Stránka 1 z 1

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Napsal: čtv úno 24, 2011 15:38
od wearts
Zdravím,
používám originální paměťovou kartu, co byla v balení. Již jednou se mi z ní smazaly všechny data, přístroj jsem měl teprve 3 dny, a proto jsem tomu nevěnoval pozornost (nejspíš jsem něco špatně žmáčknul). Potíž nastala po připojení na PC. Podle zabraného místa data pořád na kartě jsou, jenomže se nezobrazují jak přes kabel, tak přes čtečku. Kartu jsem naformátoval, a dále to neřešil. Dnes se mi to stalo znovu, úplně stejný případ. Otevřu průzkumníka a na kartě jeden systémový soubor, který se nezobrazuje ani v počítači.
Děkuji za všechny odpovědi!

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Napsal: pát úno 25, 2011 14:29
od Deaktivovaný účet (01.2013)
Ještě bych zkusil ji naformátovat v jiném zařízení, třeba v multifunkční tiskárně. Pokud to nepomůže, bude lepší si koupit kartu novou.

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Napsal: ned bře 06, 2011 18:16
od fake
nainstaluj si do telefonu X2_SDFix a bude to fungovat.

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Napsal: sob zář 17, 2011 1:24
od Zelych
Zdravím, pomůže mi tento FIX i v případě že mi obsah karty nemizí, ale. pouze se mi karta jakoby vyjme? Po restartu už tam zase je. Ale netuším co to způsobuje.

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Napsal: sob zář 17, 2011 10:56
od L4RRY
Mel by pomoct hlavne na "vyjimani" karty. To je zpusobene tim, ze xperie kvuli uspore baterky vypina ctecku a mela by ji zapnout pouze pokud k ni aplikace nebo uzivatel chce pristoupit, bohuzel vetsinou se tel proste tvari jakoby tam karta nebyla. S timhle fixem se opravdu jen trochu zhorsi vydrz baterie, ale na druhou stranu u me to pomohlo takze to za to stoji. Jinak od té doby co jsem ho pouzil tak prestali take "mizet" data z karty