Stránka 1 z 1

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 16:28
od DanielX
Neví někdo co znamená ikona zlatého klíče, která se mi po jednom restartu objevila v horní liště? Ještě nikdy jsem takovou ikonu neviděl, zvláště když byla barevná a ne černobílá. Telefon fungoval normálně, stejně tak karta atd. Nepoužívám žádné zvláštní utilitky a nějak nechápu co to mělo znamenat. Nevím zda to má souvislost s BT, jeho ikona tam v tu chvíli nebyla, ale na druhé straně fungoval normálně a nebyl s ničím spárovaný ani se o to nepokoušel. Po restartu ikona zmizela, ale stejně by mě zajímalo co měla říkat.

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 17:57
od Ruslan Botsyurko
Takováhle ikona?
Obrázek

Pokud ano, tak je to utilita SmartLock, přes kterou se nastavuje například, že se zařízení automaticky zamkne po zapnutí atd. O žádném jiném zlatém klíči nevím.

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 17:59
od DanielX
tahle ikona to neni, klic smeruje zprava doleva a vzpada jak "fabka", utilitu na zamykani nepouzivam... napada me ze to ma spojitost s bankovni aplikaci, ale tu pouzivam uz roky a nikdy jsem tohle nevidel

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 18:00
od Ruslan Botsyurko
A jaký používáš taskmanager?

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 18:32
od DanielX
nepouzivam zadny, kdyz potrebuju tak jen "spravce uloh" z menu co nebezi rezidentne. Do telefonu jsem nic neinstaloval od posledniho firmware a i to co jsem dohral jsem pouzivalna predchozich verzich

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 18:38
od Ruslan Botsyurko
Tak pokud ti to takhle vyhovuje, tak není problém, ale doporučuji vyzkoušet nějaký thirdparty taskmanager (já jsem si oblíbil např. xTask, který podporuje i WM6.5 a výš) a díky němu budeš mít lepší přehled o tom, jaké programy ti běží na pozadí. Někdy je to užitečné, protože se kdejaký program snaží spouštět po startu aniž bys to potřeboval a zpomaluje to systém.

Ikona zlatého klíče

Napsal: úte čer 15, 2010 18:39
od DanielX
ale jo uvazoval jsem ze tam neco soupnu :-)