Xperia 2 - problém s odesíláním SMS

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
MrThane
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 12, 2010 20:56
Zařízení: Sony Ericsson Xperia X2

Xperia 2 - problém s odesíláním SMS

Příspěvek od MrThane »

Z první výplaty jsem si koupil mobil Sony Ericsson xperia x2 s windows mobile 6.5.. Všechno fungovalo okej, ale pak se něco zvrtlo a nelze mi odesílat sms.. Mobil při posílání zamrzne, (při podržení návratu do menu se dostane ale zprávy jsou nedostupné).. Po cca minutě příjde oznámení, že zpráva nelze odeslat, můžu do ní vstoupit kde je text zprávy pod tím: tato zpráva nebyla odeslána, zkusit znova?.. Ikdyž to zkusím udělá to to samé.. Středisko služeb je nastavené, do toho jsem ani před tím nehrabal.. Doručené zprávy mi chodí v pohodě, ale odeslat nelze žádnou.. Z jiného mobilu zprávy odeslat jdou, takže problém v simce nebude..

Zkoušel jsem i přehrátí paměti telefonu, taktéž nepomohlo..

Zvláštností na tom všem je, že zpráva po tom nezdařilém odeslání má 0kb, ať je jakkoli dlouhá.. Nechápu, nevím, do servisu v nejbližší době bohužel nemám čas zajít..Budu moc rád za jakoukoliv pomoc a radu..


// Úprava názvu tématu. Farokh
SE_HELP
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 17, 2010 20:41
Zařízení: x10

Xperia 2 závažný problém..Prosím o pomoc.

Příspěvek od SE_HELP »

Neviem, že čo myslíš pod prehratím pamäti telefónu, ale ja by som najprv vyskúšal hard reset, ak nepomôže tak by som updateoval ROM. Predtým si zálohuj veci, aby sa ti náhodou nestratili!
DanielX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: stř říj 29, 2008 21:14
Zařízení: SE Xperia X2, HP iPAQ 114
Bydliště: Opava

Xperia 2 závažný problém..Prosím o pomoc.

Příspěvek od DanielX »

Takže když jsi "přehrál paměť telefonu", čemuž já rozumím jako znova nahrání firmware, importoval jsi zpět zprávy?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia 2 - problém s odesíláním SMS

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Pokud jsi skutečně provedl HardReset, případně zkusil přehrát ROM a nepomohlo to, tak bohužel nezbývá nic jiného, než telefon reklamovat.
pajad
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 23, 2010 12:12
Zařízení: xperia x2

Xperia 2 - problém s odesíláním SMS

Příspěvek od pajad »

Mám trošku podobný problém. Když spustím nebo nainstaluju nějakou aplikaci ...stačí spustit IGO 8 tak se stane ze se neda dostat do sms zpráv,nedá se žádná odeslat a při příjmu sms sice telefon přehraje zvuk že sms přijal ale už se nedá zobrazit.Bohužel nepomáhá ani reset.Pomůže jen nová instalace.Neví někdo kde je problém?? udělá to třeba i spuštění skype.Dík
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů