[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od tslany »

Zatím nepojmenovaná ROMka 1.0b

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Detaily
Windows Mobile 6.1 Professional build 21057
Windows CE 5.2.3029
Volná ROM: 267.85/342.47
Volná RAM: 144.02/213.33

Součásti
Adobe Reader LE 2.5
Bluetooth SIM
HTC Bluetooth Explorer 1.2
HTC Network Plugin
HTC Phone Canvas 2.5
HTC Windows Media Player Today Plugin
Jbed JAVA 2.0 (hardwarově akcelerováno)
Sony Ericsson Comm Manager
Sony Ericsson Connection Setup 1.0
Sony Ericsson Media Experience Panel *
Sony Ericsson Panel Manager 2.0
Sony Ericsson Radio Panel *
Sony Ericsson Task Manager
Sony Ericsson Twitter Panel *
SouthEnd Experiment 13 *
SouthEnd Xtrakt *
SPB Mobile Shell 3 Panel *
(* - lze odinstalovat)

Download (96MB) : edisk

Nahlašte mi jakékoliv chyby a taky by se mi hodila trochu pomoc s vymyšlením názvu :-) díky
SaintPaul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř led 07, 2009 17:36
Zařízení: Orange SanFrancisco = ZTE Blade

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od SaintPaul »

Co takhle ROM WM 6.1 Jeronimo
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od tslany »

Píšu ve spěchu tak to zkrátím, stále se jedná o betu, později doplním info:
Windows Mobile 6.1 build 21057
Windows Mobile 6.5.5 build 22047
Uživatelský avatar
M4Touch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř úno 11, 2009 22:27
Zařízení: HTC One X White

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od M4Touch »

Díky, jdu testnout ty WM 6.5.5 :-)
//Edit: Otestováno, rychlost velmi dobrá, hodně volné RAM, akorát nalezeno pár chybiček: nefunkční task manager (horní lišta u hodin, úplně napravo) na defaultní ploše, navíc po kliknutí do této oblasti, to nějak zabugne celé prostředí, že nejde už dotykově ovládat a posouvat (přes směr. klávesy funguje), takže ten bych odstranil nebo upravil (nechal defaultní ?) Pak jsem zkoušel věstavěné hry, ty se někdy nespustí vůbec (bílá obrazovka) nebo se pak sekají, např v Xtrakt, když mě trefí střela, tak se to celé cca na 10s zasekne (možná ovladače na grafiku ?..) - Vyřešeno vypnutím vibrací a pohyb. senzoru. Zatim jsem nic závažnějšího nenašel, vzhled pěkný, vyhovují mi ty spodní tlačítka (Start, křížek,..) Možná bych v nabídce Start dal jednotlivé programy do složek (jestli to jde ?), takhle je tam toho moc a je to celkem nepřehledné (nebo ubrat na programech, ikdyž je jich tam málo). Také bych dal více "finger-friendly" klávesnici už v základu, ale to je spíš osobní názor. Každopádně díky za podařenou ROM :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

U toho Xtraktu zkus vypnout v nastavení hry ovládání pomocí G-Senzoru a vibrace, mělo by to pomoct.
dkena
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob čer 25, 2005 15:50
Zařízení: S.Note3/Galaxy S2/HTC HD2/Xperia X1/QtekS200/MPX

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od dkena »

Ahoj TSLANY,
předně díky moc za Tvé ROMky pro SE X1.
Testoval jsem Tvojí WM 6.1 ROM a super (možná až na ten PanelManager,který osobně nemusím).Tvá ROM WM 6.5 zatím netestována,nějaké ostatní WM 6.5 jsem však již v X1 měl ,ale je to samé HTC Sense apod. Momentálně fičím na čisté CZ WM6.5 ROM od Shady123 ,avšak mám pocit ,že WM6.1 jsou pro X1 mnohem vhodnější co se týče reakcí systému.ROM Shady123 však také není špatná,jen nevím jak v ní zapnout možnost delšího "blikání" Illuminatoru u SMS apod. než je na pevno nastavených 5minut (nelze to nastavit v této ROM na více,volby jsou neaktivní ) ...možná v registrech ,ale netušim jak...pomoc :-)
Jsem zastáncem spíše čistých ROMek....je možné "ukuchtit" také nějakou v CZ jazyku,jak už WM6.1 (větší zájem) tak i v WM6.5?
Prosím pokud budeš mít čas,tak napiš zda plánuješ či dokonce pracuješ na nějaké CZ ROM pro X1 ,nebo alespon Tvé plány s budoucím vydáním ROM v dohledné době. Vyjde už nějaká FULL verze ? :-)
Díky moc za všechny vlastníky SE X1 ,kteří mají zájem o Tvé ROM.

PS: ještě dotaz je nějaký rozdíl ve verzích WM6.1 která je v prvním postu a verzí WM6.1 ,kterou máš uvedenu v Tvé poslední reakci ,či jde o tutéž ROM (v případě rozdílu,jaké jsou změny) ,..je možné přidat nějaké snímky z poslení WM6.5 ROmky? Díky.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř lis 24, 2010 16:43) --

Ahoj TSLANY,
testoval jsem tvojí ROM Windows Mobile 6.1 build 21057 (z posledního odkazu).Je velmi svižná ,má po restartu spoustu volné RAM. Pokud by měla být dle mého přání ,tak bych odstranil panely (nevyužívám ,averze k nim :-), Task Manager z X2 (nějak mi nesedí,pomalejší reakce,volbu bych nechal na uživateli). V Comm Manageru,když si pustím "Data Connection" tak mi už nejdou zpětně vypnout a hlásí to nějakou hlášku.....(už si nepamatuji,jedu na jiné ROM). A pokud by byla ještě čeština (plus odstranění uvedeného) tak je to přímo "královská" ROM !
Na SE X1 jsem zkoušel již dost WM 6.5 ROMek (různí autoři) ,ale reakce systému a celková lehkost chodu je určitě lepší na WM 6.1
Co se mi zdá lepší na WM 6.5 na SE X1 je možná trochu lepší výdrž baterie....můj dojem.
Tslany prosím až budeš mít čas ,napiš jaké plány máš ještě s ROM pro X1.
Díky a mnoho zdaru.
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od 4n's »

Zdravim,
diky tslany(e?)mu za ROM. Mas jeste v planu na ROMce pracovat? Take se primlouvam za odstraneni panelu. Kvalitnich romek je malo, dneska uz jsem vyzkousel asi dalsi 4 a porad mi to pripada pomalejsi nez Asus P320... Diky
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od tslany »

Všem se omlouvám, poslední dobou vůbec nestíhám, mám naplánováno do ROMk ještě pár mých vlastních vychytávek a taky opravit bug s prohlížečem obrázků, tudíš další betu bych plánoval spíš na konec ledna :-(
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

[ROM|X1] ROMka zatím beze jména 1.0b

Příspěvek od 4n's »

Super, uz se tesim. :)
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů