Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
wearts
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 24, 2011 15:25
Zařízení: Xperia X2

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Příspěvek od wearts »

Zdravím,
používám originální paměťovou kartu, co byla v balení. Již jednou se mi z ní smazaly všechny data, přístroj jsem měl teprve 3 dny, a proto jsem tomu nevěnoval pozornost (nejspíš jsem něco špatně žmáčknul). Potíž nastala po připojení na PC. Podle zabraného místa data pořád na kartě jsou, jenomže se nezobrazují jak přes kabel, tak přes čtečku. Kartu jsem naformátoval, a dále to neřešil. Dnes se mi to stalo znovu, úplně stejný případ. Otevřu průzkumníka a na kartě jeden systémový soubor, který se nezobrazuje ani v počítači.
Děkuji za všechny odpovědi!
Deaktivovaný účet (01.2013)

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Ještě bych zkusil ji naformátovat v jiném zařízení, třeba v multifunkční tiskárně. Pokud to nepomůže, bude lepší si koupit kartu novou.
fake
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř říj 29, 2008 17:16

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Příspěvek od fake »

nainstaluj si do telefonu X2_SDFix a bude to fungovat.
Zelych
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 14, 2009 15:21
Zařízení: Nexus 5, Lumia 620

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Příspěvek od Zelych »

Zdravím, pomůže mi tento FIX i v případě že mi obsah karty nemizí, ale. pouze se mi karta jakoby vyjme? Po restartu už tam zase je. Ale netuším co to způsobuje.
L4RRY
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 21, 2011 12:23
Zařízení: HTC TP2

Xperia X2 - mizí obsah paměťové karty

Příspěvek od L4RRY »

Mel by pomoct hlavne na "vyjimani" karty. To je zpusobene tim, ze xperie kvuli uspore baterky vypina ctecku a mela by ji zapnout pouze pokud k ni aplikace nebo uzivatel chce pristoupit, bohuzel vetsinou se tel proste tvari jakoby tam karta nebyla. S timhle fixem se opravdu jen trochu zhorsi vydrz baterie, ale na druhou stranu u me to pomohlo takze to za to stoji. Jinak od té doby co jsem ho pouzil tak prestali take "mizet" data z karty
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů