Videopohled na Sony Ericsson Xperia X1, máme se na co těšit!

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
fmx rider
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř srp 27, 2008 11:20

Příspěvek od fmx rider »

tak má nebo nemá pohybový senzor? dost mi na něm záleží
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

tslany píše:.......HTC vyrábí šmejdy bez ovladačů popř. jinými vady, tak proto dávají malou cenu
tslany je přímo alergický na HTC, ale jakmile se na komunikátor HTC nalepí nápis SonyEricson tak je to nejlepší dělo na trhu :-D :-D :-D

SE tam možná má to své prostředí a to pochybuju, že si ho vyvíjeli vlastními zdroji :wink:
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

lucas241 píše:Raphael sa po vysunuti nahodou nepreklopi na displej? :tlem:
Ne, nepřeklopí.
A o tom pohybovém senzoru už no coment, stačí to říct jednou. Takže sorry :-)
A pak že Xperia je pokrok :-D
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

FOXXX píše:tslany je přímo alergický na HTC, ale jakmile se na komunikátor HTC nalepí nápis SonyEricson tak je to nejlepší dělo na trhu :-D :-D :-D
SE tam možná má to své prostředí a to pochybuju, že si ho vyvíjeli vlastními zdroji :wink:
Je sice pravda, že Xperia je vytvořena v HTC, ale taky je šance, že SE si umí kvalitu softwaru pohlídat, takže to tvrzení nakonec není tak nesmyslné.
Nevím, jaké je propojení mezi Sony a SE, ale samotná Sony má v celé historii elektroniky takové know-how a zázemí, jaké má jen málo firem v témž oboru. I přesto, SE si určitě kvalitu pohlídá, i kdyby jim nástavbu dělal někdo jiný, to už není důležité.

Navíc Xperia (elegance, poctivost) a Diamond (efekt, styl) nejsou cílené pro stejné zákazníky, takže se klidně jeden může líbit a druhý naopak.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od YAMATO »

No jestli si to SE pohlídá podobně jako třeba u P990i nebo K850i (a nejsou to zdaleka všechny), které si dělalo samo, tak se mají zájemci o Xperii opravdu na co těšit :lol: :lol: :lol:
nevermind
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob úno 03, 2007 17:42
Zařízení: vypisování konfigurace je jako poměřování pindíků

Příspěvek od nevermind »

ad pohybový senzor - škoda že ten senzor nedali i do finální verze a zůstalo jen u testovacích.. :???:
h4wk3y
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon úno 11, 2008 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od h4wk3y »

prosim, aby se zde neresil uzivatel a moderator tslany..
Kazdy zde na foru vyjadruje svuj nazor, at je to moderator, spammer, administrator, ci bezny uzivatel..
Moderator v zadnem pripade nemusi vyznavat nejaky nazor dany povahou jeho moderatorske funkce..
Proste ma na vec svuj nazor a hotovo - nemusi a neni to nazor "smartmanie" v ocich ostanich lidi, ale je to jeho osobni nazor a toho si cenim nejvice, ze i kdyz se do nej tolik lidi stale navazi, tak si ho drzi...
Spousta z vas, kteri ho za to kritizujete, byste to nevydrzeli.....

a ted uz prosim konec offtopicu.
Diky
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda512 »

Mě docela trápí ta klávesnice...

nevermind: Zkoušel jsi tu klávesnici? Kolega(jacktalking) ji příliš nevychvaloval...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

4FOXXX: je to přesně tak, jak říká Standa, tj. že i když Xperia je z dílen HTC, je vyrobená na zakázku, takže co si SE poručí, to jim musí HTC udělat a SE si to pohlídá

díky h4wk3y že si si mě zastal když si dávám do kupy PC a nemám přístup na net 24 hodin
nevermind
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob úno 03, 2007 17:42
Zařízení: vypisování konfigurace je jako poměřování pindíků

Příspěvek od nevermind »

Tonda512: klávesnici jsem zkoušel, samozřejmě :grin: No zvyknu si na všechno. Psát na tom mi docela šlo. Jelikož jsem ale předtím nepoužíval nic podobného (velikost, směr klávesnice, qwerty,...), byl to pro mě chvíli nezvyk. Ale pokud někdo není vyloženě dělník od lopaty s bramborem místo palce, problém to snad nebude. Ale to si doufejme každý před koupí odzkouší :wink:
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

tslany: "X1 je prostě technologický vrchol, Touch Pro má na něj ještě co dohnat (3,5mm jack, WVGA displej, rychlost a odezva systému, rovnější zadní kryt atd.)" - zase jsi mě rozesmál, vážně pádné důvody, rovnější kryt, to je technologický vrchol :tlem: , WVGA displej nesnášíš, a 3,5 mm jack je také vrchol technologie. rychlost a odezvu nevím jak srovnáváš, ani jeden z komunikátorů jsi v ruce neměl, podle videa X1 se konečně (ještě nedávná videa ukazovala X1 jako sakra pomalé zařízené) reakce a rychlost obou neliší.
Co se RAM týče, to je otázka. Možná si X1 z těch 256 MB ukousne těch cca 30 MB pro grafiku, to ukáže až reálný testík :wink: .
No, SW a hlídání kvality ala SE, s tím mám jako příznivec UIQ své zkušenosti, jestli si to SE pohlídal jako P800,P900, P990 a K850, tak se majitelé X1 mají na co těšit.
P.S. ten displej X1 je o cca 3mm širší než u Raphaela, fakt argument pro 4000 Kč na víc :wink: .
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

nesnáším jak miniaturní VGA tak miniaturní WVGA, ale kdybych si mezi nima měl vybrat tak beru WVGA. Touch Pro jsem už v ruce měl, moc mě nezaujal. No, hádka by se asi protáhla na dlouho, tak se pls. připoj na MSN a dořešíme to tam (ale až ho budu mít nainstalovanej :-D )
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

O hádání nejde, každý máme svůj názor. Nicméně, stejně TPro vyměním za T HD, to je to na co už dlouho čekám. X1 byl jen takový přelud, jakých už SE pár zplodil, před čtyřmi měsíci bych ho s radostí koupil, teď už je mimo.
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda512 »

Tak X1 nakonec nejspíš bude mít 384 MB RAM :-) Píšou teda na semanii....
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů