stejne je to proste silena palka :-(, jinak je mi to jedno. No, jeste ze nemam HTC :-), ale stejne tento pristroj vyrabi HTC :-)
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

najlepsie bude si pockat na HTC HD , lenze ta cena bude asi cez 20 000 , to je uz moc
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od hafush »

Kde jsi přišel na tu cenu?
Já si myslím,že HTC HD přijde jako Raphael za cenu kolem 15000,-
lucas241
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 15, 2008 16:18

Příspěvek od lucas241 »

Jak mozes porovnavat HD s X1? Ved HDcko nema qwerty. Snad niekto, kto si kupuje X1 to kupuje predovsetkym kvoli klavesnici :grin:
To mozme rovno cakat na iphone 4G.

\\Necituj poslední příspěvek!! Lukáš Mano
\\citoval som 2. dozadu, to sa tiez nema?
hudecheck
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon zář 15, 2008 16:11

Příspěvek od hudecheck »

Udivuje mě neprofesionalita tslanyho, který by měl být jako moderátor spíš moudřejší a nesnažit se za každou cenu snad v každé diskuzi vykřikovat X1 je jediná a nejleší. Jinak HTC TyTN, Athéna a Universal stály tolik proto, že ve své době neměly žádnou konkurenci, načež X1 konkurenci rozhodně má ;). Krom je i dost odvážné nadávat na HTC jako výrobce šmejdů, pač bys mohl narazit i stou tovjí X1 :D...

I tak ale musím říct, že mě taky překvapila rychlost práce s X1 a celkově velmi pěkně vyvedeným prostředím, které je i podle mého dost originální. Otázka je, jestli to všechno dokáže přesvědčit dost lidí si to za takovou cenu koupit vzhledem k silné konkurenci. Každopádně by to SE potřebovalo jako mák, jinak...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Moc pekne video,Xperia se u me zrejme zabydli.Rychlost samotne Xperie je primo fantasticka.A hlavne klasicky displej a ne novodobe pro me osobne nevyhovujici tvrde sklo jako na HTC Touch Diamond,Touch Pro,Cruise apod.
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Doufám, že se nedotknu nikoho, kdo fandí Xperii, ale...
Takovou šílenost bych si nikdy nekoupil, ani kdyby mi to někdo nabízel zadarmo (no, to možná jo, prodal bych to :-) ). Prostě se mi to nelíbí, je to jak Nokie 9500, kterou sem měl kdysi (aspon to tak vzhledově vypadá, možná bude o trochu menší).
Rychlost systému? No, zas tak závratnou sem jí neviděl, kort když autor videa se tam snažil ukázat, jak se display sám otočí. Pokud sem si všiml, tak se mu neotočil :-D
A že je to rovnější než Raphael? HA! Vždyt to by třeba pro nějaký mini zvířátko mohlo fungovat jako houpačka, když se vysune kláveska a položí se to na stul.... A vůbec, Xperie je taková zkosená celá.
To, že má extra velkej display.... no, záleží na tom, co kdo chce. Já chtěl všechno v jednom a dát to do kapsy = Touch Pro. Tohle nevim. Nepotřebuju se dívat na filmy, na to mi stačí VGA display.
Jo, to že má 3.5 jacka plus je, ale zase - na těch sluchadlech co sem dostal k Raphaelovi (a že musim uznat, že jsou na prd) vydržim poslouchat občas muziku nebo shlédnout film. A kdyžtak tu máme redukce...
Takže kdybych si měl opět vybrat mezi Touch Pro a Xperií, volba by se nezměnila.
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

hudecheck píše:Udivuje mě neprofesionalita tslanyho, který by měl být jako moderátor spíš moudřejší a nesnažit se za každou cenu snad v každé diskuzi vykřikovat X1 je jediná a nejleší..
některé tslanyho názory je nutno brát s menší, či větší rezervou a pak je to ok ;-). Prostě v současné době se mu nelíbí (mimojiné) nové modely od HTC, tak to dává při každé příležitosti najevo
hudecheck
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon zář 15, 2008 16:11

Příspěvek od hudecheck »

Lausien píše:Rychlost systému? No, zas tak závratnou sem jí neviděl, kort když autor videa se tam snažil ukázat, jak se display sám otočí. Pokud sem si všiml, tak se mu neotočil :-D
Takže kdybych si měl opět vybrat mezi Touch Pro a Xperií, volba by se nezměnila.
Displej se ani otočit neměl, autor to tam jasně říká, že X1 nemá g-senzor.

Já osobně bych si taky radši vybral touch pro, ale jen díky ceně (nevidím tam takový rozdíl, abych platil 4k navíc). Každopádně je z tvého příspěvku vidět jak si hajíš něco, co sis už koupil :tlem:
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

A právě že tak to vyznět nemělo. Nechci tu vychvalovat Raphaela, pravdou je, že pro mě je to ted muj miláček, kterej umí vše, na co si vzpomenu. Ale to, co si myslim o Xperii, vychází z naprosto nestranného názoru.
Hemmer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: ned pro 23, 2007 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hemmer »

uz vidim jak jdu s Xperii po ulici a pisu sms (od voka tak 70 pismen bez mezer)

Obrázek
Obrázek
lucas241
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 15, 2008 16:18

Příspěvek od lucas241 »

Mne sa na raphaelovi nepaci system ovladania cez tlacitka - uz len kvoli tomu, ze ich ma dost malo.
Takisto X1 ma podla mna lepsie gui, ako Touchflo, ktore mi pripada skor na obtiaz. Nemoznost jednoduchym sposobom kustomizovat today je imho dost velka nevyhoda.
Od raphaela ma este dost odradila vydrz baterky, xperia je na tom udajne o dost lepsie.
Treba este pockat na prvu poriadnu recenziu, ale uz teraz som viac menej rozhodnuty pre X1.
Lausien: Displej sa otocit nemal, keby si rozumel anglicky. Okrem toho neni to hojdacka, to ze je to arc-slide, neznamena ze sa to hojda polozene na stole (zadna strana je rovna). Len mechanizmus vysuvania je do obluku, to znamena, ze displej je lepsie natoceny voci tebe pri pisani.
Okrem toho - Raphael sa po vysunuti nahodou nepreklopi na displej? :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů